Check-in
Casa Cunera
Benissa
en commissies
Beschrijving
Het vakantiehuis Erholungsurlaub in Benissa biedt u op royale 194 m² veel ruimte voor onvergetelijke vakantiedagen met maximaal acht personen. Vier comfortabele slaapkamers en twee moderne badkamers zorgen voor rustgevende nachten en een ontspannen start van de dag. In de zonnige tuin en op het terras geniet u van het mediterrane klimaat, terwijl het privézwembad voor verfrissing zorgt. Een eigen parkeerplaats is direct bij het huis beschikbaar. Binnen wacht u een stijlvol ingerichte woonruimte met open haard, die ook op koelere avonden voor gezelligheid zorgt. De airconditioning garandeert aangename temperaturen in elk seizoen. De volledig uitgeruste keuken met vaatwasser, magnetron, waterkoker en koffiezetapparaat laat niets te wensen over. Beddengoed is uiteraard aanwezig, evenals een tv, snel wifi, wasmachine, droger, strijkijzer en föhn.
Voor families zijn er een babybedje en een kinderstoel beschikbaar. Het huis is uitsluitend geschikt voor niet-rokers. Geniet van ontspannen dagen in een omgeving die comfort, privacy en de schoonheid van de Costa Blanca harmonieus combineert – uw perfecte toevluchtsoord voor een ontspannen vakantie.
Licentie- of registratienummer: ESFCTU00000302900015878500000000000000000VT-510336-A3 : < 10 dagen, ESFCNT00000302900015878500000000000000000000000000007: > 10 dagen, AT-438140-A
Slaapplaatsen
Kamers en inrichting
Dit is wat deze accommodatie u biedt
Slaapplaatsen
Binnenshuis
Buitenshuis
Voor gezinnen
Overige uitrusting
Geschikt voor
Status
Routebeschrijving/ligging
Afstanden
Strand 2 kilometer
2 kilometer
Supermarkt 2 kilometer
2 kilometer
Restaurant 2 kilometer
2 kilometer
Stadscentrum 3 kilometer
3 kilometer
90 kilometer
5 kilometer
8 kilometer
Plaats en de locatie van de accommodatie
Benissa verrast met historische steegjes, mediterrane stranden en een adembenemende kust.
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Aanwijzingen van de verhuurder
| Borg: | € 400 |
| Aanbetaling: | 50 % bij het boeken |
| Resterend bedrag: | 8 weken voor aankomst |
Aanvullende informatie bij de huurprijs:
| - Eindschoonmaak (verplicht): 275 euro - Borgsom: 400 euro per verblijf - Elektra verbruik: Verbruik tot 175 kWh per week is inbegrepen; verbruik boven 175 kWh wordt 0,40 ct per kWh berekend. - Bed- en badlinnen zijn inbegrepen, tenzij verblijf korter is dan 6 dagen en/of met korting is geboekt (kosten 15 euro per persoon). Dus bij een verblijf > 6 dagen is bed- en badlinnen inclusief. |
Annuleringsvoorwaarden:
Check-in
Beschikbaarheid
vrij bezet Aankomst- of vertrekdag
Voor het laatst bijgewerkt: 03-01-2026
Het Vakantiehuis heeft nog geen beoordeling
Contact
Mevr. N. Anderson
Sinds juli 2024 zijn wij de trotse eigenaren van Casa Cunera. Een lang gekoesterde droom is uitgekomen. Als broer en zus (met onze partners) hebben wij dit huis gekocht. We hebben het huis vernoemd naar onze lieve moeder: Cunera. Cunera is een oude familienaam. Wij zijn direct begonnen met het renoveren van de woning. We zijn trots op de updates die we tot nu toe hebben gedaan. Geniet van het huis en wij wensen u een geweldige tijd!
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
Neem contact op
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Spanje
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Valencia & omgeving
Vakantiehuizen en vakantiewoningen aan de Costa Blanca
Vakantie-ideeën: Zwembad
Advertentienummer: 4805730
Laatst bijgewerkt: 03.01.2026
Advertentie online sinds: Deze advertentie is nieuw
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/4805730.htm
en commissies