Check-in
Haus of Lords
Saksisch Zwitserland, Elbezandsteengebergte
en commissies
Beschrijving
Welkom in het Haus of Lords, een liefdevol verbouwde woonstal met zandstenen muren en veel charme.
Uw vakantiewoning in Gohrisch/Kleinhennersdorf biedt plaats aan maximaal 4 gasten. Op 60 m² vindt u een slaapkamer, woonkamer, badkamer en een aparte gastenlounge met een open haard die uitnodigt tot ontspannen avonden. De volledig uitgeruste kitchenette beschikt over een vaatwasser, een waterkoker en koffiemachine, evenals een koelkast met vriesvak. Voor kleine gasten staan een kinderbed en een kinderstoel klaar. Geniet van zonnige uren op het terras of in de tuin, waar ook een BBQ-grill voor gezellige grillavonden ter beschikking staat. In het verzorgde buitengedeelte nodigen een speelweide en een trampoline uit. De wandelingen kunnen direct voor onze voordeur beginnen. Voor fietsen is er een gratis, afsluitbare stalling.
Pure ontspanning vindt u in onze sauna of tijdens een yogacursus. Een privéparkeerplaats garandeert een stressvrije aankomst. Wifi, tv, wasmachine, strijkijzer en haardroger bieden extra comfort. Hoogwaardig beddengoed is uiteraard aanwezig. Het appartement is uitsluitend geschikt voor niet-rokers en kan ook voor langere verblijven worden geboekt. De liefdevol ingerichte kamers en de rustige ligging nabij het Sächsische Zwitserland maken het Haus of Lords tot een ideale uitvalsbasis voor families of vrienden die ontspanning en vrije tijd in een charmante omgeving zoeken.
Slaapplaatsen
Kamers en inrichting
Dit is wat deze accommodatie u biedt
Slaapplaatsen
Binnenshuis
Buitenshuis
Voor gezinnen
Overige uitrusting
Geschikt voor
Status
Routebeschrijving/ligging
Afstanden
Supermarkt 1.5 kilometer
1.5 kilometer
Restaurant 1 kilometer
1 kilometer
Stadscentrum 0.2 kilometer
0.2 kilometer
Bus 0.4 kilometer
0.4 kilometer
66 kilometer
5 kilometer
20 kilometer
Plaats en de locatie van de accommodatie
Wij liggen heel rustig aan de rand van het dorp met direct, onbelemmerd uitzicht op de zandstenen rotsen in het Nationaal Park Sächsische Schweiz. Wandelingen kunnen direct voor de deur beginnen. Winkelmogelijkheden zijn er in het nabijgelegen Bad Schandau of Königstein.
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Optionele bijkomende diensten
Aanwijzingen van de verhuurder
| Aanbetaling: | 20 % bij het boeken |
| Resterend bedrag: | 1 week voor aankomst |
Aanvullende informatie bij de huurprijs:
| Wij bieden een korting van 10 procent voor verblijven vanaf 8 nachten en voor langetermijngasten. Neem hiervoor alstublieft direct contact met ons op. |
Betalingsmogelijkheden:
Overschrijving
Annuleringsvoorwaarden:
Check-in
Beschikbaarheid
vrij bezet Aankomst- of vertrekdag
Voor het laatst bijgewerkt: 25-01-2026
Het Vakantieappartement heeft nog geen beoordeling
Contact
Bedrijf Haus of Lords
Familie C. Lord
Wij zijn wereldreizigers die uiteindelijk toch naar een vaste plek met veel rust, natuur en schoonheid zijn getrokken. Hier, in het Saksisch Zwitserland, hebben wij een oud woonstalgebouw met veel liefde verbouwd en er vier vakantiewoningen in ingericht. De Malerweg, Duitslands populairste wandelroute van 2007, loopt direct door ons dorp. Wij liggen aan de rand van het dorp, dus zeer rustig, met een adembenemend uitzicht op de zandsteenrotsen van het Nationaal Park. Ons huis is ook uitermate geschikt voor feesten of seminars. Boek alle appartementen en maak gebruik van de aparte lounge- en wellnessruimte op de begane grond.
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
Neem contact op
privé-website:
Haus of Lords
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Duitsland
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Saksen
Vakantie-ideeën: Vakantie met hond
Advertentienummer: 4815313
Laatst bijgewerkt: 28.01.2026
Advertentie online sinds: Deze advertentie is nieuw
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/4815313.htm
en commissies