Villa Teresa
Beschrijving
Vakantiehuis bij het Balatonmeer in Balatonfenyves met eigen steiger
Er is een plek in Balatonfenyves waar het Balatonmeer niet alleen dichtbij is – het is onderdeel van de vakantie. Een plek waar de dag begint met het glinsteren van het water en ’s avonds de rust van het Balatonmeer de dag laat eindigen. Dit gezellige, vrijstaande vakantiehuis ligt op slechts 30 meter van de oever en beschikt over een eigen steiger, waar u ’s ochtends uw koffie boven het water kunt drinken, overdag kunt zwemmen en ’s avonds van de zonsondergang kunt genieten.
Het huis is ideaal voor maximaal 4 personen en daarmee de perfecte keuze voor stellen, kleine gezinnen of vrienden die de rustigere, natuurlijke kant van het Balatonmeer willen ervaren. De eigen steiger geeft de vakantie een bijzondere sfeer – een plek waar de tijd lijkt stil te staan en je alleen het zachte ruisen van het water hoort.
Ook uw hond is van harte welkom, want de accommodatie is hondvriendelijk – zo kan ook uw viervoetige metgezel genieten van de wandelingen aan het Balaton.
Het vakantiehuis is uitgerust met horren en luiken.
Balatonfenyves behoort tot de populairste vakantiebestemmingen aan de zuidoever van het Balatonmeer. Lange, langzaam aflopende stranden, schaduwrijke straten en fietspaden nodigen uit tot een ontspannen vakantie. Een ideale plek voor iedereen die rust en de nabijheid van de natuur zoekt.
Slaapplaatsen
Kamers en inrichting
Dit is wat deze accommodatie u biedt
Slaapplaatsen
Binnenshuis
Buitenshuis
Overige uitrusting
Geschikt voor
Status
Routebeschrijving/ligging
Plaats en de locatie van de accommodatie
Vakantiehuis aan het Balatonmeer in Balatonfenyves – slechts enkele stappen naar het meer en het strand!
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Optionele bijkomende diensten
Aanwijzingen van de verhuurder
Annuleringsvoorwaarden:
Annuleringsvoorwaarden: De boeking van vakantiehuizen en appartementen kan uitsluitend schriftelijk worden geannuleerd. Indien de vakantieganger afziet van de geboekte dienst, dient er een annuleringsvergoeding te betalen: Wanneer de reservering na ontvangst van de aanbetaling wordt geannuleerd, dient 100% van de aanbetaling te worden betaald. Bij annulering van de reservering binnen 30 dagen voor aankomst of bij niet aankomen, kan 80% van de overnachtingsprijs in rekening worden gebracht.
Beschikbaarheid
vrij bezet Aankomst- of vertrekdag
Voor het laatst bijgewerkt: 16-09-2026
Het Vakantiehuis heeft nog geen beoordeling
Contact
Bedrijf UngarnBooking
Mevr. Z. Gyuricza
Gastvrouw sinds: 12-05-2017
antwoordtijd: onder 24h
Contacttalen: Duits
Advertentienummer: 4821618
Andere accommodaties van Mevr. Z. Gyuricza
Balatonfenyves, Balaton, Hongarije
Balatonfenyves, Balaton, Hongarije
Balatonfenyves, Balaton, Hongarije
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
Balatonfenyves, Balaton, Hongarije
Balatonfenyves, Balaton, Hongarije
Balatonfenyves, Balaton, Hongarije
Neem contact op
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Hongarije
Vakantiehuizen en vakantiewoningen bij Balaton
Vakantiehuizen en vakantiewoningen aan de zuidkust van het Balaton
Vakantie-ideeën: Vakantie met hond
Advertentienummer: 4821618
Laatst bijgewerkt: 16.09.2026
Advertentie online sinds: 5 maanden
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/4821618.htm