Fantastische ligging
Brandschone accommodatie
100% Aanbeveling
Beschrijving
Woonkamer(2-pers. slaapbank, TV(flatscreen, satelliet)), eetkamer(eettafel), keuken(koffiezetapparaat, magnetron, koelkast, vriezer, Citruspers, , ), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(stapelbed), slaapkamer(1-pers. bed, 1-pers. bed), badkamer(douche, wastafel, toilet, haardroger), badkamer(ligbad, wastafel, toilet), Internettoegang, wasdroger, bubbelbad, wasmachine, airconditioning
Dit ruime en uitzonderlijk lichte appartement van 90 m² biedt een charmante stedelijke oase direct aan de historische Feria-straat van Sevilla, een van de meest levendige en karakteristieke lanen van de stad. Gelegen in het hart van de oude stad, wordt deze prachtig ontworpen woning omgeven door lokale geschiedenis, kunst en bruisende markten. Het is een uitstekende uitvalsbasis voor gezinnen of grotere groepen die de stad te voet willen verkennen, op slechts enkele minuten van de Alameda de Hércules, het iconische monument Las Setas en de magnifieke kathedraal.
Het uitnodigende interieur is doordacht ingericht om een balans te bieden tussen gezelligheid en privacy en biedt comfortabel plaats aan maximaal acht gasten verdeeld over drie aparte slaapkamers. De slaapindeling bestaat uit een hoofdslaapkamer met een tweepersoonsbed, een tweede slaapkamer met twee eenpersoonsbedden en een derde slaapkamer met een stapelbed, aangevuld met een tweepersoons slaapbank in de grote woonkamer. De open Amerikaanse keuken is volledig uitgerust met een keramische kookplaat, koelkast, magnetron, vriezer en een citruspers voor uw ochtendcitrus. Twee complete badkamers – één met een inloopdouche en de andere met een ligbad – zorgen voor een soepel verloop van het verblijf voor de hele groep.
Het appartement is uitgerust met luxe voorzieningen voor een heerlijk ontspannen verblijf en beschikt over airconditioning, gratis snelle wifi, satelliet-tv, een wasmachine en een droger. Een luxe jacuzzi binnen zorgt voor extra ontspanning na een lange dag sightseeing, en uw huisdieren zijn van harte welkom. De bruisende Mercado de Abastos, de centrale markt, ligt op slechts twee minuten lopen, waar u gemakkelijk verse lokale ingrediënten kunt kopen om thuis te koken voordat u de legendarische tapas van Sevilla gaat ontdekken.
Licentie- of registratienummer: VFT\/SE\/06212
Inrichting
Badkamer
aparte wc's 2
Keuken
Apparatuur en toebehoren
Geschikt voor
slaapkamer
Totaal aantal slaapplaatsen: 8
Routebeschrijving/ligging
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Beschikbaarheid
Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.
173 Beoordelingen
Totale beoordeling
De Ruijer
Parkeren direct voor de deur maakte alles een stuk makkelijker. De bedden waren aangenaam en het hebben van een vaatwasser bespaarde me tijd na het eten. Het voelde degelijk aan vergeleken met andere plekken in de buurt die ik had geprobeerd.
Gevers
De keuken had alle benodigde apparatuur en was goed verzorgd.
Vlegaard
De wifi hield mij goed verbonden tijdens het werken aan de eettafel met een stabiele verbinding die streamen en Videovergaderungen problemlos ermöglichte.
Van der Helm
De wifi werkte goed terwijl ik vanuit de woonkamerbank op mijn laptop werkte tijdens vrije momenten.
Engelen
Vaatwasser zorgde ervoor dat schoonmaken veel eenvoudiger ging dan verwacht.
Contact
Bedrijf Belvilla
Gastheer sinds: 08-01-2020
Contacttalen: Duits, Engels
Advertentienummer: 4843866
Andere accommodaties van Bedrijf Belvilla
Sevilla, Andalusië, Spanje
Sevilla, Andalusië, Spanje
Sevilla, Andalusië, Spanje
Neem contact op
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Spanje
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Andalusië
Vakantie-ideeën: Gezinsvakantie
Advertentienummer: 4843866
Laatst bijgewerkt: 14.10.2026
Advertentie online sinds: 3 maanden
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/4843866.htm
«Verblijf in de buurt van Feria, Madrid» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.6 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 173 gegeven Beoordelingen.