Terug
Zoeken

Cottage strand parel

Max.  6  personen
71m²
3 Slaapkamers
Delen
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
2 personen


DFV logo
Trustpilot - TrustScore 4.6
Best Price

Fantastische ligging

Brandschone accommodatie

100% Aanbeveling

422 keer aan de wensenlijst toegevoegd

Al meer dan 21 Jaren online


Beschrijving

Ons vrijstaande huis nr. 285 van het type Strandperle met duinzicht bevindt zich in het vakantiepark “Strandslag” in Julianadorp aan Zee, direct achter het strand (400m van de parkuitgang) en de duinen van de Hollandse Noordzee (Noord-Holland). Het is zeer rustig gelegen met tuin en windbeschut zonneterras en gezellig en kindvriendelijk ingericht voor 6 personen met 3 slaapkamers, open woon/eetkamer met open haard, satelliet-tv diameter 1,27m, inbouwkeuken met magnetron, vaatwasser, ruim keukengerei, Tripp-Trapp kinderstoel, verduisterbare ramen, voldoende kastruimte, badkamer met douche en wc, op de bovenverdieping, tuin, tuinmeubelen, barbecue. Gratis wifi.
In/op het park zijn bijna alle sport- en recreatieactiviteiten mogelijk. Een geweldige speeltuin met speelvijver biedt een aantrekkelijke ontmoetingsplek voor kinderen van alle leeftijden.
Een ideale vakantie voor volwassenen, kinderen en honden (omheinde tuin).
Honden zijn gratis welkom en mogen op de algemene stranden.
Er wordt verzocht alleen in de tuin te roken.
Een gedetailleerde activiteitenlijst en routebeschrijving worden kort voor vertrek toegestuurd.
Energielabel C, fotovoltaïsch
Bekijk op ferienhausmiete.de ook gerust onze huizen van het type Albatros, ook in park Strandslag (8208) in Julianadorp, evenals ons huis in Sint Maartenszee (798).

Slaapplaatsen

Slaapkamers 1
Tweepersoonsbed
Slaapkamers 2
Tweepersoonsbed
Slaapkamers 3
Tweepersoonsbed

Kamers en inrichting

Huisdieren welkom Huisdieren welkom
Niet-rokers Niet-rokers
WiFi WiFi
Tuin Tuin
Televisie Televisie
Terras Terras
Vaatwasser Vaatwasser
Haard Haard
Kinderbed Kinderbed
Toon alle faciliteiten

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Afstanden

Strand 0.6 kilometer

Supermarkt 2 kilometer

Restaurant 0.2 kilometer

Stadscentrum 2 kilometer

Luchthaven 80 kilometer

Station 10 kilometer


Plaats en de locatie van de accommodatie

Ons huis nr. 285 van het type Strandperle bevindt zich in het aantrekkelijke vakantiepark “Strandslag” in het kleine plaatsje Julianadorp aan Zee tussen Callantsoog en Den Helder (veerboot naar Texel). Het aantrekkelijke park ligt op een unieke locatie direct achter het strand en de duinen van de Noord-Hollandse Noordzee, een van de mooiste en zonnigste strandgedeelten van Nederland. Het fijne zandstrand is zeer breed en meer dan 30 km lang (30 km), slechts ca. 400 m van de uitgang van het park verwijderd. Niet alleen zee en strand, maar ook wandelen en fietsen door duinen, polders en omliggende bloembollenvelden bieden rust en ontspanning.
De moeite waard zijn uitstapjes naar de luchthaven en het centrum van Amsterdam, dichterbij liggen schilderachtige stadjes zoals Bergen of Alkmaar met
zijn kaasmarkt, het enorme duin in Petten, het grote kinderpretpark in St. Maartenszee (eigen activiteiten!) of de dromerige dorpjes en jachthavens aan het IJsselmeer. Snel bereikbaar zijn de scheepsaanlegplaats naar Texel, een te bezichtigen onderzeeër bij het Marinemuseum in Den Helder en de vogelrijke natuurgebieden in de noordelijke Waddenzee en bij Callantsoog. Voor een winkeluitje zijn het nabijgelegen centrum van Den Helder en het grote, overdekte winkelcentrum van Schagen aan te bevelen.
In de omgeving vindt de cultuurliefhebber musea van allerlei aard en de sportliefhebber aantrekkelijke mogelijkheden, zoals zeevissen vanuit Den Helder, vissen in zee en in de talrijke kanalen, tennishal in Callantsoog, tennis- en squashhal in Schagen, surfmeer bij Dirkshorn en surfen op het IJsselmeer of in de Noordzee. Direct in de buurt van het vakantiepark bevinden zich eventueel snackbar (mogelijk bingo-avond en poolbiljart), restaurant(s) met terras(sen), bowlingbaan (bar, speelautomaten tegen betaling), 9-holes golfbaan, manege en -hal, zwembad met daarvoor gelegen speeltuin.
In het park zelf (deels tegen betaling) zorgen een speelvijver met waterspeeltoestellen en ligweide, speeltuin, balveld met doelen, basketbalring, volleybalnet en tafeltennistafel, midgetgolf, trampoline, dierenverblijf, koffiehuis met internettoegang en wandelpaden voor afwisseling; ook vindt u hier bolderkar-, skelter- en fietsverhuur, dog-wash, wasserette met droger, strijkijzer en postvakken.
Boodschappen en meer horecagelegenheden zijn er in het ca. 2 km verderop gelegen dorpscentrum met de winkelcentra De Riepel (Albert Heijn, Lidl) en Doorperwerth (Vomar). Broodjes en kleine dingen kunt u eventueel bij de ingang van het park kopen/bestellen.
Buiten het hoogseizoen zijn mogelijk niet altijd alle faciliteiten geopend.


Recreatiemogelijkheden

Vissen
Fietsen
Golfen
Inline skaten
Kanoën
Mountainbiken
Paardrijden
Zwemmen
Surfen
Tennis
Volleybal
Wandelen
Surfen
Voetbal
Boottochten

Richtlijnen

Aanwijzingen van de verhuurder

Borg: € 100
Aanbetaling: 150 € bij het boeken
Resterend bedrag: 4 weken voor aankomst

Aanvullende informatie bij de huurprijs:

Honden zijn welkom gratis, omheinde tuin
Toeristenbelasting € 1,30 per dag per persoon
Lakens en handdoeken alleen op aanvraag

Betalingsmogelijkheden:

Overschrijving

Annuleringsvoorwaarden:

Worden bij het eerste contact aan de geïnteresseerde toegestuurd.


Neem contact op:

Uitgebreide activiteitenlijst en routekaart worden kort voor vertrek toegestuurd.
Energielabel C, fotovoltaïek
Bekijk op ferienhausmiete.de ook gerust onze huizen van het type Albatros in Park Strandslag (8208) in Julianadorp en ons huis in Sint Maartenszee (798).


Beschikbaarheid

toon 12 maanden

vrij bezet Aankomst- of vertrekdag

Voor het laatst bijgewerkt: 21-08-2026


35 Beoordelingen

Totale beoordeling

4,9 van 5
4.7 Inrichting
4.9 Prijs / kwaliteit
5.0 Service
4.9 Ligging
4.9 Reinheid
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
Beoordeling toevoegen

Juni 2026

Stephanie H. uit Neu-Isenburg

5,0 5 5 5 5 5
Toon Duits

Een prachtige vakantie

Buiten voor het huis een grote tafel, genoeg stoelen en ligstoelen. Grill is er ook, plus parasols. In het huis alles schoon en genoeg ruimte en alles aanwezig. Ook goed, er zijn 2 toiletten. ? Genoeg terugtrekmogelijkheden voor iedereen in het huis. Honden welkom ❤️ Parkeerplaats en afvalcontainer om de hoek. Wat wil je nog meer! En naar het strand is de weg heel eenvoudig en niet zo ver. We waren nu voor de 2e keer bij mevrouw Steinweg en ik mag haar ook heel graag. Ongecompliceerd en heel aardig en goed contact.
Beste mevrouw Steinweg. We komen zeker terug en als dit huis bezet is, is er nog het andere dat ook goed is.
Tot de volgende keer!

Aanbevolen voor: Mindervaliden, Senioren, Gezinnen met kinderen, Vakantie met huisdier, Cultuur en bezienswaardigheden, Strandvakantie, Romantische vakantie

Mei 2026

Sarah G. uit HEUSWEILER

5,0 5 5 5 5 5
Toon Duits

Het was erg mooi bij hen

We hadden een zeer prettig verblijf in het vakantiehuis. Het was zeer ruim, smaakvol ingericht en het ontbrak aan niets. De locatie was ook geweldig, aangezien het strand niet ver weg was. We hebben ons helemaal op ons gemak gevoeld en komen graag terug. Absoluut aan te raden!

Aanbevolen voor: Gezinnen met kinderen

April 2026

Sabine B. uit Hesel- Beningafehn

4,8 5 4 5 5 5
Toon Duits

Een fijne vakantie doorgebracht

We waren met onze twee honden voor de tweede keer in dit gezellig ingerichte vakantiehuis. De voordeur openschuiven en je fijn voelen.. De locatie is perfect, 's Nachts kun je de zee horen. We komen graag terug ?

Aanbevolen voor: Vakantie met huisdier

Maart 2026

Miriam K. uit Grafschaft

5,0 5 5 5 5 5
Toon Duits

Mooi vakantiehuis met goede ligging

We waren met onze 3 honden daar en het beviel ons erg goed. Het huis ligt vrij dicht bij de park-ingang, zodat we snel te voet op het strand waren - voor onze honden Opi optimaal.
De badkamer is relatief groot en ruim. We hebben niet gekookt, dus ik kan niet zeggen of er voldoende keukengerei aanwezig is. Voor ontbijt en broodjes is in ieder geval alles aanwezig ?. Het huis was ook schoon.
Al met al was alles goed.

Aanbevolen voor: Vakantie met huisdier

Februari 2026

Ulrich S. uit Holzwickede

5,0 5 5 5 5 5
Toon Duits

Graag weer

We waren al drie keer in de accommodatie en zouden ook nog een keer terugkomen. Ook de verhuurders zijn erg aardige mensen.

Aanbevolen voor: Gezinnen met kinderen, Vakantie met huisdier, Strandvakantie

meer weergeven

Contact

Mevr. U. Steinweg

Mevr. U. Steinweg

Gastvrouw sinds: 06-03-2004

antwoordtijd: onder 24h

Contacttalen: Duits, Engels, Frans

Advertentienummer: 5109

Contactgegevens weergeven Contactgegevens weergeven

0049(0) 25463140222

0049(0) 15252747373

Meld Schending

U kunt een advertentie melden als u denkt dat er iets mis is. De advertentie wordt vervolgens beoordeeld door het team van ferienhausmiete.de.


*Verplichte velden

Wettelijke mededeling: Door het formulier in te dienen, ga ik akkoord met de Gebruiksvoorwaarden. Door op "Verzenden" te klikken, geef ik toestemming voor de verwerking en het gebruik van mijn gegevens volgens het Privacybeleid.

Misbruik melden Misbruik melden

Andere accommodaties van Mevr. U. Steinweg

Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen


Neem contact op

Vakantie-ideeën: Vakantie met hond

Advertentienummer: 5109

Laatst bijgewerkt: 11.09.2026

Advertentie online sinds: 21 Jaren, 4 maanden

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/5109.htm


«Cottage strand parel» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.9 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 35 gegeven Beoordelingen.

Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat