Terug
Zoeken

Ferienhaus Frenkhausen Haus 12

Max.  4  personen
48m²
2 Slaapkamers
Delen
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
Gratis afzegging
2 personen



Fantastische ligging

Brandschone accommodatie

100% Aanbeveling

83 keer aan de wensenlijst toegevoegd

Al meer dan 13 Jaren online


Beschrijving

Ons vakantiehuis Frenkhausen ligt midden in het natuurpark Homert tussen Arnsberg en Meschede. Het gebied is gewoon gemaakt om te ontspannen, wandelen, fietsen, zwemmen in de talrijke dammen van het Sauerland. Slenter door de bezienswaardige oude stadskernen of beleef avonturen in het pretpark Fort Fun, ski in de winter tijdens het Karl May Festival, liften zijn natuurlijk beschikbaar. Houten huis voor 4-6 personen; ca. 48 m² woonoppervlak loggia, berging, ligweide. 1 slaapkamer (160 cm breed tweepersoonsbed) 1 kinderkamer (stapelbed) 1 woonkamer met uittrekbare bank 1 keuken met eethoek 1 badkamer met WC/douche. Nacht opslag verwarming, serviesgoed, bestek, broodrooster, eierkoker, magnetron, koffiezetapparaat, koelkast, vaatwasser, oven vriezer, wasmachine en droger in de berging, beddengoed en handdoeken, reisbedje, kinderstoel SAT-TV, radio, barbecue, zithoek voor de loggia 2 ligstoelen Het pand is omheind! In de zomer: Ideaal voor wandelaars of fietsers: 3 stuwdammen in de omgeving (Möhne, Sorpe, Hennestausee) In de winter: Wandelen; dichtstbijzijnde skilift ca. 12 km afstand (skilift Grevenstein). Euro 50,00 per nacht voor twee personen. Elke extra persoon 5 Euro per nacht. Minimale reservering: 3 nachten.

Slaapplaatsen

Slaapkamers 1
Tweepersoonsbed
Slaapkamers 2
Tweepersoonsbed

Kamers en inrichting

Huisdieren in overleg Huisdieren in overleg
Niet-rokers Niet-rokers
WiFi WiFi
Tuin Tuin
Televisie Televisie
Terras Terras
Vaatwasser Vaatwasser
Wasmachine Wasmachine
Kinderbed Kinderbed
Toon alle faciliteiten

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Afstanden

Meer 15 kilometer

Skilift 14 kilometer

Supermarkt 4 kilometer

Restaurant 3 kilometer

Stadscentrum 12 kilometer

Bus 0.3 kilometer

Luchthaven 60 kilometer

Station 6 kilometer

Snelweg-afrit 10 kilometer


Plaats en de locatie van de accommodatie

De omgeving is gewoon gemaakt om te ontspannen, wandelen, fietsen, zwemmen in de talrijke stuwmeren van de oude stadscentra die de moeite waard zijn of avonturen beleven in het attractiepark Fort Fun, skiën tijdens het Karl May Festival in de winter, liften zijn natuurlijk beschikbaar. Ons vakantiehuis Frenkhausen ligt midden in het natuurpark Homert tussen Arnsberg en Meschede.


Recreatiemogelijkheden

Vissen
Fietsen
Inline skaten
Kanoën
Mountainbiken
Paragliding
Paardrijden
Zwemmen
Zeilen
Skiën
Snowboarden
Surfen
Duiken
Tennis
Wandelen

Richtlijnen

Aanwijzingen van de verhuurder

Aanbetaling: 50 €
Resterend bedrag: bij aankomst

Aanvullende informatie bij de huurprijs:

Prijs is voor 2 personen. Elke extra persoon 5 euro per nacht. Minimale reservering: 3 nachten. Eén hond is gratis, elke volgende hond 3 euro per nacht.
WLAN voor een nacht kost 5€, voor een week 20€

Betalingsmogelijkheden:

Overschrijving

Annuleringsvoorwaarden:

Gratis annuleren mogelijk tot 3 dagen voor de aankomstdatum.

U krijgt het boekingsbedrag minus de annuleringskosten terugbetaald als u de boeking ten minste 3 dagen voor de geplande check-in om 12 uur 's middags MEZ (Midden-Europese Tijd) annuleert. Bij annuleringen die minder dan 3 dagen voor het inchecken worden gedaan, krijgt u 50% van het boekingsbedrag minus de kosten voor de eerste nacht en de annuleringskosten terugbetaald.



Beschikbaarheid

toon 12 maanden

vrij bezet Aankomst- of vertrekdag

Voor het laatst bijgewerkt: 13-02-2026


4 Beoordelingen

Totale beoordeling

5,0 van 5
5.0 Inrichting
5.0 Prijs / kwaliteit
5.0 Service
5.0 Ligging
5.0 Reinheid
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
Beoordeling toevoegen

Maart 2019

Michael H. uit 47798 Krefeld

5,0 5 5 5 5 5
Toon Duits

Kompletturlaub

We waren met Carnaval in het vakantiehuis. Prachtige vakantie, geweldige omgeving. Alles wat je nodig hebt in het huis. Heel gezellig, schoon, zeer vriendelijke verhuurder. Graag weer!!!!!

Aanbevolen voor: Avontuur en actief, Vakantie met huisdier, Cultuur en bezienswaardigheden

Juli 2017

Susanne S. uit 48485

5,0 5 5 5 5
Toon Duits

Rust en ontspanning gegarandeerd

Gezellig huisje....supergeschikt voor vakantie met hond...ideaal uitgangspunt voor wandelingen....rustige ligging....zeer vriendelijke ijverige verhuurder....
we voelden ons zeer comfortabel en hadden een geweldige week....

Aanbevolen voor: Gezinnen met kinderen, Vakantie met huisdier, Romantische vakantie

September 2016

Johann S. uit 26736 Krummhörn

5,0 5 5 5 5
Toon Duits

Feriendomizil

Geweldige uitrusting....Korte afstand tot winkels....Mooie start- en eindpunt om te wandelen....Goed omheind, honden kunnen niet weglopen....Heel erg leuk gevonden..Zullen terugkomen.

Aanbevolen voor: Avontuur en actief, Gezinnen met kinderen, Vakantie met huisdier, Cultuur en bezienswaardigheden, Romantische vakantie

Mei 2016

Andreas K. uit Steffenberg

5,0 5 5 5 5
Toon Duits

hemels

Wie op zoek is naar rust, van de natuur houdt en even wil ontspannen, is hier aan het juiste adres! In dit gezellige vakantiehuis is alles aanwezig wat je nodig hebt. Daarnaast zijn de buren super aardig, is er een geweldig terras en is de verhuurder erg vriendelijk, beleefd en behulpzaam; klaar is de basis voor prachtige dagen!

Aanbevolen voor: Gezinnen met kinderen, Vakantie met huisdier


Contact

Dhr. F. Schnell

Dhr. F. Schnell

Al tientallen jaren sta ik tot uw beschikking als gepassioneerd gastheer. Ik heb het huisje zelf gerenoveerd en hou het persoonlijk in goede staat Ik kijk uit naar uw bezoek Franz Josef Schnell Frenkhausen

Gastheer sinds: 01-12-2012

antwoordpercentage: 80%

antwoordtijd: onder 12h

Contacttalen: Duits

Advertentienummer: 52697

Contactgegevens weergeven Contactgegevens weergeven

0049(0) 17676867646

Meld Schending

U kunt een advertentie melden als u denkt dat er iets mis is. De advertentie wordt vervolgens beoordeeld door het team van ferienhausmiete.de.


*Verplichte velden

Wettelijke mededeling: Door het formulier in te dienen, ga ik akkoord met de Gebruiksvoorwaarden. Door op "Verzenden" te klikken, geef ik toestemming voor de verwerking en het gebruik van mijn gegevens volgens het Privacybeleid.

Misbruik melden Misbruik melden

Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen


Neem contact op

Vakantie-ideeën: Vakantie met hond

Advertentienummer: 52697

Laatst bijgewerkt: 10.03.2026

Advertentie online sinds: 13 Jaren, 3 maanden

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/52697.htm


«Ferienhaus Frenkhausen Haus 12» krijgt een vakantiebeoordeling van 5 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 4 gegeven Beoordelingen.

Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat