Favoriet van gasten
Fantastische ligging
Brandschone accommodatie
100% Aanbeveling
66 keer aan de wensenlijst toegevoegd
Al meer dan 13 Jaren online
Favoriet van gasten
Beschrijving
Geniet van de gouden herfst bij ons.
Vakantie op de boerderij zonder stress in een unieke idylle in de regio van de 1000 meren in de Zuid-Vogezen (ca. 1,5 uur vanaf Basel en Freiburg i. B.). Het chalet is momenteel in winterslaap, wij nemen graag boekingen aan voor volgend jaar (vanaf april 24).
Het Chalet Mignon ligt te midden van een 12 ha groot, privé boerderijterrein met eigen natuurzwemmeertje in een natuurreservaat op het Plateau van de 1000 meren. (Regio van de duizend vijvers) Het ligt op 560 meter boven zeeniveau aan de voet van de Saonische Vogezen. Rust, natuur en dieren hebben hier de hoogste prioriteit.
Het gezellige Chalet Mignon beschikt over een woonkamer met slaapbank en eettafel, een kleine keuken (kookplaten, koelkast, microgrill) en een kleine badkamer.
Het Chalet Mignon biedt plaats aan twee volwassenen met twee tot drie kinderen. Onder de beide dakspitsen bevindt zich elk een slaapgelegenheid met een bedbreedte van 160 cm en 140 cm. De slaapbank kan ook tot een bed worden omgebouwd.
Het chalet is uitgerust met alles wat je nodig hebt voor een ontspannen vakantie.
Beddengoed, handdoeken, wc- en huishoudpapier, olie, azijn, kruiden, koffie, suiker, zout etc. zijn aanwezig.
Het chalet kan worden verwarmd met een Zweedse kachel. Voor de warmere dagen is er een plafondventilator.
Internet, wifi zijn gratis beschikbaar. In het buitengedeelte bevinden zich een terras, veel zitgelegenheden, vuurplaatsen om te grillen en heel veel ruimte rondom. Onze natuurlijke zwemvijver nodigt in de zomer uit om te zwemmen. Ligstoelen zijn aanwezig.
In de zomer verwennen temperaturen tussen 25 en 35 graden ons bij mooi weer, in de herfst blijft het overdag aangenaam warm met wat koelere nachten. Het chalet staat midden in de natuur en het kan goed zijn dat u ook wel eens een hert voor de deur ziet grazen, een haas voorbij huppelt of een wild zwijn langs schiet. Het ligt daar waar vos en haas elkaar welterusten wensen!
Uw gastheren zijn een Zwitsers echtpaar met hun dierenvrienden die van de natuur en de rust houden. Aanvullende
Slaapplaatsen
Kamers en inrichting
Dit is wat deze accommodatie u biedt
Slaapplaatsen
Binnenshuis
Buitenshuis
Voor gezinnen
Voor honden & huisdieren
Diensten
Overige uitrusting
Geschikt voor
Status
Milieuvriendelijke voorzieningen
Routebeschrijving/ligging
Afstanden
Strand 0.001 kilometer
0.001 kilometer
Meer 0.1 kilometer
0.1 kilometer
Skilift 35 kilometer
35 kilometer
Supermarkt 3.5 kilometer
3.5 kilometer
Restaurant 3.5 kilometer
3.5 kilometer
Stadscentrum 4 kilometer
4 kilometer
Luchthaven 90 kilometer
90 kilometer
Station 20 kilometer
20 kilometer
Snelweg-afrit 20 kilometer
20 kilometer
Plaats en de locatie van de accommodatie
Het chalet is gelegen in een afgelegen locatie in de buurt van het bos op een weide ongeveer 80 meter van de boerderij.
Prachtige wandel / fietspaden in de ongerepte natuur met veel meren grenst direct aan land. Het moet worden aangepakt op een wandeling waarschijnlijk dieren dan mensen.
De dichtstbijzijnde gehucht (La Mer) ligt op 1,5 km en het dichtstbijzijnde dorp (Faucogney) in 4 Km. In Faucogney zijn er: apotheek, dokter, bakker, kleine winkel, postkantoor, een geldautomaat, restaurant, garage, kerk etc. In de zomer is er elke zaterdag van 16u - 20u een markt met streekproducten Faucogney.
In Mélisey (10 km), een grotere supermarkt is een mooie groente-afdeling en vers vlees verkopen. Ook diverse andere winkels, waaronder een apotheek, slager, bloemist gelegen in het kleine stadje Mélisey dat ligt aan de rivier Ognon. Niet ver van Mélisey is een zeer goed gelegen zwembad met glijbaan voor de kinderen.
Op woensdag ochtend markt is in Mélisey.
In slechts 30 minuten rijden van het prachtige stadje Luxeuil-Les-Bains waar sprake is van een spa en diverse restaurants uit te nodigen voor het diner.
Er zijn diverse excursies voor alle leeftijden.
Faucogney-et-La Mer ligt aan de voet van de Vogezen saonischen Regional des Milles Etangs (Regio 1000 Weiher). Het behoort tot de regio Franche Comté en is gelegen in de Haute Saône.
Maar men kan nog veel schrijven in het beste geval krijg je jezelf te kijken! Hier is de natuur nog steeds intact.
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Optionele bijkomende diensten
Aanwijzingen van de verhuurder
| Inchecken: | 16:00 |
| Uitchecken: | 11:00 |
| Aanbetaling: | 30 % |
Aanvullende informatie bij de huurprijs:
| € 20 extra per week voor een hond. |
Annuleringsvoorwaarden:
Annuleringsvoorwaarden: Bij een annulering brengen wij de volgende annuleringskosten in rekening: Vanaf het moment van boeken tot 42 dagen voor het begin van de vakantie 20% van de huurprijs, 41 tot 15 dagen voor het begin van de vakantie 50% van de huurprijs, 14 tot 8 dagen voor het begin van de vakantie 70% van de huurprijs, vanaf de 7e dag voor het begin van de vakantie tot de dag van de huur of bij niet- of slechts gedeeltelijk gebruik van de kamer wordt 100% van de huurprijs in rekening gebracht.
Neem contact op:
Uw gastheren zijn een Zwitsers echtpaar met hun dierenvrienden die van de natuur en de rust houden. Ook als u geen Frans spreekt, kunt u comfortabel bij ons vakantie vieren. Wij ondersteunen u met raad en daad.
Voor vragen staan wij u graag ter beschikking. Wij kijken uit naar uw contact!
Houd er rekening mee dat er naast de eindprijs een toeristenbelasting van 2,2% van de huurprijs wordt geheven.
Beschikbaarheid
vrij bezet Aankomst- of vertrekdag
Voor het laatst bijgewerkt: 10-10-2026
31 Beoordelingen
Totale beoordeling
Juni 2026
Thomas H. uit 12587 Berlin
Natuur, Idylle, Ontspanning
We hadden een geweldige week van ontspanning in het kleine huisje. Denise en Urs zijn heel hartelijke gastheren. In het chalet is alles aanwezig wat je nodig hebt. De bijbehorende vijver bood bij de grote hitte een welkome afkoeling. De omliggende bossen en vijvers met de vele boswegen nodigden uit tot prachtige wandelingen. We hebben de auto de hele tijd niet nodig gehad. Behalve op donderdag, dan is er in het nabijgelegen dorp Faucogney altijd een kleine markt van de ondernemers. Gerade ook voor gezinnen met kinderen is dit chalet aan te raden, want er zijn op de boerderij nog vier paarden en geiten, katten en een hond, die zich verheugen over aandacht.
Aanbevolen voor: Gezinnen met kinderen, Vakantie met huisdier, Romantische vakantie
Juni 2025
Yvonne A. uit D-76337 Waldbronn
Chambre Merisier
Uitstappen Pur. . . . voor de herhaalde keer zijn we weer bij Denise en Urs neergestreken om een paar rustige dagen in de mooie natuur door te brengen. Dit keer waren we in de kamer Kers. De liefdevolle inrichting straalt een rustige warmte uit waarin je je kunt overgeven. We hebben ons zeer prettig gevoeld. Het ontbijt van Denise was zoals altijd overvloedig en superlekker. Beiden zijn perfecte gastheren en geven graag tips over de bezienswaardigheden in de omgeving. We komen graag terug. Yvonne en Wolfgang
Mei 2025
Sabine K. uit Gießen, Deutschland
Idylle puur
Eigenlijk gaan we op vakantie nooit naar dezelfde plek – bij Denise en Urs was dit echter al onze derde keer.
We zijn keer op keer weer enthousiast over de hartelijke gastvrijheid, de idyllische rust en de groen mosbedekte bossen.
Je komt aan en voelt je meteen thuis – ideaal voor een wandel- of fietsvakantie, om tot rust te komen, op te laden of gewoon om in het meer te springen.
Aanbevolen voor: Avontuur en actief, Senioren, Gezinnen met kinderen, Vakantie met huisdier, Romantische vakantie
Mei 2025
Corinna W. uit Bremgarten
Rust en prachtige omgeving
Denise en Urs zijn geweldige gastheren, elk verlangen wordt vervuld. Ik mocht zelfs Trixie, hun lieve hond, meenemen om te lopen. Het kleine huisje is helemaal voor zichzelf, je krijgt alleen bezoek van de konijnen en de vogels, zeer geschikt om tot rust te komen en energie op te doen.
Aanbevolen voor: Avontuur en actief, Senioren, Gezinnen met kinderen
September 2023
Patrick M. uit Bad Abbach
Heerlijk rustige accommodatie aan het meer
We hebben een prachtige herfstvakantie doorgebracht in het Chalet Mignon met z'n tweeën ... met veel mooie wandelingen - de kaarten waren aanwezig in de accommodatie - fantastisch. We haalden heerlijke gebakjes bij de nabijgelegen patisserie en genoten ervan op het mooie terras, in de tuin of aan het meer.
Onze gastheren Denise en Urs behandelden ons als oude vrienden, bedankt daarvoor. We komen graag terug en kunnen dit kleine chalet alleen maar van harte aanbevelen aan natuurliefhebbers, wandelaars en rustzoekers.
Aanbevolen voor: Single-vakantie, Romantische vakantie
Contact
Mevr. D. Stadelmann
Wij zijn een Zwitsers echtpaar van in de 60 dat geniet van de rust en de natuur met onze dieren op dit prachtige landgoed met een eigen zwemmeer Wij verheugen ons erop gasten te mogen verwelkomen die zich prettig voelen in de stilte en eenzaamheid, de natuur respecteren en tot rust willen komen tijdens hun verblijf.
Gastvrouw sinds: 31-05-2013
antwoordpercentage: 100%
antwoordtijd: onder 1h
Contacttalen: Duits, Engels, Frans, Griechisch
Advertentienummer: 56381
Andere accommodaties van Mevr. D. Stadelmann
Faucogney-et-La Mer, Franche-Comte, Frankrijk
Faucogney-et-La Mer, Franche-Comte, Frankrijk
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
Kleines Wiesental, Zuidelijk Zwarte Woud, Zwarte woud
Sewen, Elzas, Grand Est
Neem contact op
privé-website:
Chalet in natuurgebied met meer
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Frankrijk
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Franche-Comte
Advertentienummer: 56381
Laatst bijgewerkt: 21.10.2026
Advertentie online sinds: 13 Jaren, 4 maanden
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/56381.htm
«Chalet in natuurgebied met meer» krijgt een vakantiebeoordeling van 5 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 31 gegeven Beoordelingen.
Yvonne und Wolfgang
Wir sind immer wieder aufs Neue begeistert von der herzlichen Gastfreundschaft, der idyllischen Ruhe und den grün bemoosten Wäldern.
Man kommt an und fühlt sich sofort wohl – ideal für einen Wander- oder Fahrradurlaub, zum Abschalten, Auftanken oder einfach, um in den See zu springen.
Unsere Gastgeber Denise und Urs haben uns wie langjährige Freunde behandelt, dafür ein herzliches Dankeschön. Wir kommen gerne wieder und können dieses kleine Chalet allen Naturliebhabern, Wanderern und Ruhesuchenden nur wärmstens empfehlen.
für uns war der Urlaub in eurem Chalet wunderschön. In dieser Natur fiel es uns leicht Gedanken und Wünsche schweifen zu lassen und zur Ruhe zu kommen.
Es gibt viele Wanderwege nahe der Unterkunft. Wir haben es sogar geschafft, auf kleinen Strasse die Berge rauf und runter zu radeln. Und dies alles bei wunderschönem Wetter.
In der näheren Umgebung sahen wir mehrere Waldtiere.
Vielen Dank für eure liebevolle Unterstützung.
Tomas und Uta
Gasthöfe, die zwischen 10 bis 20 Minuten mit dem Auto zu erreichen sind, laden zur regionalen Küche ein. Wir haben auch eine Radtour (fast ohne Steigung) zur Moselquelle unternommen.
Denise und Urs sind unvergleichbar herzlich und hilfsbereit und ihre Tierlis sind einfach zum Verlieben.
Wer die Natur und Tiere liebt, ist hier genau an der richtigen Adresse.
Boot fahren und Baden im hauseigenen See, Grillen und Kaffee trinken in traumhafter Kulisse oder ein romantischer Tag bei Kaminfeuer im Chalet sind nur ein paar Beispiele für die vielen Möglichkeiten direkt vor Ort.
Über die nähere Umgebung kann man nur sagen: Natur und Ruhe pur mit Wäldern, Wiesen und ganz vielen „Teichen“ und Seen. Für Wanderfans das Paradies auf Erden.
Hervorheben muss man hier auch die herzliche Gastfreundlichkeit von Denise und Urs. Sie hatten immer ein offenes Ohr und waren sofort zur Stelle, wenn man etwas benötigte.
Herzlichen Dank für die wunderschönen Flitterwochen
Steffi & Kari
Es ist für Ruhesuchende und Gäste die Natur lieben perfekt.
Gute Wandermöglichkeiten direkt vom Chalet aus. Supermarkt mit Auto schnell erreichbar.
Es ist weniger geeignet für Gäste die sich nicht auf Natur, Ruhe und Landschaft beschränken können sondern Umtrieb möchten, denn ohne Auto und weitere Fahrtstrecken ist wenig los in der Umgebung. Uns hat es allerdings mit Hund bei super Wetter total gut gefallen, v.a. die gute Nachtruhe.
Gastgeber sehr aufmerksam ( etwas Getränke waren bei Anreise im Kühlschrank bereitgestellt, kleine Knabbereien und Leckerli für underen Hund
Unsere Kinder waren sebr begeistert von Trixi und den andern Tieren.
Herbert, der Schwimmflamingo, kam auch voll zum Einsatz im warmen Badesee.
An dieser Stelle nochmals vielen Dank an Denise und Urs für die schöne Woche.
Vor allem wenn man die Natur liebt, Tiere und wandern, ist es ein ideales schönes Häuschen!
Das Häuschen hat alles, was es braucht, es ist gemütlich eingerichtet. Die Gastgeber Denise und Urs haben ein Paradies geschaffen, sie lassen es an nichts fehlen und sind wunderbare und fürsorgliche Gastgeber. Ich wäre gerne länger geblieben und mein Hund wollte gar nicht mehr weg.
Ich komme sehr gerne wieder!
Wir haben die Woche dort sehr genossen , vor allem die sehr netten Gastgeber!
Man kann von dort aus wunderbare Spaziergänge in die Natur aber auch Kurztripps in malerische Altstädte wie Belfort unternehmen.
Oder einfach in einem Liegestuhle mit einem Buch, die Sonne genießen.
Die Grillmöglichkeiten haben wir ausgiebig genutzt.
Es war alles wunderbar und stimmig.
Die Ruhe in dieser so schönen Natur, einfach wunderbar.
Das Wetter hätte nicht besser sein können.
Das baden in dem zauberhaften See habe ich sehr genossen
und auch die herrlichen Wanderungen in nächster Nähe. Da gibst noch Einige zu entdecken.
Das kleine Chalet ist sehr behaglich mit ganz viel Platz draußen, sei es zum grillieren
lesen oder einfach genießen. Es hat an nichts gefehlt.
Die morgendliche Begrüßung von Kater Maxli war für uns jedes Mal eine große Freude
Denise und Urs, zwei feine Menschen und herzliche Gastgeber.
Bis zum nächsten Mal !!
Monika
Das Chalet bietet alles was man braucht. Denise und Urs sind die perfekten Gastgeber!
Denise und Urs waren die perfekten "Vermieter", wir haben uns sehr wohl gefühlt.
Und den fünften halben Stern bei der Ausstattung geben wir gern - nur die Technik wollte das irgendwie nicht.
gepflegtes Chalet inmitten unberührter Natur, am Abend Rehe am Waldrand, einfach Ruhe und Erholung pur!! Die Gegend eignet sich sehr gut, um das ursprüngliche Frankreich zu entdecken.
Wir kommen sehr gerne wieder!:-)))