Hoe duur is een vakantiewoning in Dorum-Neufeld?
Op basis van onze gegevens hebben vakantieverblijven in Dorum-Neufeld een gemiddelde prijs van 84 € voor één nacht.
Hoogwaardig uitgerust vakantiehuis in het mooie Dorum-Neufeld. Honden zijn van harte welkom!
Prachtig vakantiehuis, gelijkvloers, veel extra’s, kortingen voor vaste gasten, vroegboekers
VAKANTIEHUIS CURDT,DORUM-NEUFELD
Gezellig ingericht vakantiehuis, Kindvriendelijk 3-sterren comforthuis, Honden zijn welkom, W-Lan, elektriciteit, gas, water en Sky (Bundesliga & Cinema) inbegrepen
Comfort vakantiehuis Mellumplate 32
Liefdevol ingericht vakantiehuis direct aan de Noordzee tussen Cuxhaven en Bremerhaven in het CUXLAND FERIENPARK. Feel-good vakantie voor het hele gezin, ook met hond.
83 m² woonoppervlak, 3 slaapkamers, houtkachel, 2 TV's, Sky Bundesliga conferentie, terrasmeubels, houtskoolbarbecue, 800m van het strand, Glasvezel internetverbinding
Vakantieappartement "de Sülvermöw" in Wurster Noordzeekust, 64 m², voor maximaal 4 personen, 3 kamers. Direct aan de zeedijk gelegen.
10% Last minute
Vakantiehuis Hachmann 3 *** sterren
Gezellig ingericht vakantiehuis aan de Wurster Noordzeekust voor gezinnen, stellen en alleenreizenden. Huisdieren zijn welkom. Snelle gratis WLAN.
Vakantiehuis tot 3 personen + baby zeer kindvriendelijk uitgerust Dieren zijn niet toegestaan, niet-roken accommodatie gratis WLAN met glasvezel Gratis strandstoel
Vakantiehuis Köhne ligt aan de zuidelijke Noordzeekust tussen Bremerhaven en Cuxhaven in Dorum- Neufeld. Een goed onderhouden, lichte, moderne en comfortabel ingerichte 3-sterren comfortwoning.
10% Actie 31-10-2026 - 06-11-2026
Gezellig Noordzee vakantiehuis met panoramisch uitzicht - snelle WLAN/open haard/2xFlat-TV/wasmachine/vaatwasser/nabij speelplaats/eigen strandstoel() direct aan zee
Appartement in huis Sonnenstrahl nr.11
Haus Sonnenstrahl bovenste verdieping flats met gratis strandstoel op het strand, hond toegestaan, m² flatgrootte
Het elegante vakantiehuis is geschikt voor maximaal 3 personen. WLAN van Pasen tot oktober
Elegant ingerichte vakantiewoning met W-LAN, bolderkar en 2 fietsen direct aan de zeedijk gelegen
Gezellige FH voor maximaal 5 personen bij het Noordzeestrand
Komforthuis, tot 4 personen, wifi, houtkachel, zonneterras, parkeerplaats bij het huis, honden welkom
20% Actie 07-11-2026 - 19-12-2026
Kiebitzstieg 22 Nr.14 met WLAN
Gerenoveerd appartement met nieuwe keuken voor maximaal 3 personen en 1 kind in een reiswieg. Rustige, centrale locatie. Slechts ongeveer 150 meter naar de zeedijk. Afsluitbare fietsenstalling
begane grond appartement dicht bij het strand met W-LAN en 1 hond toegestaan. Bezetting 2 personen
Achthoekige vakantiebungalow. Hond toegestaan. Slaapkamer, 1 kinderkamer met hoogslaper
COMFORTABEL APPARTEMENT Noordzeekust
"MOOIE FLAT ONDER RIETEN DAK DIRECT ACHTER DE DIJK"- STRANDSTOEL INBEGREPEN!!! SKY Bundesliga, SKY Cinema, Disney Cinemagic
33% Last minute 01-11-2026 - 30-11-2026
Achthoekig vakantiehuis met hond toegestaan + vaatwasser + WLAN + strandstoel op het strand
Fantastisch uitzicht op de Waddenzee vanuit alle kamers. Gebruik van het overdekte zwembad in het complex en de sauna tegen betaling. WLAN en telefoon naar het Duitse vaste net. Ca. 70 m² woonoppervlak.
Onnen`s Hus - Nordisch mit Herz
Onnen`s Hus – Noordisch met hart: 70 m², 2 kamers, voor maximaal 4 personen in Dorum-Neufeld.
Zeezicht en gebruik van binnenzwembad
Vakantiewoning met 2 slaapkamers en uitzicht op zee. Gebruik van overdekt zwembad in het complex. Sauna tegen betaling. WLAN ja
de EBB in de Vitamar redelijk geprijsd
Vakantiewoning in de Vitamar in Dorum-Neufeld direct aan de zeedijk gelegen. Geen huisdieren toegestaan. Goedkoop en populair.
Goedkoop appartement, Borkum 6
Goedkoop appartement op slechts 300 meter van de zeedijk. Huisdieren zijn niet toegestaan. Strandstoel op het strand en WLAN
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
november - Ø 64€/nacht
Duurste maand:
augustus - Ø 107€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
januari - 73% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
augustus - slechts 46% vrij
69€ voor 31 okt. - 07 nov.
84€ Jaarlijks gemiddelde
71% voor 31 okt. - 07 nov.
59% Jaarlijks gemiddelde
Op basis van onze gegevens hebben vakantieverblijven in Dorum-Neufeld een gemiddelde prijs van 84 € voor één nacht.
In Dorum-Neufeld zijn er veel mooie vakantieverblijven, maar Ferienhaus Strandvogt III, Villa Belair Schmidt en Zimmer's Noordzeehuis zijn bijzonder aan te bevelen.
In Dorum-Neufeld zijn er 50 vakantieaccommodaties waar honden zijn toegestaan.
Vakantieappartementen & vakantiehuizen direct bij de verhuurder boeken - dat gaat het beste op Ferienhausmiete.de. Hier betaalt u geen extra kosten, alleen de pure huurprijs. Een vakantieappartement van particulieren is ideaal voor gezinnen, stellen of zelfs voor een vakantie met een hond.
Reisinspiratie in je inbox