Favoriet van gasten
Fantastische ligging
Brandschone accommodatie
100% Aanbeveling
52 keer aan de wensenlijst toegevoegd
Al meer dan 11 Jaren online
Favoriet van gasten
Beschrijving
Op twee verdiepingen op de 1e verdieping en op de zolder vindt u twee slaapkamers voor bewoning met maximaal vier personen en een volledig uitgeruste keuken. Op de zolder nodigt een met licht overgoten atelier uit tot vertoeven. De overdekte zitplaats buiten biedt een prachtig uitzicht op de nabijgelegen kerk in het centrum van het dorp. Op de begane grond van het vakantiehuis is een vergaderruimte die één keer per maand privé wordt gebruikt. Dus je hebt het hele huis voor jezelf!
Er zijn 2 parkeerplaatsen direct voor het huis voor uw gebruik.
Het huis dateert uit 1800, de zolder met zijn drie dakkapellen werd in 2000 verbouwd, de gevel werd in 2005 vernieuwd. De doucheruimte op de eerste verdieping is in 2015 volledig gerenoveerd en op deze verdieping zijn nieuwe, allergievriendelijke vloeren gelegd.
De keuken is volledig uitgerust met serviesgoed, keramische kookplaat, oven, vaatwasser en magnetron. Als bijzonderheid is ook een volautomatische Jura-koffiemachine beschikbaar voor vers koffiegenot. Snelle W-LAN toegang voor onze gasten is gratis!
U kunt TV ontvangen via DAB+ in HD-kwaliteit op een flatscreen TV.
Slaapplaatsen
Kamers en inrichting
Dit is wat deze accommodatie u biedt
Slaapplaatsen
Binnenshuis
Buitenshuis
Overige uitrusting
Geschikt voor
Status
Milieuvriendelijke voorzieningen
Routebeschrijving/ligging
Afstanden
Supermarkt 0.3 kilometer
0.3 kilometer
Restaurant 0.2 kilometer
0.2 kilometer
Stadscentrum 0.2 kilometer
0.2 kilometer
Bus 0.1 kilometer
0.1 kilometer
Luchthaven 50 kilometer
50 kilometer
Station 0.6 kilometer
0.6 kilometer
Snelweg-afrit 6 kilometer
6 kilometer
Plaats en de locatie van de accommodatie
Het vakantiehuis is absoluut centraal gelegen naast het historische huis Litschgi uit de 17e eeuw. Het stadhuisplein, de katholieke kerk en het historische centrum van de stad liggen op slechts 50-100 meter afstand.
Op enkele meters afstand vindt u een ijssalon, de historische herberg Löwen met buitenterras en het uitstekende Griekse eethuis "Sonne" aan de oude Romeinse weg en verkeersluwe hoofdas door het centrum van Bad Krozingen.
De boerenmarkt op de Lammplatz en de Bahnhofsplatz is meerdere dagen per week op slechts een paar 100 meter afstand. Daar vindt u verse producten uit de streek, rechtstreeks van de producent!
Het mooie en ruime kuurpark van Bad Krozingen en de Vita Classica thermen met talrijke wellness-aanbiedingen zijn te voet in slechts enkele minuten te bereiken (ca. 500 meter)
Een bakkerij met zondagse verkoop van bakkerijproducten en een kruideniersmarkt liggen in de directe omgeving op slechts 50 meter afstand. Bad Krozingen is een opkomend kuuroord. Het staat nationaal bekend als een locatie voor gezondheidszorg - vooral vanwege het universitaire hartcentrum. De bevolking is verdeeld over de kernstad en de 4 subdorpen Biengen, Hausen, Schlatt en Tunsel
Bad Krozingen ligt centraal in het Markgräflerland tussen Freiburg en Müllheim en heeft een eigen afrit op de A5 Karlsruhe-Basel. De historische stad Staufen en de gemeente Münstertal liggen in de directe omgeving en bieden toegang tot het Zwarte Woud. De Zwarte Woud-toppen Schauinsland, Belchen en Blauen zijn slechts een klein eindje rijden en nodigen uit tot prachtige panorama's tijdens het wandelen! Breisach am Rhein met zijn aanlegplaats voor de Rijnvaart en de Franse grens liggen op slechts 25 km afstand.
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Aanwijzingen van de verhuurder
| Inchecken: | 12:00 |
| Uitchecken: | 12:00 |
| Borg: | € 100 |
| Aanbetaling: | 10 % bij het boeken |
| Resterend bedrag: | 2 weken voor aankomst |
Aanvullende informatie bij de huurprijs:
| Toeristenbelasting per dag € 3,00 Hiervoor krijgt u gratis de zogenaamde Konuskarte, die recht geeft op gratis gebruik van het lokale openbaar vervoer tussen Pforzheim en Bazel. U krijgt ook tal van kortingen, waaronder gratis toegang tot de Vita Classica thermale baden. |
Annuleringsvoorwaarden:
Gratis annuleren mogelijk tot 14 dagen voor de aankomstdatum.
Neem contact op:
Bij boekingen van minimaal 7 dagen ontvangt u een speciaal welkomstgeschenk met wijn om kennis te maken met de wijncultuur van het Markgräflerland!
Met de gastenkaart, die u ontvangt voor uw bezoekersbelasting, kunt u gratis gebruik maken van het lokale openbaar vervoer. Niet alleen kunt u Freiburg met de halfuurlijkse regionale trein bereiken zonder gedoe met het zoeken naar een parkeerplaats, maar u kunt ook gratis naar Bazel reizen. Bovendien heeft u één gratis toegang tot de Therme Vita Classica en geniet u van vele andere voordelen!
Voor automobilisten zijn er in Bad Krozingen drie openbaar toegankelijke oplaadpunten met DC-snellaadfunctie tot 150kw en 5 AC-laadpunten met 22kw.
Beschikbaarheid
vrij bezet Aankomst- of vertrekdag
Voor het laatst bijgewerkt: 19-10-2026
20 Beoordelingen
Totale beoordeling
September 2025
Elke S. uit Bielefeld
Aanbevolen
Een nette, betrouwbare contactpersoon voor de verhuurder en een zeer mooi vakantieappartement. Het ontbreekt aan niets, schoon en liefdevol ingericht. Goede startpunt voor veel activiteiten. Al met al zeer aan te raden.
E. Schmidt en G. Bergfeld
Aanbevolen voor: Gezinnen met kinderen, Vakantie zonder auto, Cultuur en bezienswaardigheden
Juni 2024
Annette S. uit Bayswater North 3153 VIC Australia
Tolles Hexenhuesle
Het heeft ons heel goed bevallen! De inrichting is zeer goed, de locatie geweldig midden in het centrum van Bad Krozingen. Het huis is zeer schoon en we willen zeker terugkomen. De verhuurders zijn super aardig en behulpzaam.
Aanbevolen voor: Gezinnen met kinderen, Vakantie zonder auto, Cultuur en bezienswaardigheden
Juni 2024
Annette S. uit Bayswater North 3153 VIC Australia
Tolles Hexenhuesle
Het heeft ons heel goed bevallen! De inrichting is erg goed, de locatie geweldig midden in het centrum van Bad Krozingen. Het huis is zeer schoon en we willen in ieder geval weer terugkomen. De verhuurders zijn super aardig en behulpzaam.
Aanbevolen voor: Gezinnen met kinderen, Vakantie zonder auto, Cultuur en bezienswaardigheden
Juni 2024
Annette S. uit Bayswater North 3153 VIC Australia
Tolles Hexenhuesle
Het heeft ons heel goed bevallen! De inrichting is zeer goed, de locatie geweldig midden in het centrum van Bad Krozingen. Het huis is zeer schoon en we willen zeker terugkomen. De verhuurders zijn super aardig en behulpzaam.
Aanbevolen voor: Gezinnen met kinderen, Vakantie zonder auto, Cultuur en bezienswaardigheden
Juni 2024
Annette S. uit Bayswater North 3153 VIC Australia
Tolles Hexenhuesle
Het heeft ons heel goed bevallen! De inrichting is erg goed, de locatie geweldig midden in het centrum van Bad Krozingen. Het huis is zeer schoon en we willen zeker weer terugkomen. De verhuurders zijn super aardig en behulpzaam.
Aanbevolen voor: Gezinnen met kinderen, Vakantie zonder auto, Cultuur en bezienswaardigheden
Contact
Mevr. S. Schmidt
Gastvrouw sinds: 04-06-2015
antwoordtijd: onder 24h
Contacttalen: Duits, Engels
Advertentienummer: 69476
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
Staufen im Breisgau, Zuidelijk Zwarte Woud, Zwarte woud
Staufen im Breisgau, Zuidelijk Zwarte Woud, Zwarte woud
Freiburg, Zuidelijk Zwarte Woud, Zwarte woud
Neem contact op
privé-website:
`s Hexenhüsli
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Duitsland
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Baden-Württemberg
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in het Zwarte Woud
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in het zuidelijke Zwarte Woud
Vakantie-ideeën: Wandel- en klimvakantie
Advertentienummer: 69476
Laatst bijgewerkt: 29.10.2026
Advertentie online sinds: 11 Jaren, 4 maanden
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/69476.htm
«`s Hexenhüsli» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.9 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 20 gegeven Beoordelingen.
E. Schmidt und G. Bergfeld
Es hat uns sehr gut gefallen und wir werden wieder buchen.
Die Wohnung ist sehr schön, angefangen von der Größe bis hin zur Sauberkeit.
Sie liegt sehr Zentral zur Innenstadt und ist daher ein guter Ausgangspunkt für alle Aktivitäten.
Wir haben uns sehr wohl gefühlt und werden bestimmt wieder kommen.
Es liegt sehr zentral, hat einen eigenen Parkplatz, großzügige Raumgestaltung, moderne Einrichtung und alles, was das Herz begehrt.
Wir haben die, wenn auch kurze Zeit, sehr genossen und freuen uns auf ein baldiges Wiedersehen.
A bank with ATMs, grocery store, bakery, and several good restaurants are all within a couple hundred feet in the pedestrian zone, which extends, lined with cafes and shops, to the spa and the train station about a half mile away. Movies and classical concerts are held some evenings in the town square and park along the way. Riding the train free of charge using our guest cards was a great way to view scenery and avoid parking issues in larger towns we visited. Upon return from a long day's drive or visit to the upscale supermarket on the northern by-pass, our two private parking spaces were always free right beside the house.
Our congenial hosts were available anytime if needed. Frau Schmidt takes pride in sharing her home, and left thoughtful touches to welcome us as guests. I particularly enjoyed the selections on the bookcase upstairs and learned a lot from the books related to the local culture.
Our stay in the "Hexenhuesli" could not have been any nicer! If we're lucky enough to come back to this laid-back part of Germany, we will definitely stay here again. The Schmidts are excellent hosts, and we highly recommend their delightful vacation home.
Prima uitvalsbasis om uitstapjes in de omgeving te maken, zeker met de mogelijkheid om gratis met trein en bus te reizen. De ontvangst bij aankomst was allerhartelijkst, we komen graag nog een keer terug!
Wir haben unseren Aufenthalt sehr genossen und danken den sehr freundlichen Vermietern nochmals herzlich für die reibungslose Abwicklung!
Wir hatten sehr schöne Tage und würden jederzeit wiederkommen. Können das Haus nur weiterempfehlen.
Vor dem Haus stehen reservierte Parkplätze zur Verfügung, aber aufgrund der zentralen Lage und der Nähe zum Bahnhof kann man auch gut mit den öffentlichen Verkehrsmitteln anreisen.
Nur eine Straße weiter findet man exzellente Möglichkeiten Essen zu gehen (Pizzeria und ein famoser Grieche!) sowie leckere Bäckereien und einen Supermarkt.
Für ausgedehnte Spaziergänge fließt unweit der Fluss Neumagen, dem man bis nach Staufen i.B. folgen kann und der sich für morgendliche Joggingtouren anbietet. Folgt man ihm in die andere Richtung, so kommt man in wenigen Gehminuten in den Kurpark und zu den dortigen Kurangeboten.
Die Gastgeber sind sehr freundlich und hilfsbereit und bemühen sich stets darum, dass man sich als Gast willkommen fühlt und einen angenehmen Aufenthalt hat.
Diese Unterkunft ist nur zu empfehlen und ich freue mich schon auf den nächsten Besuch in Bad Krozingen!
Super Betreuung durch Vermieter. Gerne wieder.
wir möchten uns ganz herzlich bei Ihnen für den freundlichen Empfang mit einer Flasche Wein und etwas Obst bedanken. Der Empfang war sehr schön. In Ihrem 's Hexenhüsli konnten wir uns einige Tage sehr gut entspannen und vom Alltag ausruhen. Die Küche ist super ausgestattet. Wasserkocher, Kaffeemaschine, Mikrowelle und Spülmaschine erleichterten uns angenehme Urlaubstage. Das Dachstudio ist harmonisch eingerichtet. Auf dem angrenzenden Balkon konnten wir einige ruhige Abendstunden verbringen. Das Zentrum von Bad Krozingen ist von Ihrem 's Hexenhüsli in kurzer Zeit zu erreichen.
Es war eine schöne Woche in Bad Krozingen.
Bis zum nächsten Mal.
Familie Köhler