Terug
Zoeken

Pool Villa op slechts 800 meter van het zandstrand

Max.  6  personen
120m²
3 Slaapkamers
Delen
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
2 personen



Fantastische ligging

Brandschone accommodatie

100% Aanbeveling

417 keer aan de wensenlijst toegevoegd

Al meer dan 10 Jaren online


Beschrijving

- Deze villa biedt alles om op elk moment van het jaar van een ontspannen vakantie te genieten -

De villa staat op een 900 m² groot, afgesloten perceel. Hoge muren/hagen zorgen voor veel privacy, zodat u zich vrij en ongedwongen kunt bewegen. Voor zwemplezier zorgt het 10 x 5 meter grote privézwembad, dat voor comfortabel in- en uitstappen is voorzien van een Romeinse trap.

Voor een korte verfrissing tussendoor is er een aanwezige buitendouche. Op het aangrenzende zonneterras staan zes ligstoelen en parasols voor u klaar. De tuin is aangelegd met gras en palmbomen.

De aan het zwembadterras grenzende buitenkeuken maakt het mogelijk uw maaltijden te bereiden met tegelijkertijd uitzicht op het zwembad en nodigt ook uit tot gezellige barbecues. Ze is uitgerust met een koelkast, gootsteen, gasfornuis, gasbarbecue en servies. Uw maaltijden kunt u nuttigen onder de overdekte pergola bij het zwembad, waar zich ook een buitenbar met barkrukken en muziekinstallatie bevindt. Daarnaast is er een ventilator tot uw beschikking.

Een andere zitmogelijkheid is op het hoger gelegen terras, dat vanaf het zwembad via een trap te bereiken is. Vanaf hier heeft u een imposant uitzicht op de berg Montgo en op een groenstrook die aan het perceel van het huis grenst. Tot uw beschikking staat een WLAN-internetaansluiting (high speed).

De villa ligt in een doodlopende straat met 5 huizen en heeft daardoor een absoluut rustige ligging.

Zij beschikt over een woon-eetkamer met SAT-TV en airconditioning. De aan de woon-eetkamer grenzende keuken is goed uitgerust, zij beschikt over een fornuis met keramische kookplaat, oven, vaatwasser, koelkast en voldoende servies voor 6 personen. In een grote wasruimte staat een wasmachine voor u klaar. Het huis is uitgerust met een centrale olieverwarming die in het koudere seizoen ook voor een aangenaam binnenklimaat zorgt. De open haard in de woonkamer kan helaas niet gebruikt worden.

Verder staat de aan de woon-eetkamer grenzende, lichtovergoten naya met comfortabele banken en een extra SAT-TV tot uw beschikking. Vanaf hier heeft u een trap naar het zwembad en toegang tot het hierboven genoemde, verhoogde terras met een zeer mooi uitzicht op de Montgo. De villa beschikt over 3 slaapkamers, waarvan twee zijn uitgerust met een tweepersoonsbed met enkele matrassen en airconditioning. De derde slaapkamer beschikt over een moderne slaapbank (140 x 200 meter) en is eveneens voorzien van airconditioning. Twee moderne badkamers – één met hoekbad en toilet, de andere met douche en toilet – maken het woongenot compleet. Een hond mag worden meegenomen als gewaarborgd is dat de rust van de buren hierdoor niet op onaanvaardbare wijze wordt verstoord en dat bank, bed en zwembad voor deze taboe zijn. Winkelmogelijkheden vindt u op ca. 2 km afstand. Bars en restaurants zijn te voet in ca. 1 km bereikbaar. De oude stad van Denia met vissershaven en winkelstraat ligt op slechts 2,5 km afstand. Voor golfliefhebbers zijn er in de omgeving verschillende golfbanen. Het zandstrand bereikt u na 800 meter, een rotsstrand, dat ideaal is om te duiken of snorkelen, ligt op ca. 2,8 km afstand.
Voor uw auto staat op het afgesloten terrein met toegangspoort een garage en meerdere parkeerplaatsen tot uw beschikking.

-------------------------------------------------------------------
Objectbenaming: "Ferienhausmiete-P-WEL"
vraag de actuele vrije data alstublieft direct bij de verhuurder na
Licentie- of registratienummer: VT

Slaapplaatsen

Slaapkamers 1
Tweepersoonsbed
Slaapkamers 2
Tweepersoonsbed
Slaapkamers 3
Tweepersoonsbed

Kamers en inrichting

Huisdieren welkom Huisdieren welkom
Zwembad Zwembad
WiFi WiFi
Tuin Tuin
Televisie Televisie
Terras Terras
Vaatwasser Vaatwasser
Wasmachine Wasmachine
Haard Haard
Toon alle faciliteiten

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Afstanden

Strand 0.8 kilometer

Supermarkt 1.5 kilometer

Restaurant 0.8 kilometer

Stadscentrum 2 kilometer

Luchthaven 100 kilometer


Plaats en de locatie van de accommodatie

in een rustige doodlopende straat nabij het zandstrand en het stadscentrum van Denia aan de Costa Blanca in Spanje, met privézwembad


Recreatiemogelijkheden

Vissen
Bergbeklimmen
Fietsen
Golfen
Inline skaten
Jagen
Kanoën
Mountainbiken
Paragliding
Paardrijden
Zwemmen
Zweefvliegen
Zeilen
Surfen
Duiken
Tennis
Volleybal
Wandelen
Waterskiën
Surfen
Kitesurfen

Richtlijnen

Aanwijzingen van de verhuurder

Inchecken: 16:00
Uitchecken: 10:00
Borg: € 300
Aanbetaling: 40 % bij het boeken
Resterend bedrag: 6 weken voor aankomst

Aanvullende informatie bij de huurprijs:

kosten:
Verbruik van water en gas is inbegrepen. Het gebruik van internet toegang is inbegrepen
Elektriciteit moet worden betaald volgens onze laatste Kwh prijs op basis van gebruik. Hiervoor is de komst van de elektriciteitsmeter gelezen vakantieganger dag.
Een set van beddengoed, 2 handdoeken, 1 badhanddoek en theedoek per persoon zijn inbegrepen.
Verwarming (olie) moeten worden betaald ter plaatse

Neem contact op:

-------------------------------------------------- -------------------------------------------------- -----------
Object-Naam: "House Rent villa-goed-wijselijk Denia"
-------------------------------------------------- -------------------------------------------------- ------------
- Vraag de huurder gratis data van de huidige -


Beschikbaarheid

toon 12 maanden

vrij bezet Aankomst- of vertrekdag

Voor het laatst bijgewerkt: 10-03-2026


8 Beoordelingen

Totale beoordeling

5,0 van 5
5.0 Inrichting
5.0 Prijs / kwaliteit
5.0 Service
4.9 Ligging
5.0 Reinheid
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
Beoordeling toevoegen

April 2023

Stephen G. uit Hamburg

5,0 5 5 5 5 5
Toon Duits

mooi huis

We kunnen met een gerust hart aanbevelen.

Aanbevolen voor: Avontuur en actief, Senioren, Gezinnen met kinderen, Vakantie zonder auto, Cultuur en bezienswaardigheden, Single-vakantie, Strandvakantie, Romantische vakantie

Maart 2023

R, und .; T. uit Heuweiler

5,0 5 5 5 5 5
Toon Duits

Idyllisch vakantiehuis

Terug van een ontspannende vakantie willen we de huiseigenaar prijzen. Alles wat we nodig hadden was er en zelfs meer....
De hartelijke ontvangst door de huisleiding ter plaatse en de insider tips hebben ons verblijf verrijkt. We komen graag nog eens terug.

Aanbevolen voor: Avontuur en actief, Senioren, Gezinnen met kinderen, Vakantie zonder auto, Cultuur en bezienswaardigheden, Single-vakantie, Strandvakantie, Romantische vakantie

November 2019

Tanja S. uit Waltershausen

5,0 5 5 5 5
Toon Duits

zeer geschikt om te overwinteren

We verbleven 6 weken in dit huis om te overwinteren, er ontbrak niets, we voelden ons thuis en zullen zeker in de komende jaren weer terugkomen.

Aanbevolen voor: Senioren, Gezinnen met kinderen, Vakantie zonder auto, Cultuur en bezienswaardigheden, Single-vakantie, Strandvakantie, Romantische vakantie

April 2018

Edgar + Monika P. uit Thueringen

5,0 5 5 5 5
Toon Duits

Wir hatten traumhafte 4 Wochen im April in der Villa

We hebben fantastische 4 weken gehad in april in de villa.
Alles klopte perfect. Van het huis tot de inrichting,
een prachtig en groot zwembad, de tuin, het uitzicht op de Montgo, enz.
Niet te vergeten de zeer aardige en behulpzame contactpersoon ter plaatse.
Bedankt voor de onvergetelijke dagen. We zien elkaar vast weer.

Aanbevolen voor: Avontuur en actief, Mindervaliden, Senioren, Gezinnen met kinderen, Vakantie zonder auto, Cultuur en bezienswaardigheden, Single-vakantie, Strandvakantie, Romantische vakantie

Augustus 2015

Familie P. uit Gross-Gerau

5,0 5 5 5 5
Toon Duits

Onbeperkt aan te bevelen.

We hebben drie weken van deze villa genoten in augustus/september en kunnen deze van harte aanbevelen. Prachtig, niet zichtbaar zwembad, een geweldige zomerkeuken voor barbecues en een uiterst rustige locatie maakten de vakantie een genot. Altijd weer.

Aanbevolen voor: Avontuur en actief, Senioren, Gezinnen met kinderen, Vakantie met huisdier, Vakantie zonder auto, Cultuur en bezienswaardigheden, Single-vakantie, Strandvakantie, Romantische vakantie

meer weergeven

Contact

Mevr. Ramona Eckert aus Deutschland

Mevr. Ramona Eckert aus Deutschland

Gastvrouw sinds: 05-02-2004

antwoordpercentage: 100%

antwoordtijd: onder 1h

Contacttalen: Duits

Advertentienummer: 70391

Contactgegevens weergeven Contactgegevens weergeven

0049(0) 07634-695226

Meld Schending

U kunt een advertentie melden als u denkt dat er iets mis is. De advertentie wordt vervolgens beoordeeld door het team van ferienhausmiete.de.


*Verplichte velden

Wettelijke mededeling: Door het formulier in te dienen, ga ik akkoord met de Gebruiksvoorwaarden. Door op "Verzenden" te klikken, geef ik toestemming voor de verwerking en het gebruik van mijn gegevens volgens het Privacybeleid.

Misbruik melden Misbruik melden

Andere accommodaties van Mevr. Ramona Eckert aus Deutschland

Alle accommodaties weergeven van Mevr. Ramona Eckert aus Deutschland

Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen


Neem contact op

Vakantie-ideeën: Vakantie met hond

Advertentienummer: 70391

Laatst bijgewerkt: 11.03.2026

Advertentie online sinds: 10 Jaren, 7 maanden

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/70391.htm


«Pool Villa op slechts 800 meter van het zandstrand» krijgt een vakantiebeoordeling van 5 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 8 gegeven Beoordelingen.

Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat