Terug
Zoeken

Selina met zwembad

Max.  5  personen
90m²
3 Slaapkamers
Delen
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
Gratis afzegging
2 personen



28 keer aan de wensenlijst toegevoegd

Al meer dan 10 Jaren online


Beschrijving

Het mooi huis met appartement Selina is op een tuin oppervlakte van 2000 m², omringd door een stenen muur. Een deel van de villa wordt verhuurd permanent, terwijl in het tweede deel van de huurder komt af en toe. Op de begane grond: keuken (fornuis met vier gaspitten, oven, koelkast met vriesvak, broodrooster, koffiezetapparaat), badkamer met bad, woonkamer met open haard en een bank en het atrium in de richting van het zwembad.

Op de eerste verdieping bevinden zich 3 slaapkamers en een badkamer met douche. Er zijn 2 airconditioning in Villa Selina, de begane grond en eerste verdieping. Het beschikt ook over een gratis draadloze internetverbinding. Grote tuin met zwembad uit, ligstoelen, barbecue en een eigen parkeerplaats in de tuin rond maken van de grote foto van het appartement.

Slaapplaatsen

Slaapkamers 1
Eenpersoonsbed
Slaapkamers 2
Tweepersoonsbed
Slaapkamers 3
Tweepersoonsbed

Kamers en inrichting

Huisdieren niet toegestaan Huisdieren niet toegestaan
Zwembad Zwembad
Niet-rokers Niet-rokers
WiFi WiFi
Tuin Tuin
Televisie Televisie
Terras Terras
Wasmachine Wasmachine
Haard Haard
Toon alle faciliteiten

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Afstanden

Strand 15 kilometer

Meer 7 kilometer

Skilift 15 kilometer

Supermarkt 3 kilometer

Restaurant 3 kilometer

Stadscentrum 3 kilometer

Bus 3 kilometer

Luchthaven 45 kilometer

Station 30 kilometer

Snelweg-afrit 3 kilometer


Plaats en de locatie van de accommodatie

House Selina gelegen op 7 km van de zee (Lim fjord), 15 km van het toeristische centrum van Porec en 2 km van Sv. Lovrec.

Sv. Lovrec is een klein dorp op slechts 12 km van Porec en 7 km van het eerste strand (Lim-fjord en Vrsar).

De plaats is erg leuk; Er zijn diverse restaurants, pizzeria's, bars en winkels ... Hier kun je proeven van typische Istrische stenen huizen zien evenals vele wijngaarden en olijfbomen. Van Sv. Lovrec kunt u heerlijk aan de kleine plaatsen in de buurt, maar ook kijken naar het uitzicht op zee.

Als u wilt een mooie, rustige vakantie, dan is deze plek is perfect voor je; vele fietspaden, vele wijnroutes, natuur overal.


Recreatiemogelijkheden

Jagen
Paardrijden
Zwemmen
Duiken
Tennis
Wandelen
Waterskiën

Richtlijnen

Aanwijzingen van de verhuurder

Inchecken: 16:00
Uitchecken: 10:00
Aanbetaling: 30 % bij het boeken
Resterend bedrag: 4 weken voor aankomst

Betalingsmogelijkheden:

Creditcard
Overschrijving

Annuleringsvoorwaarden:

Gratis annuleren mogelijk tot 30 dagen voor de aankomstdatum.

Neem contact op:

Istrië is de grootste groene oase van de noordelijke Adria en het grootste Kroatische schiereiland, dat is omgeven door een kristalheldere blauwe zee. Aan de kust vindt u prachtige mediterrane steden vinden, terwijl de groene interieur tal van culturele, historische en natuurlijke plaatsen en heuvelachtige dorpen met een fantastisch uitzicht over de omgeving. Istrië biedt een brede Accommodaties: privé appartementen, vakantiewoningen ,, villa's met zwembad, en restaurants met een rijk gastronomisch aanbod.


Beschikbaarheid

toon 12 maanden

vrij bezet Aankomst- of vertrekdag

Voor het laatst bijgewerkt: 10-03-2026


Het Vakantieappartement heeft nog geen beoordeling

De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
Beoordeling toevoegen

Contact

Bedrijf Euro tours d.o.o.
Dhr. A. Babic

Dhr. A. Babic

Gastheer sinds: 08-10-2015

antwoordpercentage: 100%

antwoordtijd: onder 1h

Contacttalen: Duits, Engels, Italiaans, Kroatisch, Kroatisch

Servicetijden: Ma.-Zo. 08:00-21:00

Advertentienummer: 74113

Contactgegevens weergeven Contactgegevens weergeven

00385(0) 52433635

00385(0) 981336202

Meld Schending

U kunt een advertentie melden als u denkt dat er iets mis is. De advertentie wordt vervolgens beoordeeld door het team van ferienhausmiete.de.


*Verplichte velden

Wettelijke mededeling: Door het formulier in te dienen, ga ik akkoord met de Gebruiksvoorwaarden. Door op "Verzenden" te klikken, geef ik toestemming voor de verwerking en het gebruik van mijn gegevens volgens het Privacybeleid.

Misbruik melden Misbruik melden

Andere accommodaties van Dhr. A. Babic

Alle accommodaties weergeven van Dhr. A. Babic

Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen


Neem contact op

Vakantie-ideeën: Zwembad

Advertentienummer: 74113

Laatst bijgewerkt: 10.03.2026

Advertentie online sinds: 10 Jaren, 3 maanden

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/74113.htm

Euro tours d.o.o.

Dhr. Alen Babic

Partizanska 4/1

52440 Poreč

00385(0) 52433635

52433754

HR43241329399

Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat