Terug
Zoeken

Apartments Vjeko met zeezicht #5

Max.  2  personen
34m²
1 Slaapkamers
Delen
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen

Duurzaam Deze woning voldoet aan 5 van de 12 duurzaamheidscriteria.

2 personen


DFV logo
Trustpilot - TrustScore 4.6
Best Price

Fantastische ligging

Brandschone accommodatie

100% Aanbeveling

317 keer aan de wensenlijst toegevoegd

Al meer dan 10 Jaren online


Beschrijving

De prijs is niet afhankelijk van het aantal personen, maar van de grootte (bedden) van het appartement en van het seizoen!

Wij beschikken over 5 appartementen voor 2-5 personen, deels met zeezicht, airco, wifi en privéparkeerplaats voor het huis. Het strand ligt op ca. 300 m afstand.

De oude stad Porec ligt op ca. 3 km afstand, die u te voet langs de promenade in ca. 30 minuten kunt bereiken. Vanaf Spadici (ca. 1 km) rijdt er regelmatig een panoramatrein naar de oude stad tot in de late avonduren. Op de begane grond bevinden zich drie appartementen en op de bevinden zich twee appartementen. De appartementen zijn tussen 34 en 49 m² groot en als volgt uitgerust:

op de BG met tuinzicht, tot 4 pers.

op de BG met uitzicht op de voortuin, tot 4 pers.

op de BG met tuinzicht, tot 5 pers.

op de 2e verdieping met zeezicht, tot 4 pers.

op de 2e verdieping met zeezicht, voor 2 pers.

- 1x app. #5 een kamer met tweepersoonsbed
- 1x app. #3 een kamer met tweepersoonsbed + eenpersoonsbed en een kamer met twee eenpersoonsbedden
- 3x app. #1,2+4 een kamer met tweepersoonsbed en een kamer met twee eenpersoonsbedden

- Keuken met eetkamer
- Badkamer met douche
- Balkons op de begane grond met uitzicht op de tuin
- Terras op de begane grond met uitzicht op de voortuin
- Dakloggia’s op de 2e In de prijs zijn de belasting, de toeristenbelasting en de eindschoonmaak inbegrepen.
De prijs is afhankelijk van het seizoen en het appartement.

Bij boekingen minimaal 3 maanden voor aankomst geven wij 10% vroegboekkorting.

Wij zouden het fijn vinden u bij ons als gast te mogen verwelkomen.
Licentie- of registratienummer: HR 44275656460

Slaapplaats

Slaapkamers
Tweepersoonsbed (180x190 cm)

Kamers en inrichting

Huisdieren niet toegestaan Huisdieren niet toegestaan
Niet-rokers Niet-rokers
WiFi WiFi
Tuin Tuin
Televisie Televisie
Vaatwasser Vaatwasser
Balkon Balkon
Parkeren Parkeren
Barbecue Barbecue
Toon alle faciliteiten

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Afstanden

Strand 0.3 kilometer

Supermarkt 0.5 kilometer

Restaurant 0.5 kilometer

Stadscentrum 3 kilometer

Bus 3 kilometer

Luchthaven 60 kilometer

Station 3 kilometer

Snelweg-afrit 7 kilometer


Plaats en de locatie van de accommodatie

Ons huis bevindt zich in het noorden van Porec, in de wijk Mali Maj, in een gezinsvriendelijke zone.

Het strand ligt op ca. 300 m van het huis, dat u gemakkelijk te voet of met de auto kunt bereiken. Hier vindt u vele kleine baaien met kiezel- en rotsstranden. Een kleine kiosk met aanlegsteiger voor boten, verhuur van boten, parasols en ligstoelen, evenals een speel- en sportveld, maken het vrijetijdsaanbod compleet. In de directe nabijheid bereikt u ook de ongerepte stranden.


Recreatiemogelijkheden

Vissen
Bergbeklimmen
Fietsen
Inline skaten
Mountainbiken
Paragliding
Paardrijden
Zwemmen
Zeilen
Surfen
Duiken
Tennis
Volleybal
Wandelen
Waterskiën
Tafeltennis
Voetbal
Boottochten
Stand Up Paddling

Richtlijnen

Aanwijzingen van de verhuurder

Inchecken: 14:00
Uitchecken: 10:00
Aanbetaling: 30 % bij het boeken
Resterend bedrag: bij aankomst

Aanvullende informatie bij de huurprijs:

Beschikbaarheid op aanvraag
Op minder dan 4 nachten 30% toeslag

Betalingsmogelijkheden:

Overschrijving

Neem contact op:

Niet-rokersappartementen! Roken is uiteraard toegestaan in de buitenruimte.

De prijs is inclusief belasting, toeristenbelasting en eindschoonmaak.
De prijs is afhankelijk van het seizoen en het appartement.

Bij boekingen minimaal 3 maanden voor aankomst geven wij 10% vroegboekkorting.

Wij zouden het fijn vinden u als gast bij ons te mogen verwelkomen.


Beschikbaarheid

toon 12 maanden

vrij bezet Aankomst- of vertrekdag

Voor het laatst bijgewerkt: 29-05-2026


58 Beoordelingen

Totale beoordeling

4,9 van 5
4.8 Inrichting
4.9 Prijs / kwaliteit
5.0 Service
4.9 Ligging
5.0 Reinheid
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
Beoordeling toevoegen

Oktober 2024

Achim Q. uit Leipzig

4,0 3 5 4 3 5
Toon Duits

geweldige vakantiewoning, helaas momenteel met beperkingen

Mooie vakantiewoning, super mooi modern bad, geweldig terras, uitstekende prijs/kwaliteitverhouding, afstand tot het strand echt maar 300 m, je kunt Porec goed te voet in een 3/4 uur bereiken.
Helaas momenteel 7 dagen bouwaantijd voor het terras en het mooie uitzicht op de Adriatische Zee wordt belemmerd door 3 nieuwe 'blokhuizen', erg jammer.

September 2024

Mark O. uit Lichtenfels

5,0 5 5 5 5 5
Toon Duits

Hartelijk welkom

Lieve en attente verhuurders. De appartementen zijn volledig uitgerust. Vanaf het balkon heeft men een prachtig uitzicht op de baai, en je kunt zelfs Porec vanaf daar zien.

Aanbevolen voor: Avontuur en actief, Gezinnen met kinderen, Cultuur en bezienswaardigheden, Strandvakantie

September 2024

Marion C. uit Greding

4,8 4 5 5 5 5
Toon Duits

Graag altijd weer...

We zijn al voor de 4e keer in App. 5 geweest en komen zeker weer.

Aanbevolen voor: Strandvakantie

September 2024

Jacqueline W. uit Weyhe

4,2 5 4 5 2 5
Toon Duits

Vakantie met beperkingen

Na ons perfecte vakantie in 2023 wilden we natuurlijk ook in 2024 weer naar de familie Stimac. Helaas was het appartement helemaal boven al geboekt, dus besloten we ons te richten op het grote appartement beneden achteraan met een eigen ingang. Het appartement was, net als boven, uitstekend uitgerust en liet niets te wensen over. Het terras was groot en bood veel ruimte om te ontspannen. Dus zeer goede voorwaarden voor een geweldige vakantie. Waar ik nu precies op wil ingaan. Helaas moet ik Achim Q. uit Leipzig instemmen. Direct voor het terras en bij de slaapkamer ontstaan grote nieuwe vakantiecomplexen, die van maandag tot zondag vanaf 07.45 uur worden bewerkt. Dus was er niet aan uitslapen te denken. Het prachtige uitzicht vanaf het terras op de Adriatische Zee naar de baai beneden was helaas, in tegenstelling tot 2023, ook al verstoord en na een week van bou lawaai en uitlaatgassen van draaiende bouwvoertuigen lagen de zenuwen bloot. We zijn toen eerder vertrokken. Familie Stimac kan natuurlijk niets doen aan deze ongelukkige omstandigheden en ik kan me voorstellen dat ze net zo verontrust zijn als wij vakantiegangers, maar ik had het prettig gevonden als we van tevoren geïnformeerd waren over deze situatie. Dan had men zich nog kunnen bedenken.

September 2023

Jacqueline W. uit Weyhe

5,0 5 5 5 5 5
Toon Duits

Een droompje

We verbleven 14 dagen bij het gezin Stimac in september.
Ons appartement was een droom. Vanaf het terras hadden we een fantastisch uitzicht over de Adriatische Zee, waar we elke ochtend en avond van konden genieten. Het appartement laat niets te wensen over, alles was superschoon. De keuken was nieuw en voorzien van alles wat nodig is. Er is een airconditioning in de slaapkamer die we bijna nooit hoefden te gebruiken, het is altijd aangenaam koel in de kamers. De badkamer is zeer goed doordacht ingericht. Er zijn veel kleine en grote opbergvakken voor dingen die je meeneemt op vakantie. Er zijn twee dubbele handdoekrekken gemonteerd, die je nergens anders vindt. Op het terras is er een geweldige oplossing om strandlakens en dergelijke op te hangen. Als de zon 's middags op het terras schijnt, is er een elektrische luifel die het verblijf daar zeer aangenaam maakt. De liefdevol aangelegde tuin is een lust voor het oog. We komen graag terug. Bedankt Vjeko en Radmila Stimac.

Antwoord van Dhr. V. Stimac:

Wir bedanken uns ganz herzlich für die tolle Bewertung und freuen uns sehr, dass Sie sich rundum wohl gefühlt haben. Sie sind uns jederzeit willkommen. Viele liebe Grüße Familie Stimac

meer weergeven

Contact

Bedrijf Apartments Vjeko
Dhr. V. Stimac

Dhr. V. Stimac

Verhuur van appartementen voor 2 tot 5 personen in Porec / Istrië Ons huis is gelegen in het noorden van Porec, wijk Mali Maj in een gezinsvriendelijke zone. Vanaf hier heb je een prachtig uitzicht op zee en kunnen genieten van de prachtige zonsopgang en zonsondergang te genieten. Het strand is ongeveer 300 tot 500 meter van het huis. Hier ontmoet je veel kleine baaien met grind en rotsachtige stranden. Ze lopen ongeveer 30 min. Langs de zee naar het centrum. Als u een kortere weg wilt, kunt u uzelf trakteren op een ritje op de panoramische trein, deze rijdt de hele dag vanaf het centrum naar Pical heen en weer. Pical ongeveer 10 min. Lopen van Mali Maj wordt verwijderd. Porec biedt een scala aan activiteiten. U kunt fietstochten en lange wandelingen, beachvolleybal, mini-golf, tennis, tafeltennis en nog veel meer te maken. spelen of je gebruikt de recreatieve water, zoals boottochten, bootverhuur, waterskiën, jetskiën, waterfietsen en nog veel meer.

Gastheer sinds: 28-02-2016

antwoordtijd: nog geen

Contacttalen: Duits, Kroatisch

Servicetijden: Ma.-Zo. 08:00-21:00

Advertentienummer: 81519

Contactgegevens weergeven Contactgegevens weergeven

0049(0) 1779763386

Meld Schending

U kunt een advertentie melden als u denkt dat er iets mis is. De advertentie wordt vervolgens beoordeeld door het team van ferienhausmiete.de.


*Verplichte velden

Wettelijke mededeling: Door het formulier in te dienen, ga ik akkoord met de Gebruiksvoorwaarden. Door op "Verzenden" te klikken, geef ik toestemming voor de verwerking en het gebruik van mijn gegevens volgens het Privacybeleid.

Misbruik melden Misbruik melden

Andere accommodaties van Dhr. V. Stimac

Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen


Neem contact op

Vakantie-ideeën: Strandvakantie

Advertentienummer: 81519

Laatst bijgewerkt: 29.05.2026

Advertentie online sinds: 10 Jaren, 3 maanden

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/81519.htm

Meerblick Apartments Vjeko

Dhr. Vjekoslav Stimac

Gregovo I / 22

52440 Porec

0049(0) 385918919485


«Apartments Vjeko met zeezicht #5» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.9 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 58 gegeven Beoordelingen.

Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat