Fantastische ligging
92.31% Aanbeveling
178 keer aan de wensenlijst toegevoegd
Al meer dan 10 Jaren online
Beschrijving
Het vakantiehuis Moritz is ideaal
als u met familie of vrienden een ontspannende vakantie op het zonnige eiland Usedom wilt doorbrengen. Tot 6 personen kunnen hun vakantie in het huis doorbrengen.
Het vakantiehuis van ca. 75 m2 strekt zich uit over 2 verdiepingen, een ruime woon/eetkamer incl. 2 slaapmogelijkheden (2x slaapbank met bedfunctie elk 1.30x2.00 m ) met een 2021 vernieuwde keuken incl vaatwasser Ceran fornuis alsmede een badkamer met nieuwe douche op de begane grond van het huis, alsmede 2 slaapkamers boven in het huis.
Bij de halfvrijstaande woning hoort een terras voor het ontbijt of om de avonden comfortabel te laten eindigen, evenals een eigen parkeerplaats op het terrein
Als u met kleine kinderen reist, kunt u gratis gebruikmaken van een babybedje.
In de prijs is het beddengoed voor de aangegeven personen en de eindschoonmaak reeds inbegrepen.
Slaapplaatsen
Kamers en inrichting
Dit is wat deze accommodatie u biedt
Slaapplaatsen
Binnenshuis
Buitenshuis
Voor gezinnen
Overige uitrusting
Geschikt voor
Status
Routebeschrijving/ligging
Afstanden
Strand 2 kilometer
2 kilometer
Meer 2 kilometer
2 kilometer
Supermarkt 4 kilometer
4 kilometer
Restaurant 0.5 kilometer
0.5 kilometer
Stadscentrum 0.2 kilometer
0.2 kilometer
Bus 0.1 kilometer
0.1 kilometer
Station 4 kilometer
4 kilometer
Snelweg-afrit 40 kilometer
40 kilometer
Plaats en de locatie van de accommodatie
De remise, die in 2002 volledig werd gerenoveerd en herbouwd, ligt aan de rand van Benz. De woning beschikt over een gemeenschappelijke natuurlijke speelplaats van 500 m om te chillen en te ravotten, ideaal voor gezinnen met kinderen (voetbaldoel/tafeltennistafel)
Een kleine goudvisvijver en ligstoelen maken het plaatje compleet
Het kleine dorpje Benz ligt 5 km achter het Ostseekaiserbad Bansin, rustig gelegen maar toch niet ver van de drukte
U kunt de natuur en de bezienswaardigheden van het eiland verkennen via het goed ontwikkelde netwerk van fietspaden
Op slechts 2 km afstand van Benz ligt het Achterwasser in Neppermin met een strand, een speeltuin en de mogelijkheid om een hapje te eten
Direct achter het terrein liggen velden en bossen die uitnodigen tot wandelen. De Schmollensee ligt op slechts 300 m afstand. Vissers en schippers kunnen er hun hart ophalen.
In de richting van het dorpscentrum is het 2 minuten lopen naar een mooie kinderspeelplaats of 4 km naar de golfbaan.
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Aanwijzingen van de verhuurder
| Aanbetaling: | 25 % bij het boeken |
| Resterend bedrag: | bij aankomst |
Aanvullende informatie bij de huurprijs:
| Huisdieren worden belast met 6 Euro per dag Wifi inclusief Beddengoed incl Elektriciteit/Gas incl Handdoekenpakket 5 Euro per persoon Er is geen toeristenbelasting voor het dorp Benz, als u de Oostzee of de Kaiserbäder wilt bezoeken, betaalt u ter plaatse toeristenbelasting. |
Annuleringsvoorwaarden:
Tot een week voor vertrek wordt 25% van de reisprijs in rekening gebracht. Minder dan een week of bij niet verschijnen wordt 50% van de reisprijs in rekening gebracht. Mocht u vanwege de Corona-pandemie Mecklenburg-Voorpommeren niet mogen binnenkomen, dan worden er geen kosten in rekening gebracht.
Beschikbaarheid
vrij bezet Aankomst- of vertrekdag
Voor het laatst bijgewerkt: 23-02-2026
26 Beoordelingen
Totale beoordeling
Oktober 2025
Stephanie P. uit Meißen
Schade
Toen we aankwamen rook het al heel muffig. De accommodatie is zeer gehorig, erger dan in een flatgebouw. Er was geen begroeting, de dame die op het terrein woont heeft ons niet eens aangekeken of gegroet. Ook van een andere familielid werd je alleen scheef aangekeken. Over de netheid en hygiëne kunnen we alleen negatief zeggen. In de keuken voelde alles plakkerig aan (kasten, servies, koffiezetapparaat...). Het koffiezetapparaat was vies. Hoe oud de olie, de azijn en de koffie waren, kon men niet inschatten. De zoutvaatje was verroest zodat men het niet eens open kreeg om het oude vieze zout te vervangen.
Op een dag hebben we pasta gekookt met pannen die we eerst schoon moesten maken om daarna 1 uur te wachten tot het water op de hoogste stand kookte. We begrijpen dat men niet de duurste pannen in een vakantiehuisje ter beschikking stelt, maar deze pannen zijn een schande. Bad: viel te weinig opbergruimte en opslagmogelijkheden (we waren met 4 en de woning is voor 6 personen ingericht) aan de douche hing een klein doucherek dat ook verroest was. De onderkast van de wastafel heeft ook veel gebruikssporen.
De woonkamer is leuk ingericht, maar we konden niet goed ventileren omdat de decoratie op de vensterbank vastgeplakt was.
Er is een wasmachine maar geen droogrek. Men zou de was wel buiten kunnen hangen, maar niet iedereen hoeft te weten welke onderkleding je draagt. De zitkussens voor de stoelen buiten zijn totaal ongepast en vlekkerig.
De tafelvoetbaltafel konden we niet gebruiken omdat een stok roestig en krom was.
De bedden zijn de grootste schande, bij elke beweging denkt degene die zich net in de woonkamer bevindt dat het meubilair gek wordt. De eenpersoonsbedden zijn alleen uitgerust met een eenvoudige lattenbodem en dunne matrassen. Voor kinderen mag het gaan, maar voor volwassenen niet ontspannend. We zijn een nacht eerder vertrokken.
Aanbevolen voor: Cultuur en bezienswaardigheden
Antwoord van Dhr. M. Kottmus:
Werte Stephanie P. ,
es tut uns sehr Leid das es ihnen bei uns nicht gefallen hat und sie so viel an dem Ferienhaus zu beanstanden hatten . Wir hätten uns allerdings gefreut wenn sie sich damit direkt an uns gewand hätten , dann hätten wir einige Problem bestimmt schnell beseitigen können .
Denn das Problem mit der Sauberkeit hätten wir zum Beispiel sofort beheben können indem die Putzfirma nachgearbeitet hätte , da wir auch nicht immer vor Ort sind können wir das nicht immer überprüfen .
Das es feucht gerochen hat kann sich aber auch daraus erklären das die Putzfirma gerade raus war und alle Räume feucht durchgewischt hat , damit sie wie es ihr Wunsch war
2 Stunden vor Anreisezeit einziehen konnten .
Auch das es keine persönliche Schlüsselübergabe gibt habe ich ihnen geschrieben .
Wie groß das Bad ist und welche Abstellmöglichkeiten dort existieren ist auf dem Foto des Bades eindeutig zu erkennen.
Auch ein Wäscheständer zu bekommen wäre durch eine einfache Frage ( Email oder Telefon ) kein Problem gewesen .
Die Betten sind Holzbetten mit einem Rollrost das ist richtig , diese waren beim Kauf genau dafür vorgesehen , auf ihren Hinweiß hin bestellen wir jetzt dafür noch 5 cm Topper um das schlafen bequemer zu gestalten .
Desweiteren geht nun die Saison auch zu Ende, das ein oder andere kann über den Sommer abgenutzt sein wird aber nach der Saison ausgetauscht , wie Sitzkissen für draußen mal ein Topf oder eine Pfanne oder wie sie sagen ein Badezimmerschrank , diese Dinge werden zur nächsten Saison natürlich erneuert .
Wobei man natürlich auch bedenken sollte das man bei einem Übernachtungspreis von
14 Euro pro Nacht pro Person kein Luxusappartment bucht sondern ein einfach aber funktionales Ferienhaus .
Trotz allem werden wir uns ihre Beanstandungen zu Herzen nehmen und an uns arbeiten .
Mit freundlichem Gruß Michael Kottmus
September 2025
Antje J. uit Dresden
Kort verblijf
Super laag, zeer rustig en "hondvriendelijk".
Bij vragen was de heer Kottmus altijd bereikbaar.
Geweldige verhuurder
Aanbevolen voor: Vakantie met huisdier
Oktober 2023
St. B. uit Mücheln
Graag weer.
Het huis is zeer goed ingericht, misschien wat ouderwets meubilair, maar het was schoon en netjes. In nog geen 15 minuten waren we in Bansin en Heringsdorf. De verhuurder was altijd vriendelijk en antwoordde snel. We komen zeker terug.
Aanbevolen voor: Gezinnen met kinderen
September 2023
Rolf-Dieter R. uit 40468 Düsseldorf
Schönes Haus
Het huis, dat in een bijzondere locatie is gelegen en goed is uitgerust, beviel ons zeer. Vriendelijke eigenaar.
Juli 2023
Marina S. uit Dessau-Roßlau
Mooie rustige accommodatie
Het vakantiehuis is mooi rustig gelegen, Bansin en Heringsdorf zijn niet ver weg. Het huis is gezellig ingericht. Echter, in de slaapkamers was het de eerste dagen erg warm, je kon bijna niet slapen. Er is een terras aanwezig, maar er ontbreekt een parasol of iets dergelijks. Op warme dagen kon je 's middags bijna niet buiten zitten. Barbecueën was helaas ook niet mogelijk, omdat de barbecue overwoekerd werd door de heg van het hek. Dat was jammer.
Aanbevolen voor: Avontuur en actief, Gezinnen met kinderen, Vakantie met huisdier, Cultuur en bezienswaardigheden
Contact
Dhr. M. Kottmus
Hallo wij verhuren hier ons goed onderhouden vakantiehuis aan de Oostzee ongeveer 4 km achter Bansin , dit is gebouwd in 2001 en sinds dit jaar nu ook verhuurd omdat wij er zelf niet zo vaak gebruik van kunnen maken , wij hebben zelf 2 kinderen en voor 4 personen is het huis optimaal .
Gastheer sinds: 29-02-2016
antwoordpercentage: 100%
antwoordtijd: onder 1h
Contacttalen: Duits
Advertentienummer: 81555
Andere accommodaties van Dhr. M. Kottmus
Benz, Usedom, Oostzee
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
Benz, Usedom, Oostzee
Neppermin, Kaiserbäder und Achterland, Usedom
Sellin, Rügen, Oostzee
Neem contact op
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Duitsland
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Mecklenburg-Vorpommern
Vakantiehuizen en vakantiewoningen aan de Oostzee
Vakantiehuizen en vakantiewoningen op Usedom
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Kaiserbäder en Achterland
Vakantie-ideeën: Vakantie met hond
Advertentienummer: 81555
Laatst bijgewerkt: 10.03.2026
Advertentie online sinds: 10 Jaren
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/81555.htm
«Huis Moritz» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.7 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 26 gegeven Beoordelingen.