Terug
Zoeken
Zoekopdracht
Gasten 2 gasten

Beach Apartment 33

Callantsoog, Noord-Holland, Noordzeekust, Gemeente Schagen

Max.  4   gasten
65m²  Woonoppervlakte
2 Slaapkamers
1  Badkamer
Max. 4  gasten
65m²
2 Slaapkamers
Delen

Fantastische ligging

Brandschone accommodatie

100% Aanbeveling

81 keer aan de wensenlijst toegevoegd

Al meer dan 9 Jaren online


Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
2 gasten

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies

Fantastische ligging

Brandschone accommodatie

100% Aanbeveling

81 keer aan de wensenlijst toegevoegd

Al meer dan 9 Jaren online



Beschrijving

Naast een ruime slaapkamer met 2 boxspringbedden, is er een andere slaapkamer met 2 boxspringbedden en natuurlijk nachtkastjes met lampen en een grote kledingkast. De gang geeft toegang tot beide slaapkamers en de woonkamer. Het keukenblok is volledig ingericht met vaatwasser, koelkast met vriesvak, oven en keramische kookplaten (4). Ook zijn er een Senseo koffiezetapparaat, waterkoker en broodrooster aanwezig. Servies en bestek zijn meer dan voldoende aanwezig. De woonkamer is uitgerust met een leren bank en relaxstoelen, een 32 inch LCD-televisie met kabelaansluiting (ongeveer 7 Duitse zenders, maximaal aanbod), dvd-speler, cd-radio-iPhone-aansluiting, en een collectie van spellen en boeken. Voor het gratis wifi heeft men alleen eigen middelen nodig, zoals een mobiele telefoon of laptop. De nieuwe badkamer (2021) beschikt over een douche, wastafel en hangend toilet.

Het hele appartement is liefdevol en smaakvol ingericht, men kan zich hier op zijn gemak voelen. Op het zuidbalkon heeft men uitzicht op Callantsoog, de hele dag zon, rustige locatie omdat het ver van de straat ligt.

Een eigen parkeerplaats is beschikbaar en op de binnenplaats kan men de fietsen overdekt stallen. In de ingang van het complex is er een wasruimte met een wasmachine (3,00 euro per wasbeurt) en een droger (3,00 euro per keer).

Slaapplaatsen

Slaapkamers 1
Tweepersoonsbed
Slaapkamers 2
Tweepersoonsbed

Kamers en inrichting

Huisdieren niet toegestaan Huisdieren niet toegestaan
Niet-rokers Niet-rokers
WiFi WiFi
Tuin Tuin
Televisie Televisie
Vaatwasser Vaatwasser
Wasmachine Wasmachine
Balkon Balkon
Kinderbed Kinderbed
Toon alle faciliteiten

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Afstanden

Strand 0.1 kilometer

0.1 kilometer

Supermarkt 0.2 kilometer

0.2 kilometer

Restaurant 0.2 kilometer

0.2 kilometer

Stadscentrum 0.2 kilometer

0.2 kilometer

Bus 0.1 kilometer

0.1 kilometer

Luchthaven 85 kilometer Schiphol

85 kilometer

Station 12 kilometer Schagen

12 kilometer

Snelweg-afrit 30 kilometer Alkmaar

30 kilometer


Plaats en de locatie van de accommodatie

Het appartement ligt centraal aan de rand van Callantsoog en is ongeveer 65m2 groot, geschikt voor 1-4 personen (evt. extra baby 0-2 jaar). Het bevindt zich op de eerste verdieping. Het vakantiecomplex heeft 46 appartementen, een eigen parkeerplaats, een kinderspeelplaats in de binnenplaats met een trampoline en glijbaan, schommel en klimrek. Fietsen kunnen in een overdekte stalling worden geplaatst.
De zee is slechts enkele stappen verwijderd, slechts een grote duin scheidt de twee. De dorpskern van Callantsoog is gezellig en heeft alles wat men nodig heeft: een bakker, slager, drogisterij, restaurants, frietkraam en een grote supermarkt (AH) die 7 dagen per week open is.


Recreatiemogelijkheden

Vissen
Fietsen
Golfen
Inline skaten
Kanoën
Mountainbiken
Paardrijden
Zwemmen
Surfen
Tennis
Volleybal
Wandelen
Surfen

Richtlijnen

Aanwijzingen van de verhuurder

Inchecken: 15:00
Uitchecken: 10:30
Borg: € 75
Aanbetaling: 25 % bij het boeken
Resterend bedrag: 4 weken voor aankomst

Aanvullende informatie bij de huurprijs:

Onze huurprijzen zijn inclusief opgemaakte bedden.

De toeristenbelasting van 1,75 per persoon per nacht wordt direct op de factuur meegenomen. De toeristenbelasting voor 2024 is vastgesteld op 2,00 per persoon per nacht.

Schoonmaak is verplicht: 60,00 euro, bij twee weken wordt 70,00 euro in rekening gebracht.
Kinderbedje en kinderstoel zijn gratis. Korte verblijven worden berekend met een toeslag.

Wassen/drogen in de wasruimte: 4,00 per keer.

Annuleringsvoorwaarden:

Als de huurder de boeking annuleert vóór het begin van de huurperiode, zonder een vervangende huurder aan te wijzen die onder dezelfde voorwaarden in het contract treedt, zijn de volgende bedragen verschuldigd als vergoeding (exclusief schoonmaakkosten en toeristenbelasting): Tot 60 dagen voor aanvang van de huur: 25% van de huurprijs Tot 30 dagen voor aanvang van de huur: 50% van de huurprijs Tot 14 dagen voor aanvang van de huur: 75% van de huurprijs Anders (later dan 14 dagen voor aanvang van de huur): 100% van de huurprijs


Als de huurder de boeking annuleert vóór het begin van de huurperiode, zonder een vervangende huurder aan te wijzen die onder dezelfde voorwaarden in het contract treedt, zijn de volgende bedragen verschuldigd als vergoeding (exclusief schoonmaakkosten en toeristenbelasting): Tot 60 dagen voor aanvang van de huur: 25% van de huurprijs Tot 30 dagen voor aanvang van de huur: 50% van de huurprijs Tot 14 dagen voor aanvang van de huur: 75% van de huurprijs Anders (later dan 14 dagen voor aanvang van de huur): 100% van de huurprijs


meer informatie:

Callantsoog behoort tot de bekendste bad- en vakantieplaatsen aan de Nederlandse Noordzeekust met een blauwe vlag erkenning. Hier heeft u, vergeleken met de rest van Nederland, de minste neerslag en de meeste zonneschijn. U kunt het hele jaar door genieten van het uitzicht op zee vanuit de strandpaviljoen Woest. In Sint Maartenszee bevindt zich het grote indoor/outdoor kinderspeelpark (tot ongeveer 12 jaar) De Goudvis, waar alleen de kinderen entree betalen. Op korte afstand bevindt zich het natuurgebied 'Zwanenwater', waar zeldzame vogels en planten voorkomen.

Op 12 km afstand ligt Schagen met tal van boetieks, terrassen en de traditionele weekmarkt in de zomermaanden op donderdag. Parkeren is hier meestal gratis, maar let op of het met een kaart is en beperkt. Het bezoeken van de wereldberoemde kaasmarkt (vrijdag van april tot begin september) en de historische binnenstad van Alkmaar (30 km) mag zeker niet ontbreken. Hier in Overstad parkeren kost slechts 3,00-3,50 per dag op 2 parkeerterreinen. Parkeren in het stadscentrum is relatief duur.

Ook Den Helder (15 km) heeft veel te bieden: Fort Kijkduin en het Marinemuseum met een onderzeeër. Vanaf hier kun je ook met de boot naar Texel voor een dagtocht. In Amsterdam (60 km) is er naast winkelen, de musea: Rijksmuseum, Van Gogh en de Hermitage. Hier moet overal betaald worden voor parkeren, met de trein makkelijk van Schagen naar Amsterdam CS.

Ook Haarlem is een erg mooie stad, met een grote kerk en marktplein.


Beschikbaarheid

toon 12 maanden

vrij bezet Aankomst- of vertrekdag

Voor het laatst bijgewerkt: 02-09-2025


14 Beoordelingen

Totale beoordeling

5,0 van 5
5.0 Inrichting
5.0 Prijs / kwaliteit
5.0 Service
4.9 Ligging
5.0 Reinheid
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.

Augustus 2025

Frank Heinz W. uit Marl

5,0
5 5 5 5 5
Toon Duits

Mooie verblijf

Wij zijn met drie volwassenen en een peuter aangekomen. Wij (echtpaar) en onze zoon met onze kleindochter (1 1/2 jaar oud) hadden voldoende ruimte in het gezellig ingerichte appartement. Het is met "veel hart" ingericht. De twee slaapkamers waren groot, evenals de woon-/keukenruimte en de badkamer (met inloopdouche). De inrichting was ook super. Het balkon hebben we ook gebruikt, terwijl de kleine haar middagslaapje deed. Het strand was in slechts enkele minuten lopen te bereiken (een keer over de duin). Ook het dorpscentrum was in enkele minuten te voet bereikbaar. Onze auto's konden op de parkeerplaats van het gebouwcomplex worden geparkeerd. Kortom, het heeft aan niets ontbroken. We hebben een mooie week gehad en kunnen de vakantiewoning van harte aanbevelen :-)

Aanbevolen voor: Senioren, Gezinnen met kinderen, Strandvakantie

Juni 2024

Svenja R. uit Uelsen

5,0
5 5 5 5 5
Toon Duits

Prachtige gezinsvakantie

We waren een week te gast in het appartement van familie Bakker met onze dochter van één jaar.
Het appartement is met veel liefde ingericht en was erg schoon.
Een kinderstoel en een extra bed werden gratis ter beschikking gesteld.
Beneden was er een speeltoren, een schommel en een trampoline waar onze dochter zich kon uitleven en wij ondertussen koffie konden drinken aan de picknicktafel.
Er was ook een wasmachine en droger die tegen een kleine vergoeding gebruikt konden worden.
Het strand is op slechts enkele minuten lopen bereikbaar en ook het dorpscentrum is vlakbij.
We hebben echt een geweldige tijd gehad en zouden graag weer terugkomen!!

Aanbevolen voor: Gezinnen met kinderen

Mei 2022

Diana H. uit Bochum

5,0
5 5 5 5 5
Toon Duits

Tolles Wohlfühl Appartement

Geweldig appartement, zeer schoon en smaakvol ingericht. Alles is aanwezig. Hier kan men zich thuis voelen. Mevrouw Bakker heeft direct gereageerd op alle vragen die we hadden. De locatie was top. We komen zeker weer terug. Nogmaals bedankt voor het fijne verblijf.

Aanbevolen voor: Strandvakantie

November 2021

B. S. uit Emsdetten

5,0
5 5 5 5 5
Toon Duits

Zeer mooie schone woning, dicht bij het strand.

Het schone appartement beviel ons beiden erg goed.
We komen zeker nog een keer terug als de Corona voorbij is.

Aanbevolen voor: Strandvakantie

September 2021

Werner W. uit D-35043 Marburg

5,0
5 5 5 5 5
Toon Duits

Vierde vakantie in dit appartement.

Dit appartement is gewoon geweldig.
De voorzieningen en locatie zijn gewoon erg goed.
Je voelt je thuis.

Aanbevolen voor: Senioren, Gezinnen met kinderen, Strandvakantie, Romantische vakantie

meer weergeven

Contactpersoon

Mevr. G. Bakker

Mevr. G. Bakker

Hallo beste vakantiegangers, Wij zijn de familie Bakker, echtgenoten Andre en Gina, met kinderen Julien, Louise, Marielle en Nathalie. Andre is geboren en getogen in Callantsoog, nu wonen we in Alkmaar. Ik ben een kind van Duitse ouders, maar woon bijna mijn hele leven hier in Alkmaar. Wij hebben ons appartement 33 (bezitten ook appartement 16) in 2010 gekocht en gerenoveerd. De zaak is leuk en we genieten ervan om voor onze vakantiegangers te zorgen en de herhaalde lovende beoordelingen en gastenboekinschrijvingen te lezen. Omdat we de verhuur zelf in handen hebben, kunt u er altijd van uitgaan dat u een optimaal object boekt, waar de vakantie direct kan beginnen. Mocht er toch een probleem zijn, we wonen in de buurt. Door de optimale ligging, rustig aan de achterkant, dus bijna geen verkeerslawaai, is ons appartement zeer aan te bevelen. Het zuidelijke balkon is zonnig van 's ochtends tot vroeg in de avond, heel aangenaam ook in de lente en herfst. Eigen parkeerplaats.


Andere accommodaties van Mevr. G. Bakker


meer informatie

Vakantie-ideeën: Strandvakantie

Objectnummer: 85607

Laatst bijgewerkt: 09.09.2025

Advertentie online sinds: 9 Jaren, 2 maanden

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/85607.htm


«Beach Apartment 33» krijgt een vakantiebeoordeling van 5 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 14 gegeven Beoordelingen.

Verwijderen
toevoegen als favoriet
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
2 gasten

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies
Contactgegevens van de gastheer/-vrouw weergeven
Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat
Opgeslagen in
Verwijderd uit