Terug
Zoeken

Villa voor 4 personen, prive zwembad

Max.  4  personen
138m²
2 Slaapkamers
Delen
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
Gratis afzegging
2 personen


DFV logo
Trustpilot - TrustScore 4.6
Best Price

Fantastische ligging

Brandschone accommodatie

100% Aanbeveling

166 keer aan de wensenlijst toegevoegd

Al meer dan 9 Jaren online


Beschrijving

Onze charmante vakantievilla ligt in het populaire kustplaatsje Els Poblets, op slechts enkele minuten van Dénia en ongeveer 700 meter van het strand.
Het volledig omheinde perceel biedt veel privacy en een liefdevol aangelegde mediterrane tuin met palmbomen en talrijke zitmogelijkheden.

De villa biedt plaats aan maximaal 4 personen en beschikt over een ruime woon- en eetkamer met een open, volledig uitgeruste keuken. Tot de uitrusting behoren onder andere oven, magnetron, koel-vriescombinatie, vaatwasser, wasmachine, wifi en satelliet-tv.

Het huis beschikt over twee comfortabele slaapkamers met tweepersoonsbed (140 x 200 cm) en eigen badkamer en suite, evenals een extra slaapkamer met twee eenpersoonsbedden (90 x 200 cm). Een extra badkamer met douche en toilet zorgt voor extra comfort.

Het privézwembad (8 x 4 m) nodigt uit tot ontspannen vakantiedagen onder de Spaanse zon. Comfortabele ligstoelen, parasols, een buitendouche en een barbecuegedeelte staan tot uw beschikking. Het terras met grote eettafel is de ideale plek voor gezamenlijke maaltijden en gezellige avonden.

Dankzij vloerverwarming, houtkachel en goede uitrusting is de villa ook geschikt voor een langer verblijf in de wintermaanden.
Licentie- of registratienummer: VT-457925-A / CRU 03045000709086

Slaapplaatsen

Slaapkamers 1
Tweepersoonsbed (160x200 cm)
Slaapkamers 2
Eenpersoonsbed (90x200 cm)
Eenpersoonsbed (90x200 cm)

Kamers en inrichting

Huisdieren in overleg Huisdieren in overleg
Zwembad Zwembad
Niet-rokers Niet-rokers
WiFi WiFi
Tuin Tuin
Televisie Televisie
Terras Terras
Vaatwasser Vaatwasser
Wasmachine Wasmachine
Toon alle faciliteiten

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Afstanden

Strand 0.4 kilometer

Supermarkt 0.5 kilometer

Restaurant 0.1 kilometer

Stadscentrum 0.5 kilometer

Bus 0.4 kilometer

Luchthaven 90 kilometer

Station 12 kilometer

Snelweg-afrit 5 kilometer


Plaats en de locatie van de accommodatie

De steden Dénia (ca. 10 km) en Ondara zijn in enkele minuten met de auto bereikbaar. In Ondara bevindt zich het moderne winkelcentrum Portal de la Marina met talrijke winkels, restaurants en een bioscoop.

Dénia fascineert met zijn historische stadscentrum, de jachthaven, het kasteel uit de 11e eeuw en een grote keuze aan restaurants en tapasbars. Vanaf hier varen dagelijks veerboten naar Ibiza, Mallorca en Formentera.


Recreatiemogelijkheden

Vissen
Bergbeklimmen
Fietsen
Golfen
Mountainbiken
Paragliding
Paardrijden
Zwemmen
Zweefvliegen
Zeilen
Surfen
Duiken
Tennis
Wandelen

Richtlijnen

Aanwijzingen van de verhuurder

Borg: € 300
Aanbetaling: 30 % bij het boeken
Resterend bedrag: 2 weken voor aankomst

Aanvullende informatie bij de huurprijs:

In juli en augustus boekingen zijn van zaterdag tot zaterdag
Check in vanaf Het uitchecken is door 10:00
Borg € 300,00

Huidige 0,25 per Kwh / de elektriciteit zal worden belast met de terugbetaling van de borg in contanten voor een vakantie einde.

Verhuur van beddengoed en handdoeken (lakens, 2 handdoeken, 1 strandlaken en theedoeken: per persoon € 15,00
Dieren op aanvraag mogelijk, prijs overeen te komen

Betaling van 30% (binnen 5 dagen na boeking)
Definitieve betaling 70% per overschrijving (5 dagen voor aankomst) of contant bij aankomst
Deposit, elektriciteit, moet huur voor beddengoed worden verrekend in contanten

Huur voor de wintermaanden € 500,00. Excl. de bovenstaande voorwaarden

Betalingsmogelijkheden:

Overschrijving

Annuleringsvoorwaarden:

Vandaag
Volledige terugbetaling (100%)
60 dagen voor check-in:
Gedeeltelijke terugbetaling (50%)
30 dagen voor check-in:
Geen terugbetaling

Check-in


Beschikbaarheid

toon 12 maanden

vrij bezet Aankomst- of vertrekdag

Voor het laatst bijgewerkt: 06-06-2026


5 Beoordelingen

Totale beoordeling

4,9 van 5
5.0 Inrichting
5.0 Prijs / kwaliteit
4.9 Service
4.7 Ligging
5.0 Reinheid
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
Beoordeling toevoegen

Juli 2025

Gabriele S. uit Regensburg

5,0 5 5 5 5 5
Toon Duits

Geweldig huis met zwembad

De rustige ligging van het huis, de zeer goede uitrusting en vooral het fantastische zwembad zorgen voor een aangename woonomgeving en ontspanning, terwijl tegelijkertijd ook alle essentiële voorzieningen voor de dagelijkse behoeften goed bereikbaar zijn. Het dichtstbijzijnde strand bevindt zich in de buurt. (ca. 10 min te voet)
We willen ook de vriendelijke en altijd behulpzame begeleiding door Ineke ter plaatse vermelden.
Hartelijk dank - we komen graag terug.

Aanbevolen voor: Cultuur en bezienswaardigheden, Strandvakantie

Augustus 2021

Regina L. uit Affalterbach

4,8 5 5 4.5 4.5 5
Toon Duits

Perfektes Haus

We voelden ons echt thuis in het vakantiehuis. Alles is aanwezig wat je nodig hebt voor het dagelijks leven. Geweldig zwembad en tuin. Zeer ruim terras. Hartelijk dank aan mevrouw Ineke D. voor de geweldige zorg en vlotte afhandeling. We komen zeker terug.

Aanbevolen voor: Gezinnen met kinderen, Vakantie met huisdier

Juni 2018

Klaus-Dieter T. uit 50129 Bergheim

5,0 5 5 5 5
Toon Duits

Klasse huis en zwembad.

Het Lofthuis is erg mooi en super goed uitgerust en het is erg rustig gelegen. Het perceel is omheind, zodat onze 2 kleine honden niet konden ontsnappen. We hebben goed uitgerust en hebben elke dag meerdere keren het grote zwembad gebruikt. De ligstoelen zijn zeer comfortabel en op het terras konden we ongestoord ontspannen. Ineke D. helpt bij alle vragen en is zeer behulpzaam zonder opdringerig te zijn. De prijs-kwaliteitverhouding is zeer goed. We kunnen het huis van harte aanbevelen.

Aanbevolen voor: Vakantie met huisdier, Strandvakantie

November 2017

Irene und Klaus-Dieter T. uit 50129 Bergheim

5,0 5 5 5 5
Toon Duits

Geweldig huis en super ondersteuning ter plaatse - we komen terug!

De villa in Els Poblets was gewoon geweldig. We hielden vooral van de ruime woonkamer met geweldige meubels (ca. 60 m²). We hebben zelden zo'n goed uitgerust vakantiehuis gehad. Er ontbrak niets, we vonden zelfs een broodmachine. Het zwembad was ook heel mooi aangelegd, de Wi-Fi werkte perfect. Ook de uitstekende service van Ineke D. was uitstekend. We voelden ons thuis. We vonden de plek zelf ook leuk. Zeer schoon en 10 minuten lopen naar het strand of als je wilt wandelen is het ook niet ver. Kortom, het is ons zeer, zeer goed bevallen en we komen zeker terug!

Aanbevolen voor: Senioren, Gezinnen met kinderen, Vakantie met huisdier, Strandvakantie

Mei 2017

Christel P. uit 66822 Lebach

4,8 5 5 5 4
Toon Duits

super huis

We hebben een fantastische vakantie gehad in Els Poblets in dit prachtige vakantiehuis. Mooi ingericht, geweldig zwembad. Leuke zorg. Hartelijk dank, Inneke, voor het vriendelijke welkom. Er werd ook regelmatig gevraagd of alles in orde was. Heel erg bedankt, we komen graag terug. We zijn 2 bevriende echtparen.

Aanbevolen voor: Senioren, Cultuur en bezienswaardigheden, Strandvakantie


Contact

Bedrijf ?
Mevr. C. Illies

Mevr. C. Illies

Mijn naam is Ineke Hufnagel. Ik heb gewoond 12 jaar tijd in Els Poblets en ik kan het echt aanraden deze prachtige villa met groot zwembad en de prachtige tuin. Ik ben altijd op de plek! Door het overhandigen van de sleutels van vertrek kunt u contact met mij op elk moment terecht voor advies of waardevolle tips zoals stranden, restaurants, waar, wanneer gevonden, waar een marktplaats, vraag. Ik zal je helpen dit een geweldige vakantie door te brengen in Els Poblets!

Gastvrouw sinds: 12-10-2016

antwoordpercentage: 90%

antwoordtijd: onder 24h

Contacttalen: Duits, Engels, Spaans, Nederlands, hollandisch

Advertentienummer: 88785

Contactgegevens weergeven Contactgegevens weergeven

0034(0) 689707984

Meld Schending

U kunt een advertentie melden als u denkt dat er iets mis is. De advertentie wordt vervolgens beoordeeld door het team van ferienhausmiete.de.


*Verplichte velden

Wettelijke mededeling: Door het formulier in te dienen, ga ik akkoord met de Gebruiksvoorwaarden. Door op "Verzenden" te klikken, geef ik toestemming voor de verwerking en het gebruik van mijn gegevens volgens het Privacybeleid.

Misbruik melden Misbruik melden

Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen


Neem contact op

Vakantie-ideeën: Vakantie met hond

Advertentienummer: 88785

Laatst bijgewerkt: 08.06.2026

Advertentie online sinds: 9 Jaren, 7 maanden

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/88785.htm


«Villa voor 4 personen, prive zwembad» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.9 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 5 gegeven Beoordelingen.

Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat