Terug
Zoeken

Villa des Pins

Max.  6  personen
100m²
3 Slaapkamers
15%
Delen
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
15% Actie 10.07 tot 17.07.2026
2 personen


DFV logo
Trustpilot - TrustScore 4.6
Best Price

Fantastische ligging

96.97% Aanbeveling

61 keer aan de wensenlijst toegevoegd

Al meer dan 9 Jaren online


Beschrijving

Op steenworp afstand van het zandstrand, brede top onderhouden en zacht glooiende de Middellandse Zee strand van Narbonne-Plage, gelegen in een rustige zijstraat onze exclusieve Zuid-Franse villa met grote zomer buitenkeuken (e-boards, barbecue, paella pan, dubbele wastafel) met bar, schommelbank en genereus eethoek. Hier leven we en houdt van koken, dus je vindt er ook een ongewoon uitgebreide faciliteiten voor.
De Middellandse Zee, alleen-lezen en gesloten tuin met een zonneterras en een ruime tuin meubilair is ideaal voor ongestoord zonnen en te ontspannen en gezellige buitenleven. En vanaf het balkon met extra eethoek (4 personen) kijken naar de zee.

Als u niet wilt koken, vindt u alles wat in de buurt wat je nodig hebt. Het centrum van Narbonne-Plage met veel winkels, cafés en restaurants is snel bereikt na slechts 300 meter te voet.

Slaapplaatsen

Slaapkamers 1
Tweepersoonsbed (160x200 cm)
Slaapkamers 2
Tweepersoonsbed (160x190 cm)
Slaapkamers 3
Eenpersoonsbed (90x190 cm)
Eenpersoonsbed (90x190 cm)

Kamers en inrichting

Huisdieren welkom Huisdieren welkom
Niet-rokers Niet-rokers
WiFi WiFi
Tuin Tuin
Televisie Televisie
Terras Terras
Vaatwasser Vaatwasser
Wasmachine Wasmachine
Balkon Balkon
Toon alle faciliteiten

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Afstanden

Strand 0.1 kilometer

Supermarkt 0.3 kilometer

Restaurant 0.3 kilometer

Stadscentrum 0.3 kilometer

Bus 0.3 kilometer

Luchthaven 30 kilometer

Station 15 kilometer

Snelweg-afrit 10 kilometer


Plaats en de locatie van de accommodatie

Ons huis is gelegen in een zeer gevarieerde omgeving vol met attracties en veel natuur.

Die zijn niet alleen op het strand, zonnen, spelen, ontspannen of wilt zwemmen in de oceaan, vindt de plaatselijke jachthaven met surfen, zeilen en duikschool alle watersporten hartje begeert.
En dat is nog maar het begin :-)
Op slechts 500 meter van het huis begint de ongeveer 150 vierkante kilometer natuurgebied 'Clape'. Werd gekenmerkt door bossen en wijngaarden landschap is ideaal voor mooie wandelingen en fietstochten door dennenbossen met een prachtig uitzicht langs de ongerepte Etangs en meren.
Je houdt van lekker eten, zelfs als u mooie tochten te maken? U houdt van Franse gerechten en heerlijke wijnen? Dan heb je hier op de wijngaarden van de ruime keuze!

Narbonne met de oude Romeinse weg 'Via Domitia', de kathedraal met het klooster en het bisschoppelijk paleis (nu stadhuis) en de historische overdekte markt Les Halles en het Canal de la Robine gemedieerde cultuur en de Zuid-Franse levensstijl gelijk.

De indrukwekkende sluizen van het Canal du Midi in de naburige Beziers zijn ook de moeite waard ...

Landinwaarts van Narbonne zijn vele kastelen, abdijen en hele steden fort dat werd gebouwd door de Katharen en uit te nodigen voor korte trips. Het uitzicht vanaf de kantelen in het schilderachtige landschap zal u inspireren. Van bijzonder belang is de grootste middeleeuwse stad Carcassonne Europa.

Onder andere informatie in de omringende ongerepte rivieren die in gezinsvriendelijke kano's zelf, grotten, dinosaurus museum, safari park kan worden verkend ...
zelfs na 3 weken veel blijft onontdekt.


Recreatiemogelijkheden

Vissen
Bergbeklimmen
Fietsen
Golfen
Inline skaten
Kanoën
Mountainbiken
Paardrijden
Zwemmen
Zweefvliegen
Zeilen
Surfen
Duiken
Tennis
Volleybal
Wandelen
Waterskiën
Surfen
Kitesurfen
Boottochten
Stand Up Paddling

Richtlijnen

Aanwijzingen van de verhuurder

Borg: € 500
Aanbetaling: 20 % bij het boeken
Resterend bedrag: 6 weken voor aankomst

Aanvullende informatie bij de huurprijs:

Verklaring over verplichte heffingen:
Duitstalige thuiszorg en Enkontrolle samen kosten € 30, zijn alle andere kosten inbegrepen in de huurprijs.
Alleen van oktober tot april rekenen wij 20 ct. / KWh voor het elektriciteitsverbruik boven 100 KWh per week (elektrische verwarming).

optioneel:
Fi Uitgebracht: 15, - Euro

Annuleringsvoorwaarden:

Het opzeggen van het huurcontract vereist een schriftelijke vorm. De annuleringskosten bedragen 80% van de totale huurprijs. Wij adviseren een annuleringsverzekering af te sluiten. Corona-gerelateerde speciale regelingen: Mocht ons huis in de geboekte periode vanwege actuele wettelijke pandemieregelingen in Frankrijk niet bereikbaar zijn voor de huurders (bijvoorbeeld een lockdown) of niet toeristisch gebruikt mogen worden (bijvoorbeeld een verbod op verblijf in vakantiehuizen) of zou er na de inreis een quarantaineverplichting in Narbonne Plage bestaan, dan kan het huurcontract kosteloos geannuleerd of omgeboekt worden naar een latere datum.


Neem contact op:

Zodat u zich snel thuis voelt, dan krijg je van ons kort voor aankomst vele tips voor uitstapjes, restaurants, winkels etc .. Bonnes vacances!


Beschikbaarheid

toon 12 maanden

vrij bezet Aankomst- of vertrekdag

Voor het laatst bijgewerkt: 18-06-2026


33 Beoordelingen

Totale beoordeling

4,9 van 5
4.9 Inrichting
4.8 Prijs / kwaliteit
4.9 Service
5.0 Ligging
4.3 Reinheid
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
Beoordeling toevoegen

Mei 2026

Fischer K. uit Geilenkirchen

4,6 5 5 5 5 3

Wunderschöner, entspannter Urlaub mit Hunden

Wir haben 12 Tage in diesem herrlichen Ferienhaus verbracht.
Das Haus ist mit allem ausgestattet, was man braucht und das Highlight ist klar der sonnengeschützte, liebevoll und sehr schön angelegte Garten, mit einem großen Tisch zum Verweilen.
Die Betten sind sehr bequem und wir haben selten in einem Urlaubsort so gut geschlafen.
D er Gastgeber ist sehr freundlich und stets hilfsbereit und kümmert sich um alle Anliegen.
Im Juni war es im Ort angenehm ruhig und nicht überlaufen, so dass wir ohne Reservierung immer in einem Restaurant speisen konnten.
Besonders hervorzuheben ist die tolle Lage, ca.300 Meter vom sehr schönen und gepflegten Strand. Nach ca.700 Metern erreicht man den Naturstrand, wo Hunde ohne Leine im Wasser toben dürfen.
Die Lage ist perfekt, um Ausflüge in die wunderschöne Landschaft des la Clape zu machen.
Wir empfehlen diese Unterkunft uneingeschränkt weiter.

Aanbevolen voor: Gezinnen met kinderen, Vakantie met huisdier, Cultuur en bezienswaardigheden, Strandvakantie

April 2026

Rainer H. uit Saarbrücken

4,6 4 5 5 5 4

Wieder ein schöner Urlaub in Narbonne Plage

Zum zweiten Mal verbrachten wir einen vierwöchigen Aufenthalt in der Villa des Pins in Narbonne Plage.
Es hat uns wieder gut gefallen und wir würden wiederkommen. Besonders erwähnenswert ist die tolle Lage und die persönliche Betreuung durch unsere Vermieter. Hier wurden wir bestens mit Tips und Empfehlungen für die Region versorgt.

Aanbevolen voor: Gezinnen met kinderen, Vakantie met huisdier, Cultuur en bezienswaardigheden, Strandvakantie

Juli 2025

Klaus K. uit Kaufungen

5,0 5 5 5 5 5
Toon Duits

Super Lage en Top Ausstattung

Wij, drie volwassenen met een hond, hadden het huis voor twee weken in de zomer geboekt. De locatie is uitstekend: korte wegen naar het strand en naar de bakker/supermarkt. De grote, omheinde en nauwelijks in het zicht liggende tuin nodigt uit om te verblijven. We hadden de eerste week sterke winden en hebben de meeste tijd op het windbeschutte en overdekte balkon ontbeten, enz. De inmiddels ingerichte buitendouche en het kleine toilet naast de deur zijn optimaal als je van het strand komt. Bijzonder door de sterke wind in de eerste week, konden we het van het strand meegebrachte zand dan snel afspoelen. Ook de uitjes van Frido en Karina moet je eens gebruiken. Bijzonder onze uitstap naar Minerve / Aigne was erg mooi en dit kunnen we iedereen aanraden (ca. 1 uur reistijd/geen tol, aangezien het een landweg is). Het huis is zeer goed onderhouden en biedt alles voor een ontspannen vakantie, ook met hond. We hebben een parkeerplaats of direct voor het huis of gratis een/twee straten verder gevonden. De auto heb je maar heel zelden nodig, omdat het strand en de winkels te voet bereikbaar zijn. Omdat het ons zo goed beviel, hebben we meteen voor volgend jaar de boeking bij Frido en Karina aangevraagd. Tot volgend jaar!

Aanbevolen voor: Gezinnen met kinderen, Vakantie met huisdier, Cultuur en bezienswaardigheden, Strandvakantie

September 2024

Marco S. uit Freiburg im Breisgau

5,0 5 5 5 5 5
Toon Duits

Zeker, hier is de definitieve versie met een Franse afscheidsgroet: Een droomvakantie in een perfecte villa – ook voor de kleintjes!

We hebben een geweldige week in dit vakantiehuis doorgebracht en kunnen het alleen maar van harte aanbevelen. Het was vooral fantastisch dat onze honden mee mochten – de tuin is perfect omheind, zodat ze zich vrij konden bewegen. Ook ons bijna 2-jarige kind voelde zich er geweldig. In het huis en op het terrein was er voldoende ruimte om te spelen en te ontdekken. Het rustige huis, zonder knarrende trappen of storende geluiden, en de frisse zeelucht hebben hem geweldig geholpen om rustig en diep te slapen.

Ondanks twee sterke stormdagen was het in huis aangenaam en gezellig. De inrichting van de villa is uitstekend en het heeft ons aan niets ontbroken. We waren vooral dol op het grote terras en de zomerkeuken - ideaal om te verblijven en te genieten. 's Morgens hebben we ons ontbijt op het balkon genoten met een prachtig uitzicht op de zee en het rustgevende geluid van de golven. De zonsopgang was daarbij gewoon betoverend.

Een kleine faux pas met een kapotte nachtkastlamp werd door de heer Knopp op de eenvoudigste en vriendelijkste manier opgelost – daarvoor veel dank! Vooral de vele tips van de familie Knopp waren ook bijzonder behulpzaam, zowel persoonlijk als in het klaargelegde mapje met instructies en tips rond het huis en de omgeving. De Duitstalige huisopzichter was altijd goed bereikbaar via WhatsApp en stond ons op elk moment met raad en daad bij.

De korte weg naar het strand en de nabijgelegen winkelmogelijkheden zijn ook een groot pluspunt. De netheid was onberispelijk, en we hebben de eigenaren ter plaatse ontmoet, met wie we het uitstekend konden vinden. Al met al een perfecte vakantie – we komen graag terug!

Merci beaucoup et à bientôt!

Aanbevolen voor: Avontuur en actief, Senioren, Gezinnen met kinderen, Vakantie met huisdier, Cultuur en bezienswaardigheden, Strandvakantie, Romantische vakantie

Augustus 2024

Sylvia W. uit Burscheid

5,0 5 5 5 5 5
Toon Duits

Een droomvakantie in de Villa des Pins voor het hele gezin, bestaande uit 5 volwassenen, ging in vervulling.

We hebben het huis in een schone staat aangetroffen. De uitrusting in de keuken was absoluut voldoende. Ook de overige inrichtingen van het object maakten een zeer goede indruk. Voor de warme nachten was elke slaapkamer met een ventilator uitgerust. Bijzonder praktisch vonden we de grote koelkast met de grote vriezer in de nabijheid van de ingang. De koele dranken die we op het prachtige terras hebben genoten, waren dus altijd binnen handbereik. Het overdekte terras bood bijna altijd schaduw en was zelfs behoorlijk windbeschut. Je kon ook op de ligbedden in de zon ontspannen. Het zeer nabijgelegen strand nodigt ook uit om te chillen. Als we niet onderweg waren, brachten we de meeste tijd, natuurlijk ook 's avonds, door op het prachtige terras, dat zelfs is uitgerust met een buitenkeuken en een elektrische grill. Deze gebruikten we heel vaak. Die omgeving nodigt uit tot vele interessante activiteiten. Hierover ontvangt men ook veel interessante tips van de eigenaar.

De verhuurders, die we zelfs persoonlijk hebben ontmoet, zijn erg aardig en staan open voor alle vragen. Suggesties of kritiek (indien überhaupt noodzakelijk) nemen ze graag aan.

Een probleem voor onze 90-jarige moeder was helaas de lastige beklimming naar de woon- en eetruimte op de 1e verdieping. Behalve dit minpunt is de Villa des Pins echter absoluut aan te raden.

meer weergeven

Contact

Familie F. Meub-Knopp

Familie F. Meub-Knopp

Welkom bij ons, de familie-meub Knopp van Dusseldorf. We vielen in deze prachtige streek op "Masiv de La Clape" meer dan 15 jaar geleden. Voor ons is er "Nordsee met perfect weer" en we brengen ook zoals Kerstmis, als onze foto toont. In het zeer gevarieerd en spannend omgeving tussen de Middellandse Zee, de Pyreneeën en de Cevennes ontdekken we vele malen sindsdien nieuwe prachtige landschappen en attracties. Veel vrienden, kennissen en bezoekers van ons dat we zijn besmet in de afgelopen jaren reeds met dit "La Clape Rapture virus" - we kijken ernaar uit om u een onvergetelijke ervaring hier heerlijke dagen. A bientôt Uw meub-Knopp's

Gastheer sinds: 01-11-2016

antwoordpercentage: 90%

antwoordtijd: onder 3h

Contacttalen: Duits, Engels, Frans

Advertentienummer: 89437

Contactgegevens weergeven Contactgegevens weergeven

0049(0) 1705561545

Meld Schending

U kunt een advertentie melden als u denkt dat er iets mis is. De advertentie wordt vervolgens beoordeeld door het team van ferienhausmiete.de.


*Verplichte velden

Wettelijke mededeling: Door het formulier in te dienen, ga ik akkoord met de Gebruiksvoorwaarden. Door op "Verzenden" te klikken, geef ik toestemming voor de verwerking en het gebruik van mijn gegevens volgens het Privacybeleid.

Misbruik melden Misbruik melden

Andere accommodaties van Familie F. Meub-Knopp

Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen


Neem contact op

Vakantie-ideeën: Vakantie met hond

Advertentienummer: 89437

Laatst bijgewerkt: 19.06.2026

Advertentie online sinds: 9 Jaren, 7 maanden

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/89437.htm


«Villa des Pins» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.9 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 33 gegeven Beoordelingen.

Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat