Check-in
Casa Zebra -ökologisches House
4 keer aan de wensenlijst toegevoegd
Al meer dan 9 Jaren online
Beschrijving
Wij bieden onze vakantiewoning op Sardinië te huur. Het is een uitsluitend op zonne-energie naar huis, dat wil zeggen elektriciteit en warm water opgewekt door zonne-energie. Er zijn 2 terrassen. Een van hen is de schaduw van een dak. De tuin profiteert van 2 750 jaar oude olijfbomen en amandelen, palmen, vogels van het paradijs, etc. In de tuin is er een kleine outdoor grill, die ook kan worden gebruikt tijdens de warme maanden (Fire verordening Sardinië), en een grote open grill (niet in juli / augustus), een pizza oven, tuinmeubilair incl. 2 stoelen en tafels en veel stoelen, een hangmat, een schommel en een boomhut. Het huis heeft een grote keuken (20 vierkante meter), waar sprake is van een verscheidenheid aan gerechten te bereiden. Er is een tafel en genoeg stoelen. In de keuken is een zogenaamde open haard, die kan worden gestookt met hout voor de overgangsperiode (met briketten). Het biedt all-round comfort. De badkamer (12 vierkante meter) heeft een douche en 2 wastafels en een toilet. De twee slaapkamers hebben elk een queen bed (eenmaal als een stapelbed), een keer een kinderbed en zelfs een uitklapbaar tweepersoonsbed. In beide kamers zijn er kasten. De kamers zijn 25 en 20 vierkante meter. De woning heeft veel bordspellen en kaartspellen minder. Er is een doos met speelgoed voor kinderen. De boeken zijn van harte welkom om te lezen en meegenomen. We zouden blij zijn als hij in ruil een ander toegevoegd. Bovendien gids bestaan, deze moeten echter blijven in het huis.
Slaapplaatsen
Kamers en inrichting
Dit is wat deze accommodatie u biedt
Slaapplaatsen
Binnenshuis
Buitenshuis
Voor gezinnen
Voor honden & huisdieren
Overige uitrusting
Geschikt voor
Status
Routebeschrijving/ligging
Afstanden
Strand 7 kilometer
7 kilometer
Supermarkt 8 kilometer
8 kilometer
Restaurant 2 kilometer
2 kilometer
Stadscentrum 6 kilometer
6 kilometer
Bus 6 kilometer
6 kilometer
Luchthaven 19 kilometer
19 kilometer
Station 21 kilometer
21 kilometer
Snelweg-afrit 3 kilometer
3 kilometer
Plaats en de locatie van de accommodatie
Het huis ligt op ongeveer 6 km van de kustweg, die de stad van Porto San Paolo met San Teodoro met elkaar verbindt. De kustplaats Olbia haven en de luchthaven is ongeveer 20 minuten rijden met de auto. Er is alles aan de infrastructuur, wat het hartje begeert (Schopping winkelcentra, banken, etc). In de auto van ongeveer 10 tot 20 minuten van het huis met zijn overdaad aan zeer verschillende stranden. Van zandstranden tot kleine baaien tot rotsachtige en kiezel, en nog veel meer. Op sommige stranden watersportmogelijkheden aangeboden (snorkelen, duiken, boten, etc). Het huis ligt aan het einde van een particuliere weg die ongeveer 300 meter bergopwaarts vanaf de binnenlandse weg naar Santa Guista. De toegangsweg wordt alleen gebruikt door de boeren en de eigenaren van het huis tegenover en de huurders. De weg is niet verhard, maar gebetonneerd in delen, maar je moet langzaam gaan. Boeren werken een uitgebreide landbouw, wat betekent dat ongeveer 4-8 varkens de vrije loop op een ommuurd 4000 m² complex dat er een kudde schapen, honden, katten en kippen. Van de deur van de woning weg kunt u wandelen in de heuvels of naar beneden naar de top van de heuvel van Punta Bella Vista gaan (bij helder weer ongeveer 50 km van de kust view). Tuin en omgeving is ideaal voor de drukte te ontsnappen naar de zee en te geven aan de kinderen spelen ruimte. Sinds onze property manager, die boven woont op een andere toegangsweg heeft ook twee kinderen / jongeren kunnen kinderen ook graag om daar te spelen up (trampoline, etc). De manager is Duits, maar spreekt als zijn kinderen, ook vloeiend Italiaans.
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Optionele bijkomende diensten
Extra ter plaatse te betalen
Deze heffing is niet in de reissom inbegrepen en wordt ter plaatse aan de verhuurder betaald.
€ 1,50 per nacht per persoon
Aanwijzingen van de verhuurder
| Inchecken: | 14:00 |
| Uitchecken: | 11:00 |
| Borg: | € 100 |
| Aanbetaling: | 20 % bij het boeken |
| Resterend bedrag: | 6 weken voor aankomst |
Aanvullende informatie bij de huurprijs:
| en de borg contant te betalen ter plaatse |
Annuleringsvoorwaarden:
Neem contact op:
Voor het verblijf, is het raadzaam om een auto (kan ook gehuurd worden op de luchthaven) te hebben. Het huis is gelegen op een hoogte van 160 m boven de zeespiegel. Dat wil zeggen, met het strand bezoeken, is het handig als je niet hoeft te fietsen of lopen.
Beschikbaarheid
vrij bezet Aankomst- of vertrekdag
Voor het laatst bijgewerkt: 13-10-2026
Het Vakantiehuis heeft nog geen beoordeling
Contact
Mevr. A. Louis
Goedendag, Joachim en Annette Louis zijn onze namen. We kochten dit land vele jaren geleden en alles volledig gebouwd zichzelf. Zelfs de leider van Sardinië Michael Müller uitgeverij eert ons huis als een ecologische vakantiehuis in Sardinië. Aangezien wij zelf zijn slechts een half jaar in Duitsland (de andere keer in Afrika) zal zorg dragen voor in de resterende tijd, onze zoon Philippe voor onze gasten. Bij ons en natuurlijk kan het ook zorgen voor veel eisen, als ze nodig hebben om een zo breed mogelijk beeld van het huis te krijgen. Wij zijn verheugd over de gasten!
Gastvrouw sinds: 31-01-2017
antwoordpercentage: 83%
antwoordtijd: 1 dag
Contacttalen: Duits, Engels, Italiaans
Advertentienummer: 94074
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
San Teodoro, Sardinië, Italië
San Teodoro, Sardinië, Italië
San Teodoro, Sardinië, Italië
Neem contact op
privé-website:
Casa Zebra -ökologisches House
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Italië
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Sardinië
Advertentienummer: 94074
Laatst bijgewerkt: 13.10.2026
Advertentie online sinds: 9 Jaren, 8 maanden
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/94074.htm
Mevr. Annette Louis
Bäumlstr. 19
82178 Puchheim
004989804915
00498080075839