Hoe duur is een vakantiewoning in Cuxhaven & omgeving?
Voor een vakantieappartement of een vakantiehuis aan de Oostzee betalen vakantiegangers gemiddeld 111 € voor één nacht.
Vakantie aan de Noordzee: De Residenz Albatros heeft een zwembad en een sauna en ligt op ca. 150 m van het zandstrand in Cuxhaven-Döse.
10% Actie 04-08-2026 - 29-08-2026
Ruime vakantiewoning met eigen ingang aan de dijk en gebruik van de tuin
Vtamar de Linn met overdekt zwembad gebruik
Vakantiewoning direct aan de zeedijk gelegen met gebruik van overdekt zwembad + WLAN, slaapkamer en logeerkamer en hond toegestaan.
14% Actie 05-09-2026 - 20-12-2026
Vanaf het eerste moment kun je uitschakelen in een bijzondere flair. Geniet van de liefdevolle details van de vakantiewoning of van het uitzicht op de boten vanuit het raam of balkon.
Duurzaam
Vakantieappartement "de Sülvermöw" in Wurster Noordzeekust, 64 m², voor maximaal 4 personen, 3 kamers. Direct aan de zeedijk gelegen.
10% Last minute 29-08-2026 - 03-09-2026
Vakantiehuis Köhne ligt aan de zuidelijke Noordzeekust tussen Bremerhaven en Cuxhaven in Dorum- Neufeld. Een goed onderhouden, lichte, moderne en comfortabel ingerichte 3-sterren comfortwoning.
Duurzaam
10% Actie 04-08-2026 - 06-11-2026
Het hele huis staat tot beschikking van onze gasten. Een vakantiehuis met 3 slaapkamers. Een woonkamer. Een volledig ingerichte keuken. En een badkamer met douche.
Duurzaam
Exclusief "Altes Landhaus Oste"8- 10
Ook bij "Corona" landhuis voor 8-10 personen, 3 aparte eenheden met 3 ingangen voor 3 gezinnen. Zwembad, strand & zee in het groen & rust, houtkachel
Bijzonder duurzaam
Vakantiehuis Hachmann 3 *** sterren
Gezellig ingericht vakantiehuis aan de Wurster Noordzeekust voor gezinnen, stellen en alleenreizenden. Huisdieren zijn welkom. Snelle gratis WLAN.
Zeer duurzaam
FeWo in het populaire Haus Sonnenstrahl in Dorum-Neufeld. Vaatwasser. Huisdieren niet toegestaan. WLAN,
Appartement in huis Sonnenstrahl nr.11
Haus Sonnenstrahl bovenste verdieping flats met gratis strandstoel op het strand, hond toegestaan, m² flatgrootte
Tot 5 personen, 63m² woonoppervlak, zeer Deichnah, zeer rustige centrale ligging, WLAN, 2 slaapkamers, omheinde tuin, terras, strandstoel, parkeerplaats bij het huis, huisdieren welkom.
Duurzaam
Prachtig vakantiehuis, gelijkvloers, veel extra’s, kortingen voor vaste gasten, vroegboekers
Droom vakantiehuis aan de zuidelijke Noordzee . Geweldige gezinsvriendelijke locatie! Op 85m² met 3 slaapkamers kunnen 6 volwassenen, een peuter en max. 2 honden genieten van een geweldige vakantie!
Onze gelijkvloerse en comfortabel ingerichte woning (NR, geen huisdieren) met aangrenzende garage, groot terras met luifel en barbecueplaats biedt pure ontspanning.
Haus Weitblick: 85m², 3 kamers, max. 6 personen, in Wurster Noordzeekust.
Comfortabel vakantiehuis voor 4 personen aan de Noordzee
Vakantiehuis Strandvogt III met drie slaapkamers voor maximaal 6 personen.
Comfortabel vakantiehuis, 68 m², voor 4 personen plus 1 peuter, 2 slaapkamers, Nu nieuw met glasvezel Wlan, Sky, extra WC boven.
8% Actie 16-09-2026 - 02-10-2026
Verzorgd vakantiehuis aan het meer met kano. Comfortabel, gelijkvloers huis met uitzicht op het meer. WLAN - Allergievriendelijk huis - Gezinsvriendelijk - Geschikt voor senioren - Niet-roken -..
3 slaapkamers, dicht bij het strand, rustige cul-de-sac. GRATIS WIFI
Zeer duurzaam
Origineel Deens feelgood huis in een rustig landpark met sauna, whirlpool en crosstrainer op ruime 90m² met serre en twee grote terrassen nabij het strand.
Duurzaam
Haus Elbstrom, vakantiehuis bij het strand
Dicht bij het strand (200m), Kugelbake en wereldvaarroute in zicht vanaf het strand, kuurpark met kleine dierentuin en speeltuin tegenover, ondergrondse parkeergarage, winkelmogelijkheden
6% Actie 29-08-2026 - 05-09-2026
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
november - Ø 79€/nacht
Duurste maand:
juli - Ø 138€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
januari - 74% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
juli - slechts 11% vrij
139€ voor 08 aug. - 15 aug.
89€ Jaarlijks gemiddelde
29% voor 08 aug. - 15 aug.
54% Jaarlijks gemiddelde
Voor een vakantieappartement of een vakantiehuis aan de Oostzee betalen vakantiegangers gemiddeld 111 € voor één nacht.
In vergelijking met andere regio's is een vakantie in Wurster Noordzeekust of Cuxhaven bijzonder voordelig. Hier kunt u al vanaf 29 € per nacht een mooi vakantieappartement of vakantiehuis huren.
Onze gasten hebben de vakantieaccommodaties ****Wellness Vakantiehuis Strandperle, Relax vakantiewoning Strandoase en Dünenquartier Cuxhaven in Cuxhaven & omgeving het beste beoordeeld.
U hoeft uw huisdier in Cuxhaven & omgeving niet achter te laten, want er zijn 1.173 vakantieaccommodaties die huisdieren toestaan. Hondenbezitters voelen zich Wurster Noordzeekust, Cuxhaven en Otterndorf bijzonder comfortabel.
Als u geld wilt besparen bij het plannen van uw vakantie, boek dan een vakantieaccommodatie van particulieren. Bij ons heeft u direct contact met de verhuurder. U betaalt dus geen boekings- of servicekosten, alleen de pure huurprijs.
Reisinspiratie in je inbox