Hoe duur is een vakantiewoning in Cuxhaven & omgeving?
Voor een vakantieappartement of een vakantiehuis aan de Oostzee betalen vakantiegangers gemiddeld 115 € voor één nacht.
StrandschneckenHaus Appartement 3
Een paar minuten lopen van het zandstrand en het centrum van Duhnen. Gezellige, comfortabele vakantiewoning. Klein maar zeer mooi met 2 slaapkamers.
StrandschneckenHaus Appartement 4
Een paar minuten lopen van het zandstrand en het centrum van Duhnen. Gezellige, comfortabele vakantiewoning met lichtovergoten woonkamer.
Comfortabel vakantiehuis voor 4 personen aan de Noordzee
Regeringsraadslid in het Douanehuis
Puur natuur, gezelligheid en de zee zo dichtbij: ontdek de 4 vakantiewoningen van de familie Rabe in het historische douanehuis voor uw vakantie aan de Wurster Noordzeekust.
10% Actie 14-10-2026 - 22-10-2026
Vrijstaand vakantiehuis, 4 personen + 1 baby, dicht bij het strand, honden zonder toeslag, open haard, zonneterras + tuin, wifi, 2 slaapkamers, extra toilet op de bovenverdieping, 2 tv's
Vakantie op een familieboerderij met honden, katten, vee en paarden.
Noordzeekasteel (tot 16 pers.)
Het vriendelijke grote familiehuis met uitgebreide voorzieningen en enkele extra's (open haard, barbecueterras en springkussen) nabij de Noordzee. Honden welkom.
Ruime vakantiewoning met eigen ingang aan de dijk en gebruik van de tuin
Regeringsdirecteur bij het Douanehuis
Puur natuur, gezelligheid en de zee zo dichtbij: ontdek de 4 vakantiewoningen van de familie Rabe in het historische douanehuis voor uw vakantie aan de Wurster Noordzeekust.
StrandschneckenHaus Appartement 1
Een paar minuten lopen van het zandstrand en het centrum van Duhnen. Gezellige, comfortabele vakantiewoning (begane grond) met terras en omheinde tuin.
Exclusief "Altes Landhaus Oste"8- 10
Ook bij "Corona" landhuis voor 8-10 personen, 3 aparte eenheden met 3 ingangen voor 3 gezinnen. Zwembad, strand & zee in het groen & rust, houtkachel
Het hele huis staat tot beschikking van onze gasten. Een vakantiehuis met 3 slaapkamers. Een woonkamer. Een volledig ingerichte keuken. En een badkamer met douche.
Vakantiehuis tot 3 personen + baby zeer kindvriendelijk uitgerust Dieren zijn niet toegestaan, niet-roken accommodatie gratis WLAN met glasvezel Gratis strandstoel
Passat 3.OG Maisonette mit Seeblick
Gezellig en modern 3-kamerappartement op de 3e verdieping met zijdelings uitzicht op de Noordzee. Zwembad en sauna in het huis. 150 meter naar het strand.
Vinnenhus Wohnung 8 in Cuxhaven: 70 m², 3 kamers, plaats voor 5 personen en extra toilet
10% Last minute 14-10-2026 - 28-10-2026
Verzorgd vakantiehuis aan het meer met kano. Comfortabel, gelijkvloers huis met uitzicht op het meer. WLAN - Allergievriendelijk huis - Gezinsvriendelijk - Geschikt voor senioren - Niet-roken -..
Uw vakantiehuis aan de Waterkant: vakantiehuis "KompassRose" met Deense flair op 120 m2. Grote woon- en eetkamer met open keuken, 2 slaapkamers voor 4 personen.
15% Last minute
Vakantiehuis Seemuschel Cuxhaven Duhn
Gezinsvriendelijk vakantiehuis in 2e zeelijn 50m achter de dijk en slechts 500 meter van het zandstrand.
Comfort vakantiehuis Mellumplate 32
Liefdevol ingericht vakantiehuis direct aan de Noordzee tussen Cuxhaven en Bremerhaven in het CUXLAND FERIENPARK. Feel-good vakantie voor het hele gezin, ook met hond.
Vakantieappartement "de Sülvermöw" in Wurster Noordzeekust, 64 m², voor maximaal 4 personen, 3 kamers. Direct aan de zeedijk gelegen.
10% Last minute 14-10-2026 - 30-10-2026
Gezellige vakantiewoning met groot terras op de begane grond
⭐️ "All Inclusive!" ●Energiekosten ●Bedlinnen ●Eindschoonmaak ●WLAN ●Telefoon ●Boot ●Gastentoilet ⭐️ Wellness met rustige zone ⚓️ Ankerplaats voor uw vakantie!
Tot 5 personen, 63m² woonoppervlak, zeer Deichnah, zeer rustige centrale ligging, WLAN, 2 slaapkamers, omheinde tuin, terras, strandstoel, parkeerplaats bij het huis, huisdieren welkom.
Vakantiehuis Buß WLAN,Parkeerplaats bij het huis
Vakantiehuis voor 4 personen,rustig gelegen,380 m2 grondstuk,ca.400 m achter de dijk,moderne inrichting,internet/fiber optics,Sky, Niet-rokers, geen huisdieren, eigen parkeerplaats bij het huis.
Op een idyllische en rustige locatie wacht ons vrijstaande vakantiehuis op u met een grote omheinde tuin, speeltuin en groot terras Wi-Fi gratis, huisdieren welkom.
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
november - Ø 79€/nacht
Duurste maand:
juli - Ø 138€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
januari - 73% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
september - slechts 21% vrij
107€ voor 17 okt. - 24 okt.
70€ Jaarlijks gemiddelde
47% voor 17 okt. - 24 okt.
53% Jaarlijks gemiddelde
Voor een vakantieappartement of een vakantiehuis aan de Oostzee betalen vakantiegangers gemiddeld 115 € voor één nacht.
In vergelijking met andere regio's is een vakantie in Wurster Noordzeekust of Cuxhaven bijzonder voordelig. Hier kunt u al vanaf 30 € per nacht een mooi vakantieappartement of vakantiehuis huren.
Onze gasten hebben de vakantieaccommodaties ****Wellness Vakantiehuis Strandperle, Relax vakantiewoning Strandoase en Dünenquartier Cuxhaven in Cuxhaven & omgeving het beste beoordeeld.
U hoeft uw huisdier in Cuxhaven & omgeving niet achter te laten, want er zijn 1.204 vakantieaccommodaties die huisdieren toestaan. Hondenbezitters voelen zich Wurster Noordzeekust, Cuxhaven en Otterndorf bijzonder comfortabel.
Als u geld wilt besparen bij het plannen van uw vakantie, boek dan een vakantieaccommodatie van particulieren. Bij ons heeft u direct contact met de verhuurder. U betaalt dus geen boekings- of servicekosten, alleen de pure huurprijs.
Reisinspiratie in je inbox