Hoe duur is een vakantiewoning aan de Müritz?
U kunt vakantiehuizen en appartementen aan de Müritz vinden vanaf 35 € per nacht.
Het 2-kamer appartement MÜRITZWIESE met 1 slaapkamer en woonkamer met slaapbank voor een 3e persoon ligt dicht bij het water en heeft een gemeubileerd terras.
Gezellige vakantiewoning op de begane grond met eigen ingang Het Girlitz vakantiehuis heeft 2 appartementen. In elke flat vindt u een infrarood warmtecabine, whirlpool en
10% Actie 19-10-2026 - 28-11-2026
Vakantiehuis in het hart van het Mecklenburgse merengebied op een rustige locatie
Gezellige grote vakantiewoning aan de rand van het centrum van Röbel/Müritz met 2 aparte slaapkamers, zeer geschikt voor gezinnen en koppels.
Haus am See -Anglerhuis #26 Zwart
Vakantiehuis aan het meer met boot voor max. 4 volwassenen direct aan de Schwarzer See - pure ontspanning of actief Visvakantie met grote woning alleen voor uw vakantie
Vakantiewoning aan de Müritz met WLAN
Feel-good ambiance aan de Müritz voor maximaal 10 personen; parkeerplaats DIRECT BIJ HET HUIS, gratis Müritz-strand op 1 minuut lopen met grote ligweide, centrum in 800 m !!!!
Comfortabel & modern vakantiehuis voor 4 personen, aan de rand van Waren Müritz met overdekt terras & WLAN
10% Actie 01-11-2026 - 30-11-2026
2 balkons en uitzicht op het meer !!!!!
Zeer mooie vakantiewoningen met 2 balkons en uitzicht op het meer, op de begane grond met balkon en terras of in het mooie nieuwe bijgebouw in het groen.
10% Last minute 19-10-2026 - 29-10-2026
Vakantiehuis Stieglitz - FeWo Blick
Gezellige vakantiewoning met eigen ingang. Er zijn 2 wooneenheden in het vakantiehuis. Infrarood warmtecabine, whirlpool en gastentoilet beschikbaar.
Vakantiehuis Herlt in Hinrichsberg biedt 100 vierkante meter woonruimte, 2 slaapkamers en ruimte voor 4 personen.
TOSCANA met balkon direct in Waren
"Toscana" met 2 slaapkamers. Edel en gezellig in het hart van Waren - balkon, veranda-galerij, parkeerplaats. Comfortabel en harmonieus. Dicht bij het water - strand, haven, oude stad.
5% Vroeg 14-10-2027 - 20-10-2028
"Das gemütliche Quartier" in Ludorf an der Müritz, 130 vierkante meter woonoppervlak op een groot tuinperceel, plaats voor 5 personen, 3 kamers op twee verdiepingen, mooie serre,
Huis Noorderlicht op de Müritz
Exclusief vakantiehuis met sauna, open haard en gratis Wi-Fi
PROVENCE met 1 slaapkamer en terras in een vakwerkhuis op de binnenplaats. Rustiek direct in Waren. Gezellig en harmonieus. Dicht bij het water strand, haven, oude stad. Parkeerplaats.
10% Last minute 19-10-2026 - 24-10-2026
Gezellige vakantiewoning op zolder met eigen ingang Het Girlitz vakantiehuis heeft 2 appartementen. In elke flat vindt u een infrarood warmtecabine, whirlpool en
10% Actie 19-10-2026 - 28-11-2026
Mooi en voordelig appartement in het hart van Waren voor max. 6 personen. Harmonisch met 2 grote slaapkamers, centraal gelegen dicht bij de haven, de oude stad en het water. Parkeerplaats.
1-kamer-appartement met balkon MÜRITZBLICK dicht bij de Müritz tussen Waren en Röbel. Rustig gelegen in een vakantiehuis op een groot terrein.
Fewo: 71 m² 1 woonk. met SatTV, 2 slaapkamers met tweepersoonsbedden (één met mog. bijzetbed), badkamer met bad en douchemog. in het bad (staand), 1 keuken, WLAN, wallbox
Röbel MÜRITZBLICK 23 5*vakantiehuis
4-6 pers., 200 m naar de Müritz, uitzicht op het meer, houtkachel, WLAN
Vakantiewoning aan de Töpferwall
Onze vakantiewoning is 85 m² groot - ideaal voor gezinnen, koppels, gescheiden slapers en ligt aan de rand van het stadscentrum met zeer goede vervoersverbindingen en gebruik van de tuin.
Vakantiehuis - Aan de oever van het meer -
Zeer mooie vakantiewoningen in de onmiddellijke nabijheid van het badstrand en de jachthaven. Met een groot terras of balkon op het zuiden, tuin en barbecue, nodigt het u uit om te ontspannen!
Röbel MÜRITZBLICK 22 4* appartement op de begane grond
200 m naar de Müritz, uitzicht op het meer, houtkachel, WLAN
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Röbel Müritz
Direct aan de oever van de Müritz bevindt zich het vakantiehuis met souterrain-app. 55 m² voor 3 pers., parterre-app. 65 m² voor 4 pers., bovenverdieping-app. 70 m² voor 2 pers., prijzen per appartement.
Röbel MÜRITZBLICK 22 4* bovenwoning
200 m naar de Müritz, groot balkon, uitzicht op het meer, houtkachel, WLAN
Vakantiehuis Stieglitz - FeWo Nest
Gezellige vakantiewoning met eigen ingang. In het vakantiehuis Stieglitz bevinden zich 2 wooneenheden. Infrarood warmtecabine, whirlpool en gastentoilet beschikbaar.
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
februari - Ø 123€/nacht
Duurste maand:
mei - Ø 154€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
november - 75% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
juli - slechts 18% vrij
112€ voor 24 okt. - 31 okt.
117€ Jaarlijks gemiddelde
59% voor 24 okt. - 31 okt.
52% Jaarlijks gemiddelde
U kunt vakantiehuizen en appartementen aan de Müritz vinden vanaf 35 € per nacht.
Wie voordelig op vakantie wil aan de Müritz, zou een accommodatie in deze regio's moeten zoeken: Hartwigsdorf, Rechlin en Userin.
Onze gasten hebben de vakantieaccommodaties Strandhaus am Müritzufer **** 100 m, Vakantiehuis Grüssel en Vakantiehuis in het Lake District aan de Müritz het beste beoordeeld.
Ja, aan de Müritz zijn er 583 huisdiervriendelijke vakantieaccommodaties. De meeste daarvan bevinden zich hier: Rechlin, Röbel & Umland en Waren (Müritz) & Umland.
Als u geld wilt besparen bij het plannen van uw vakantie, boek dan een vakantieaccommodatie van particulieren. Bij ons heeft u direct contact met de verhuurder. U betaalt dus geen boekings- of servicekosten, alleen de pure huurprijs.
Reisinspiratie in je inbox