Vakantieappartementen en huizen in Salzburg en omgeving
Aantrekkelijke in 2020 uitstekend verbouwde chalet voor 13 personen voorzien van 5 slaapkamers met sauna en infrarood, tegen een helling met een zeer mooi panoramisch uitzicht!
Bijzonder duurzaam
DasKöniglich - Beste prijsgarantie
Luxe chalet in Mühlbach am Hochkönig, Ski amadé met 330 m2 voor 12 PERSONEN. De accommodatie voor uw Zomer- en skivakantie in Oostenrijk met de bijbehorende alpine ambiance.
Bijzonder duurzaam
Gezellig vakantieappartement in het hart van Abtenau met dakterras, 3 slaapkamers, volledig uitgeruste keuken, badkamer met infraroodcabine en apart toilet.
Duurzaam
Ferienwohnung Lammerergut in Abtenau, vakantie op de boerderij, 90 m2 woonoppervlak 4-6 personen
Luxe Alpine Chalet (230 m2) in Mühlbach voor 10 personen met een fantastisch uitzicht! Hondvriendelijk!
Place with a view - Apartment Mars - Mühlbach
Plaats met uitzicht – Appartement Mars: 65 m², 2 kamers, tot 4 personen in Mühlbach am Hochkönig.
HochkeilLodge-Mühlbach am Hochkönig
Time is precious. Waste it wisely. In een luxe en sfeervolle ambiance bij een houtvuur genieten met familie en vrienden. Prachtig uitzicht. Nieuw! Opgeleverd in december 2019.
Luchs Lodge biedt 6 slaapkamers, 6 badkamers, een ruime woonkamer en een moderne keuken.
Liefdevol ingericht vakantiehuis van 150 m² voor maximaal 9 personen, van alle gemakken voorzien.
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Mühlbach am Hochkönig
Hochkönig Lodge biedt 6 slaapkamers, 6 badkamers, een ruime woonkamer en een moderne keuken.
Comfortabele appartementen voor elk 4-5 personen, op een zonnige, centrale locatie, direct naast de skilift en skischolen, omgeven door prachtige bergen en meren, Wi-Fi, gratis toegang tot het zwembad.
Appartement in Haus Paterstöckl - in het UNESCO-werelderfgoed in het hart van de oude stad, 150 meter van de kathedraal, 500 meter van het Festspielhaus. volledig gerenoveerd en geklasseerd in 2016.
Gezellige Schwammerlhütte in Krispl, Salzburger Land: 45 m², 5 personen, 1 kamer.
10% Last minute 28-01-2026 - 04-02-2026
VAKANTIEHUIS SEITTER - SALZBURG LAND
Voor de poorten van de Mozartstad Salzburg en het Salzkammergut & Direct aan de toerskipiste en nabij vele skigebieden & edele charme in de vrijetijdsregio Gaißau-Hintersee
Duurzaam
Op de 1e etage: (woonkamer(zithoek), keuken(2-pers. slaapbank, TV, fornuis, koffiezetapparaat, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie, balkon), slaapkamer(1-pers.
Op de 1e etage: (woonkeuken(TV(flatscreen, satelliet), eettafel, zithoek, waterkoker, fornuis(4 kookplaten, keramisch, elektrisch), koffiezetapparaat(filtermaling)