Vakantieappartementen en huizen in Sao Bras de Alportel
Oude boerderij met tuin van de m. Moderne uitbreiding op een heuvel met geweldig uitzicht op de Atlantische Oceaan vanaf het dakterras - comfort en sfeer.
Accommodaties in de buurt van Sao Bras de Alportel
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Zeezicht - luxe villa boven FARO, zwembad 5 x 10 m, 250 vierkante meter, 3BR, 3 BZ, W-LAN, airconditioning, centrale verwarming
Bijzonder duurzaam
In het achterland van de Algarve huis met drie slaapkamers, een zwembad, air conditioning, groot dakterras Geniet van de rust en authenticiteit in een prachtige omgeving.
Villa Monte Alegrete, met een woonoppervlak van 150 m2, heeft 3 slaapkamers, 1 woonkamer met open haard, 1 keuken, 2 badkamers, centrale verwarming en uitzicht op zee, ongeveer 2 km van Santa Barbara de Nexe verwijderd.
Duurzaam
Villa met fantastisch zeezicht en privé zwembad
Luxe villa met een prachtig panoramisch en uitzicht op zee
Ruime vrijstaande woning voor 6 personen, rustig gelegen op een heuvel met 360 ° panoramisch uitzicht vanaf het dakterras. Zeer goede kwaliteit, met licht gevulde kamers.
Liefdevol en detail ingerichte accommodatie in een rustige locatie met een grote eigen tuin, diverse terrassen met uitzicht op de zee en zeer goede faciliteiten (gebouwd in 2013)
Zeer duurzaam
Villa Diana is geschikt voor maximaal 5 personen. Het is rustig, heeft een prive zwembad en een prachtig uitzicht. De zee kan worden bereikt met de auto in een paar minuten.
Luxe villa met privé zwembad en goed onderhouden tuin
Grote villa met privé beschermd zwembad en een prachtig uitzicht op zee. 3 slaapkamers en 3 badkamers, terrassen, veranda, barbecue, tv en internet. Rustige locatie!