Vakantieappartementen en huizen in Wangerland
Ons vakantiehuis aan de Noordzee
Fantastisch, groot, strand- en gehandicaptenvriendelijk vakantiehuis met veel ruimte voor ontspanning, gezondheid en genieten voor max. 6 personen.
Duurzaam
Vakantiehuis Schörmann-Reuter in Horumersiel-Schillig, 59m², max. 4 personen, 3 kamers.
"Residence Horumersiel - Appartement 2"
3 slaapkamers met TV, 2 badkamers, sauna, whirlpool, 2 zonnige balkons, toplocatie, drempelvrij
"Kapitänshus" in het Seepark Hooksiel
Aan de hoogste eisen kan hier worden voldaan: 3 slaapkamers, 2 badkamers, zonneterras, eigen sauna, houtkachel - vakantiehuis op een prachtige locatie
Vrijstaand & modern vakantiehuis nabij het strand!
Duurzaam
"Seepark Huis 3" in SeeparkHooksiel
Moderne en lichte halfvrijstaande woning op toplocatie van Hooksiel.
Het rustig gelegen vakantiehuis heeft 3 aparte slaapkamers, twee badkamers met douche, een grote tuin en ligt op slechts 900 m van de zee.
Bijzonder duurzaam
Haus Strandgut in Wangerland: 75m², 3 kamers, voor maximaal 4 personen.
"Residence Horumersiel - Appartement 7"
Lichte, exclusieve vakantiewoning op een toplocatie, met veel ruimte voor het hele gezin, 2 badkamers, sauna, whirlpool, 2 zonnige balkons, houtkachel
Bungalow aan het einde van de straat, privéstrand aan het Wangermeer, moderne keuken, voldoende parkeerplaatsen, diverse Smart-TV's waaronder Disney plus, regendouche, gelijkvloers, WLAN
"FW op de begane grond" SeeparkHooksiel
Zonneterras op de begane grond, geschikt voor mensen met een allergie of handicap
Rustige ligging, Kindvriendelijk, 3 slaapkamers, 2 badkamers, Wasmachine, Open haard, Wifi, Allergievriendelijk
Duurzaam
Vakantiehuis Ankerplatz Hooksiel
Welkom in ons vakantiehuis "Ankerplatz". Het huis is comfortabel ingericht en biedt voldoende ruimte voor max. 4 personen.
Duurzaam
Vakantiewoning OKKO in Wangerland
Flat OKKO op de zolder: tot vijf gasten kunnen genieten van een ontspannen vakantie in dit appartement: grote woonkamer met keuken, 2 slaapkamers, doucheruimte met daglicht
10% Last minute
Onze zonnige vakantiewoning bevindt zich op de bovenste en zolderverdieping van een rijtjeshuis. Wi-Fi is gratis. Het wordt voortdurend gerenoveerd; badkamer nieuw in 2020.
Duurzaam
Vakantiewoning MÖWE in Hooksiel
Vakantiewoning MÖWE op de bovenverdieping en zolder: In dit appartement vindt u 1 woonkamer met toegang tot het balkon, 1 keuken met eethoek, 1 douche-badkamer en 2 slaapkamers
Zeer duurzaam
10% Last minute
Voel je goed in ons modern ingerichte vakantiehuis op een rustige locatie en dicht bij het strand, met 2 x satelliet-tv en 2 badkamers, evenals fietsen.
Comfortabel en kindvriendelijk rijtjeshuis voor een goed gevoel, in Wangerland-Hooksiel, met veel recreatiemogelijkheden in de nabije omgeving.
Modern appartement, direct aan het strand, hoogwaardige uitrusting, 4 personen, 2 slaapkamers, 3 TV, DVD, sauna, parkeerplaats, lift
"Seepark Huis 1" in SeeparkHooksiel
Nieuw en licht vakantiehuis op een geweldige locatie - 3 slaapkamers, 2 badkamers
Ons vakantiehuis aan de Noordzee
Droom vakantiehuis: Modern, groot, dicht bij het strand, handicap- en allergievriendelijk voor max. 6 personen met een fantastisch uitzicht, speciaal voor koppels en families.
Duurzaam
"Residence Horumersiel - Appartement 6"
Luxe in het hart van Horumersiel - en toch rustig! Whirlpool, 2 slaapkamers, 2 badkamers, 2 balkons
"Seepark Loft" in Seepark Hooksiel
Moderne, lichte en gezellige flat op optimale locatie
Vakantieappartement Strohhus Hooksiel aan de Noordzee, 65m², 1 woonkamer met keuken, 1 slaapkamer, 1 kinderkamer, 1 badkamer voor max. 4 personen.