2 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor uw vakantie met hond in Kaag
Parterre: (keuken(waterkoker, fornuis, koffiezetapparaat, combimagnetron, koelkast, vriezer), woon/eetkamer(TV, eettafel, kachel(hout), zithoek), badkamer(douche, douche, wastafel)
Parterre: (keuken(waterkoker, fornuis(4 kookplaten, inductie), koffiezetapparaat(filtermaling), oven, combimagnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie)
Accommodaties in de buurt van Kaag
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Noordwijkerhout
Gezellig vakantiehuis in Park Solassi met 3 slaapkamers. Honden zijn welkom (max. 2). Ideaal voor gezinnen, met kindvriendelijke voorzieningen en een omheinde tuin.
Aan de rand van het bos en duin kunt genieten van onze bungalows. Geschikt voor 4 personen plus 1 baby tot 1 jaar. Ruime omheinde tuin waar u de hele dag kunt genieten van de zon.
-5% Korting 05-05-2025 - 31-05-2025
Bovengrondse vakantiehuis voor 4 met een omheinde tuin pal naast een grote groene ruimte
Duurzaam
Gezellig vakantiehuis in Park Solassi, Noordwijkerhout: Ideaal voor 4 personen, incl. hond. Geniet van stranden, duinen en bossen. Perfect voor een onvergetelijke strandvakantie!
Kindvriendelijk VacationVilla.nl
Welkom bij VacationVilla, een comfortabel en modern vakantiehuis vlakbij het strand, de duinen en het prachtige bos van Noordwijk aan Zee in Zuid-Holland.
Een bungalow in de buurt van het strand Deze mooie vrijstaande vakantie bungalow gelegen in een rustige en autovrije vakantiepark aan de rand van de populaire zee Noordwijk.
Gezellige studio vakantiehuis in Noordwijk, 45m2, geschikt voor 2 personen, 1 kamer.
Duurzaam
Aan de rand van het bos en duin kunt genieten van onze bungalow. Geschikt voor 5 personen plus 1 baby. Ruime omheinde tuin waar u de hele dag kunt genieten van de zon.
-5% Korting 05-05-2025 - 30-05-2025
Neues Ferienhaus 5a Puik en Duin
Vakantiehuis Puik en Duin 5a in Noordwijk, 70m² woonoppervlakte, plaats voor 6 personen, 3 kamers met afsluitbare tuin en 900m1 strand
Bungalowpark Puik en Duin Nr 15
Bungalowpark Puik en Duin Nr 15 in Noordwijk: Vakantiehuis met 100 m², 3 kamers, voor 8 personen.
-15% Korting 02-05-2025 - 16-05-2025
Luxueus ogende, ruime semi-vrijstaande huizen voor 7 tot 8 personen, met een eigen terras, gazon en parkeergelegenheid naast het huis. Inclusief draadloze en satelliet-tv
-15% Korting 02-05-2025 - 16-05-2025
Bijzonder duurzaam