Vakantieappartementen en huizen in Cape Coral
Seabim Villa ZANTTOLLA - 6 SZ, balkon, buitenkeuken, pooltafel, golftoegang per boot nu ook ZONDER sluis!
Villa Ascot ligt in een van de beste wijken van Cape Coral, in de zogenaamde Rosegarden Area. Het gebied staat bekend om zijn rust en bijzondere sfeer.
Modern huis op toplocatie met directe toegang tot de Golf van Mexico
Volledig gerenoveerd, modern ingericht vakantiehuis aan de Eight Lakes in Cape Coral - Dock - Golf toegang
SEABIM - MARLANDARRO in Cape Coral
Seabim-LUXE-Villa MARLANDARRO, bouwjaar 2015*** De woning is eind juni 2018 van binnen wit geschilderd en begin juli 2018 volledig hoogwaardig en modern ingericht.
Haus Rave is een droomachtige luxe woning gelegen aan het meer. We verkochten het in 2009 aan een van onze klanten, die het in december 2009 volledig opknapte.
Het enorme, verharde zwembadlandschap werd voltooid in december 2008. Het grote zwembadterras heeft verschillende zit- en ligplaatsen en zon van 's morgens vroeg tot 's avonds laat
Toplocatie in het westen van de stad** direct gelegen aan de spreider met uitzicht op het natuurgebied (onbeperkt uitzicht over het water naar de natuur en het vogelleven van Florida)
Absolute luxe villa op toplocatie** meer dan 350 m² woonoppervlak** enorm zwembad (bijna 300 m²) met een 15 meter lang zwembad** 4 slaapkamers (3 kingsize bedden en 1 queensize bed)
Bouwjaar 2008** Kanaallocatie in het ZW van Cape Coral (er kan echter geen boot worden aangemeerd)** Zuidlocatie**
Villa Water Pearl met Uitzicht op het Water
*PRIJS INCL. 11,5% BELASTINGEN*VERW. ZWEMBAD, NIEUWBOUW2025*MODERN*TOP UITRUSTING*PRACHTIG BUITENGEBIED m. TV*BUITENKEUKEN*GASBARBECUE*LOUNGEGEBIED*LIGSTOELEN*PANORAMA-CAGE*FIETSEN*WIFI enz.*
5% Actie 26-06-2026 - 30-06-2026
Superlocatie in het zuidwesten van de stad (ten zuiden van Cape Coral Pkwy), dicht bij Spreader en Cape Harbour** gelegen aan het romantische meer** zwembadterras op het zuiden** Cape Harbour Marina is
Villa in het ZW van Cape Coral met snelle golftoegang** Locatie direct aan Lake Finisterre**
grote lanai met zwembad, huidvriendelijk zwembadwater
Toplocatie met zeer snelle golftoegang per boot** op het westen** zeer goed uitzicht op het water (meerachtig)** grote steiger
Modern ingerichte villa met zwembad direct aan het zoetwaterkanaal op beste zuidwestelijke locatie
Zeer moderne nieuwbouw*** 3 woonlagen: Begane grond met keuken, woonkamer, gastentoilet, ouderslaapkamer met badkamer ("master suite")
Nieuwbouw 2022, modern, aan het water gelegen, 4 slaapkamers, golftoegang en nieuwe steiger in 2023, golftoegang per boot nu ook ZONDER sluis!
4 slaapkamers, nieuwe steiger (2023), verwarmd zwembad, golftoegang per boot nu ook ZONDER sluis!