945 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor uw vakantie met zwembad in Andalusië
Stijlvol en goed onderhouden vakantiehuis "Campo y Mare" aan de Costa del Sol met uitzicht op zee vanaf vier terrassen en nabijheid tot topgolfbanen en interessante excursiebestemmingen.
Vakantiewoning gezinsvakantie Conil: 60 m², 2 kamers, tot 4 personen, centraal in Conil de la Frontera.
Villa met 180° zeezicht: verwarmd zoutwaterzwembad, sauna, patio terrassen, strand 10 min, glasvezel
Bijzonder duurzaam
Fantastische villa met 180 graden vrij uitzicht op zee en het geluid van de zee, 10 min lopen naar het strand en strandbars, 15 min naar het centrum van Malaga, verwarmd zwembad en glasvezelkabel
Bijzonder duurzaam
Mooie ruime villa op een fantastische locatie met tuin, zwembad en een panoramisch uitzicht op de bergen en de baai van Torre del Mar
mooie kleine vakantiewoning met fantastisch zeezicht, groot terras, grote tuin en privé zoutwaterzwembad, voor 2-4 personen
heel mooi liefdevol ingerichte huis met prive zwembad en uitzicht op zee
Casa al Andalus ligt op een heuvel in absolute rust aan het einde van een doodlopende straat
10% Vroeg 01-11-2026 - 31-03-2027
Comfortabele ruime villa met privé zwembad en verbluffende 360° panoramische uitzichten. Landelijk en zeer rustig gelegen , de toegangsweg naar de villa is volledig in beton.
Vakantieappartement Gezinsvakantie Nerja
Yucca de Capistrano - nieuw aanbod - Beschrijvingen volgen zeer binnenkort...
Exclusieve vakantiewoning met panoramisch uitzicht en privézwembad voor maximaal 6 personen in Torrox-Costa, Costa del Sol
La Golondrina met privé zwembad, terras bij het zwembad en uitzicht op zee, heeft een zeer mooie lichte woonkamer met glazen veranda, twee slaapkamers, een badkamer en een mooie moderne keuken
15% Last minute
Exclusieve vakantie: afgelegen ligging, uitzicht op zee, privézwembad, 2 slaapkamers, 2 en-suite bad
Bijzonder duurzaam
Romantisch, ruim vakantiehuis met een fantastisch uitzicht op zee. Gezellig van 2 tot 8 personen.
15% Actie 18-05-2026 - 04-06-2026
De flat ligt in een wooncomplex, met 2 zwembaden, waarvan één voor kinderen. Het strand ligt op slechts 2 km afstand en er zijn verschillende golfbanen in de buurt.
Het huisje is geschikt voor 6 personen en het zwembad ligt in de bergen van de Axarquia een uur van de luchthaven van Malaga. De woning is rustig en afgelegen.
Duurzaam
nette mooie vrijstaande villa in een rustige omgeving met zwembad en uitzicht op zee voor 2 - 6 personen
La Perla Andaluza: Vakantiehuis in Alcaucin, Costa del Sol, 120 m², 3 kamers, plaats voor 5 personen.
Een licht gevulde modern luxe appartement in een warme zuid-westen met een fantastisch uitzicht op de zee en de western-union deel Torre del maart Geschikt voor 2-3 personen.
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Benamargosa
Duurzaam
Vida Calma in Periana: Gezellige casita met 2 kamers voor maximaal 4 personen.