0 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor uw strandvakantie in Bormes les Mimosas

Beste bezoeker,

Voor deze aanvraag zijn helaas geen accommodaties gevonden!

Je hebt de volgende mogelijkheden:
Beste bezoeker,

Helaas zijn er geen accommodaties voor deze aanvraag gevonden.

Wat kan je doen:

  • Verwijder alle filters (klik links op "alle filters verwijderen")
  • Controleer de spelling van de woorden
  • Probeer verschillende trefwoorden
  • Probeer meer algemene trefwoorden

alle filters verwijderen

Gastenbeoordelingen van onze vakantiewoningen in Bormes les Mimosas

4.2

Vakantiehuis in Bormes-les-Mimosas met...

Bormes les Mimosas

Toon Engels

Dit vakantiehuis is perfect voor grotere groepen, We hadden zeven mensen, en er was genoeg ruimte voor iedereen, Het zwembadgebied was uitnodigend, en we hebben veel plezier gehad met het spelen van jeu de boules in de tuin, We komen zeker terug!


vanaf €61 Nacht
4.2

Vakantiehuis in Bormes met privézwembad

Bormes les Mimosas

Toon Engels

Dit charmante huis beschikt over grote slaapkamers en badkamers, evenals voldoende buitenruimte en een fantastische privézwembad uitgerust met tal van ligstoelen en parasols. Het is zeer afgelegen en vredig, genesteld tussen heuvels en bomen. Het pand is gelegen op een privélandgoed met een paar villa's, een gedeeld zwembad, een pingpongtafel en een jeu de boulesbaan—allemaal goed verspreid op een heuvel en zonder uitzicht op dit huis—beheerd door een lief, zeer gastvrij stel. Bourmes les Mimosa is een pittoresk heuvelstadje op slechts 15 minuten lopen omhoog. Een auto is noodzakelijk om de prachtige nabijgelegen stranden en mooie kustlijn te verkennen. We hebben hier een geweldige, ontspannen vakantie gehad en zouden graag terugkomen.


vanaf €78 Nacht
4.3

Villa in Gaou met Zeezicht en Strand

Bormes les Mimosas

Toon Engels

De villa was erg comfortabel en voorzag in alle basisvoorzieningen die we nodig hadden voor ons verblijf. Het was schoon en de slaapkamers waren ruim genoeg voor onze groep. We waardeerden de nabijheid van lokale eetgelegenheden zoals Domaine de l'Anglade en Le Balto. Hoewel we niet veel tijd in de villa doorbrachten omdat we plaatsen zoals Fort de Brégançon en Parc National de Port-Cros wilden verkennen, was het een geweldige uitvalsbasis. Al met al een praktische keuze voor wie de omgeving wil verkennen.


vanaf €169 Nacht
Nu op vakantiehuisnu.nl verhuren

Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?