2.468 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor uw strandvakantie in Kaiserbäder en Achterland
Comfortabel vakantiehuis,tuin,WLAN
De comfortabele vakantie halfvrijstaande woning is begin 2016 opgeleverd. Het biedt ruimte voor 4 personen op 2 verdiepingen en ligt op een idyllische en ontspannende locatie in de buurt van Ahlbeck.
-15% Korting 07-09-2025 - 05-10-2025
Rieten dak 7pers. 3 slaapkamers. Whirlpool buiten Sauna DSL Internet
Waar rust thuis is – het vakantiehuis Hendrikje in Kamminke op Usedom aan het Stettiner Haff, 75m² voor maximaal 4 personen, 2 kamers. "Aankomen, ademhalen, willen blijven."
Duurzaam
Het geluid van de zee op de promenade
Een 69 m² niet-roken appartement voor max. 4 personen op de 2e verdieping met balkon en zijdelings uitzicht op de Oostzee direct aan de promenade tussen Bansin en Heringsdorf.
exclusieve designvilla met zeezicht, sauna en open haard aan de lagunekust van Usedom midden in de natuur
Zeer duurzaam
Vakantiewoning Usedom/Villa Talblick
Welkom in de vakantiewoning (5) Usedom met 70m² voor max. 5 personen in de Villa Talblick. Toplocatie op 5 min van het strand, dicht bij het centrum, fietsenkelder, parkeerplaats, terras
romantisch rietgedekt huis met tuin op het eiland Usedom in het rustige achterland van de Kaiserbäder, zonnig gelegen aan de rand van het dorp tussen Wolgastsee en Gothensee, gemaakt van ecologische bouwmaterialen
Bijzonder duurzaam
Huis Meeresrauschen met uitzicht op de Oostzee
74m² niet-roken appartement voor 4 personen met balkon op de 2e verdieping, direct uitzicht op de Oostzee. Dicht bij de strandpromenade. Van mei-september strandstoel inbegrepen.
VRIJ VAN COMMISSIE RECHTSTREEKS VAN DE EIGENAAR! Gezinsvriendelijke villa in badstijl op 220 m², sauna, open haard, WLAN, dicht bij het strand in het centrum van Bansin voor 10 personen + 2 kleine kinderen
Duurzaam
appartement Kajüte aan het strand met balkon
idyllisch appartement op een rustige, centrale locatie dicht bij het strand. Het heeft een slaapkamer, een ruim balkon en een bio-open haard. De inrichting laat niets te wensen over.
Zeer duurzaam
Huis Meeresrauschen met uitzicht op de Oostzee
62m² niet-roken appartement voor 4 personen met balkon op de 1e verdieping, direct uitzicht op de Oostzee. Dicht bij de strandpromenade. Van mei-september strandmand inbegrepen.
Welkom in de Waldblick vakantiewoning. Het appartement is geschikt voor 2 personen, nieuw ingericht, in ons vrijstaande huis op de begane grond met aparte ingang.
Vakantieappartement Lillymaus in Seebad Heringsdorf, 40m², voor 2 personen, 1 kamer. Het rookvrije vakantieappartement voor 2 personen ligt aan de rand van het bos op een zeer rustige locatie en strand.
Zeer duurzaam
Villa Cornelia Appartement 1 Strandgut
Gezellige vakantiewoning, 70 m² voor max. 4 personen, gelijkvloers, dichtbij strand en centrum, vaatwasser, open haard, Parkeerplaats en fietsenkelder aanwezig.
DTV 5***** wellness-oase onder riet aan de Lagune van Szczecin met grote Finse luxe kleurenlichtsauna, open haard en wellnessbad. Kom aan en voel je goed. Ontspanning voor lichaam en geest.
Zeer mooie, gezellige accommodatie, heel dicht bij het strand & het centrum, gelegen tussen oude villa's en grote beukenbomen.
Zeer duurzaam
Gezellige vakantiewoning, 29m², dicht bij het strand, max. 2 tot 3 personen, in het bijgebouw van Villa Talblick, op de begane grond, gerenoveerd in 2020, eigen terras, parkeerplaats, fietsenkelder.
bij een toegangsverbod is annulering of uitstel van de vakantie in de directe omgeving van het strand gratis mogelijk
Riethuis aan het Balmmeer / backwater
**** DTV 4-sterren appartement onder riet voor 4 personen, woonkamer, 2 slaapkamers met TV, 2 badkamers, WLAN, gratis gebruik van de spa en wellnessruimte in het nabijgelegen hotel aan het Balmmeer
Duurzaam
Landhaus Gothensee in Korswandt, 80 m², geschikt voor maximaal 4 personen, 3 kamers, haard, buitenbarbecue, strandstoel.
Duurzaam
Onze exclusieve vakantiewoning "Silbermöwe" ligt direct aan het fijne en langzaam aflopende zandstrand in de badplaats Bansin met een grote tuin.
Mooie gelijkvloerse flat van 63 m² voor max. 5 personen en klein kind. 8 min lopen (3 min fietsen) naar de mooie strandpromenade van Bansin, Heringsdorf & Ahlbeck.
Zeer duurzaam
Huis met rieten dak op een perceel van 612 m², ca. 115 m² woonoppervlak, 2 verdiepingen, 3 slaapkamers, 2 badkamers, grote woonkamer, open haard, sauna, ca. 20 minuten lopen naar het strand van de Oostzee, rustige locatie
Vakantiewoning met terras, TOP locatie naar de boulevard en het strand
Duurzaam
Vakantiewoning Menzel voor 2 personen
Gezellige niet-rokersvakantiewoning, gelegen op de bovenverdieping van ons vrijstaande huis, met een zonnig balkon op het zuiden. Circa 55 m² voor maximaal 2 personen.
Duurzaam