1 Vakantiewoning of vakantiehuis voor uw strandvakantie in Serrungarina
Parterre: (eetkamer(TV, open haard), keuken(kachel(hout)), badkamer(wastafel, toilet, wasmachine)) Op de 1e etage: (zitkamer, slaapkamer met badkamer(2-pers.
Accommodaties in de buurt van Serrungarina
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Prachtige villa met zwembad en tuin in het noorden van de Marche, dicht bij de Adriatische kust, op slechts 10 minuten van de zee, geschikt voor families en grote groepen tot 21 personen
Elegante villa met park en zwembad in Mondavio, op slechts 20 minuten van de Adriatische kust.
Villa met grote tuin en het zwembad, in de buurt van de Adriatische kust, ideaal uitgangspunt om het noordelijke deel van de regio Marche te ontdekken en een verblijf in zee te genieten
Villa Ali is een prachtige prive villa met zwembad in de Marken, omgeven door groene heuvels en slechts 4 km van de Adriatische Zee.
Droomachtige, alleenstaande ligging nabij zee (ca. 9 km) voor tot 6 pers., adembenemend zeezicht, privézwembad 5x9m, omheind perceel, barbecue, pizzaoven, honden, airconditioning
Zeer duurzaam
Villa Luisa is een privé-villa met zwembad en uitzicht op zee in Pesaro, ongeveer 5 km van de stranden. De structuur is diervriendelijk en volledig omheind.
Villa Selene is een prachtige villa met zwembad en uitzicht op zee in Pesaro. De stranden liggen op ongeveer 4 km afstand en zijn ideaal voor reizen met familie en huisdieren.
Casa Rossa is een privévilla met zwembad in Le Marche, gelegen in de heuvelachtige omgeving van San Costanzo, op enkele kilometers van de Adriatische kust. Huisdieren zijn welkom.
Villa Monica is een prachtige prive villa met zwembad in Le Marche, gelegen op slechts enkele minuten van San Costanzo en op slechts 9 km van de Adriatische kust.
Mooie Villa Sara met privé zwembad en hydromassage ruimte gelegen in San Costanzo, op slechts 5 km van de zee.
Tussen Rimini en Ancona: Groot huis voor maximaal 10 personen in een afgelegen locatie op de heuvel met uitzicht op de oude stad van Mondolfo aan de zee, groot, omheind. Tuin, hond welkom
Villa met privézwembad in het regionale park Monte San Bartolo, op 1 km van de stranden en het centrum van Pesaro.
La Rosa dei Venti Apart *** Adriaküst
Nieuwe appartementen met alle comfort, slechts een paar stappen van de zee verwijderd, direct in de voetgangerszone met winkels - stranden met zwembaden, kinderspeelplaats, enz.
Zeer duurzaam