Hoe duur is een vakantiewoning in Zingst?
U kunt vakantiehuizen en appartementen in Zingst vinden vanaf 34 € per nacht.
Rustig gelegen vakantiehuis Min Bloom 1 met tuin en sauna in Zingst, Oostzee, 93 m², voor maximaal 6 personen, open haard, grote lichte woon- / eetkamer, open keuken, 3 slaapkamers.
Kindvriendelijk DHH,Open haard,Huisdieren welkom,200m van het strand
Vakantiehuis Herzmuschel in Zingst: tot 6 personen, 3 slaapkamers, 2 badkamers, open haard, omheinde tuin, wifi, fietsenberging en twee parkeerplaatsen.
Idyllisch in het centrum van het dorp gelegen, rustig gelegen 3 kamer vakantiewoning met ruim dakterras, exclusieve inrichting en aparte barbecueplaats.
Vakantiewoning nr. 13 in Zingst ligt in Haus Kormoran aan de Darßer Weg 32, in het vakantiecomplex "Achtern Diek West". Het appartement op de begane grond ligt op een rustige, maar centrale locatie dicht bij de Oostzee. Het is ongeveer 250 - 300 m naar de
Duurzaam
250 m tot aan de Oostzee & direct aan het natuurgebied Volledig geklimatiseerde nieuwbouw uit 2021 met groot terras
-10% Korting 02-11-2025 - 19-12-2025
Zeer duurzaam
Halfvrijstaande woning met twee parkeerplaatsen voor auto's
Duurzaam
Vakantieappartement Gezinsvakantie Zingst
Zeer duurzaam
Rustig gelegen, hoogwaardige en gezellig ingerichte comfortflat onder riet bij het strand voor 2-4 personen, sauna in het complex.
2-kamerappartement met terras -Type 03
Gezellige vakantiewoning in Fischland-Darß-Zingst! U woont op 37m² met een slaapkamer en een woonkamer met kitchenette, eethoek en slaapbank en een badkamer met douche/wc.
Ostsee-Fewo-Zingst - bij het strand
Een mooie vakantie: 2-kamerappartement op de begane grond - ideaal voor 2 - 3 personen - WLAN - 30 m² terras op het westen (omheind) - klamboe - parkeerplaats bij het gebouw -- Aankomst mogelijk op ZONDAG.
Vakantieappartement "Kranichblick" in Zingst, 70 m², 4 kamers, max. 5 personen.
Duurzaam
Gezinsvriendelijk huis met 97m², groen perceel van 400m² met omheining, 2 x honden welkom, 2 WC, 1 x bad met douche/bad, 3xTV, houtkachel, wi-fi flat, 2 parkeerplaatsen,
-15% Korting 21-09-2025 - 10-10-2025
De FH werd in 2008 gebouwd volgens ecologische aspecten in Zingst en biedt gezond wonen met stijl en karakter 3 slaapkamers 2 badkamers
Vakantiewoning met erker ca. 55 m²
Vakantiewoning met aparte keuken met oven en vaatwasser, terras met barbecue, douche/wc, aparte babykamer met kinderbedje
Het moderne huis met 2 slaapkamers, 2 badkamers, ruime keuken met aangrenzende eet- en woonkamer, WLAN-aansluiting ligt aan de rand van Zingst op het schiereiland "Fischland-Darß-Zingst" aan de Oostzee, in het wooncomplex "Kiek över", weg van de hoofdweg
Zeer duurzaam
Modern en royaal ingericht halfvrijstaand huis (max. 6 volwassenen + 2 kinderen) centraal en rustig gelegen aan de idyllische Zingster Bodden met sauna en houtkachel.
-10% Korting 20-09-2025 - 27-09-2025
Het vakantiehuis is geschikt voor maximaal 6 personen en een klein kind. Het huis biedt voor de helft genoeg ruimte voor een ontspannende vakantie met uw familie of vrienden.
Uitzonderlijke feel-good sfeer op 104 m²! Een droom voor veeleisende gasten die veel ruimte waarderen! Gelijkvloers, rolstoeltoegankelijk, drempelvrij!
-10% Korting 30-11-2025 - 20-12-2025
Compleet gerenoveerd huis op een absolute toplocatie! Het lichte huis, dat met veel oog voor detail is heringericht, staat garant voor een droomvakantie!
-15% Korting 19-10-2025 - 02-11-2025
Hartje centrum prachtig appartement, zonnig Z/W terras, rustige ligging om te genieten & te ontspannen.
2-kamer maisonnette - type 04 balkon
vakantiewoning met 2 kamers op 2 verdiepingen.
Vakantiehuis direct aan het Oostzeestrand in het Oostzeebadplaatsje Zingst
Zeer duurzaam
Rustige ligging dicht bij het centrum, Wi-Fi, ruime vakantiewoning voor maximaal 4 personen met terras op het westen, klamboe, persoonlijke gids, wasmachine en droger in het complex.
Duurzaam
Rustige ligging dicht bij het centrum, WLAN, aantrekkelijke vakantiewoning voor 2 personen in een 2-gezinswoning met terras op het zuiden, klamboe, persoonlijke gids.
Duurzaam
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
november - Ø 76€/nacht
Duurste maand:
juli - Ø 140€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
februari - 85% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
augustus - slechts 15% vrij
101€ voor 20 sep. - 27 sep.
105€ Jaarlijks gemiddelde
47% voor 20 sep. - 27 sep.
57% Jaarlijks gemiddelde
U kunt vakantiehuizen en appartementen in Zingst vinden vanaf 34 € per nacht.
Als u hier uw vakantie doorbrengt, kunt u al vanaf 34 € per nacht een mooie accommodatie huren.
Als u op zoek bent naar de beste vakantieappartementen en -huizen in Zingst, moet u zeker Min Sünn in de Groene Hoek, Lindeneck en Vakantieappartement Gezinsvakantie Zingst nader bekijken.
In Zingst zijn er 184 vakantieaccommodaties waar honden zijn toegestaan.
Vakantieappartementen & vakantiehuizen direct bij de verhuurder boeken - dat gaat het beste op Ferienhausmiete.de. Hier betaalt u geen extra kosten, alleen de pure huurprijs. Een vakantieappartement van particulieren is ideaal voor gezinnen, stellen of zelfs voor een vakantie met een hond.