Hoe duur is een vakantiewoning in Zingst?
U kunt vakantiehuizen en appartementen in Zingst vinden vanaf 35 € per nacht.
Vakantiehuis Herzmuschel in Zingst: tot 6 personen, 3 slaapkamers, 2 badkamers, open haard, omheinde tuin, wifi, fietsenberging en twee parkeerplaatsen.
15% Actie 06-01-2026 - 20-03-2026
Stijlvolle, rustig gelegen twee-onder-een-kap-woning met vat-sauna in Zingst, zeer zonnige en rustige locatie op afgesloten terrein aan een toegangsweg.
Duurzaam
Gezinsvriendelijk vakantiehuis op een rustige locatie met grote tuin en genoeg ruimte voor maximaal acht personen
Het moderne huis met 2 slaapkamers, 2 badkamers, ruime keuken met aangrenzende eet- en woonkamer, WLAN-aansluiting ligt aan de rand van Zingst op het schiereiland "Fischland-Darß-Zingst" aan de Oostzee, in het wooncomplex "Kiek över", weg van de hoofdweg
Zeer duurzaam
Vakantieappartement Gezinsvakantie Zingst
Zeer duurzaam
De FH werd in 2008 gebouwd volgens ecologische aspecten in Zingst en biedt gezond wonen met stijl en karakter 3 slaapkamers 2 badkamers
Het vakantiehuis is geschikt voor maximaal 6 personen en een klein kind. Het huis biedt voor de helft genoeg ruimte voor een ontspannende vakantie met uw familie of vrienden.
meer dan zee - net achter de dijk - fantastisch rustig gelegen -.. Gezellig ingerichte vakantiewoning aan de rand van Zingst, Achtern Diek, op steenworp afstand van het strand.
16% Actie 06-01-2026 - 20-03-2026
Modern en royaal ingericht halfvrijstaand huis (max. 6 volwassenen + 2 kinderen) centraal en rustig gelegen aan de idyllische Zingster Bodden met sauna en houtkachel.
Gezinsvriendelijk huis met 97m², groen perceel van 400m² met omheining, 2 x honden welkom, 2 WC, 1 x bad met douche/bad, 3xTV, houtkachel, wi-fi flat, 2 parkeerplaatsen,
Ostsee-Fewo-Zingst - bij het strand
Een mooie vakantie: 2-kamerappartement op de begane grond - ideaal voor 2 - 3 personen - WLAN - 30 m² terras op het westen (omheind) - klamboe - parkeerplaats bij het gebouw -- Aankomst mogelijk op ZONDAG.
Idyllisch in het centrum van het dorp gelegen, rustig gelegen 3 kamer vakantiewoning met ruim dakterras, exclusieve inrichting en aparte barbecueplaats.
Ons zeer liefdevol en comfortabel ingerichte vakantiehuis in moderne maritieme stijl wacht op u. Kom aan en ontspan je - hier ontbreekt het je gewoonweg aan niets!
Compleet gerenoveerd huis op een absolute toplocatie! Het lichte huis, dat met veel oog voor detail is heringericht, staat garant voor een droomvakantie!
15% Actie 06-01-2026 - 30-01-2026
Kindvriendelijk DHH,Open haard,Huisdieren welkom,200m van het strand
Rustige ligging dicht bij het centrum, wifi, groot balkon met geweldig uitzicht, ruim voor 2 personen, klamboe, persoonlijke gids, wasmachine en droger in het complex.
Duurzaam
comfortabele NR vakantiewoning en twee-onder-een-kapwoning
Vakantiehuis direct aan het Oostzeestrand in het Oostzeebadplaatsje Zingst
Zeer duurzaam
Hartje centrum prachtig appartement, zonnig Z/W terras, rustige ligging om te genieten & te ontspannen.
3-kamerappartement op de begane grond met terras van 20m², ideaal voor gezinnen
5***** Vakantiehuis in Zingst met stijl en karakter 3 slaapkamers met 6 bedden 2 badkamers. W-Lan. Met direct uitzicht op het natuurpark Mecklenburgs Bodemlandschap
Strandvakantieappartement, 150m naar het strand, 2-4 pers. +1 kind t/m 6 jaar + baby, 2 honden, wifi, infrarood sauna, elektrische haard, extra gastentoilet, baby- en peuteruitrusting. verhuur van elektrische fietsen van het huis.
Duurzaam
Halfvrijstaande woning met twee parkeerplaatsen voor auto's
Duurzaam
2-kamer maisonnette type 04-S met balkon
Vakantiewoning type 04-S (60m²) voor 2-4 personen. Het bevindt zich op de eerste verdieping en is verdeeld over 2 verdiepingen.
Reethaus Donath - een droom onder riet, ruim, hoge kwaliteit, terras en wintertuin! Voor 2 tot 6 personen.
Duurzaam
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
februari - Ø 77€/nacht
Duurste maand:
juli - Ø 140€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
februari - 85% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
augustus - slechts 33% vrij
78€ voor 10 jan. - 17 jan.
102€ Jaarlijks gemiddelde
84% voor 10 jan. - 17 jan.
59% Jaarlijks gemiddelde
U kunt vakantiehuizen en appartementen in Zingst vinden vanaf 35 € per nacht.
Als u hier uw vakantie doorbrengt, kunt u al vanaf 35 € per nacht een mooie accommodatie huren.
Als u op zoek bent naar de beste vakantieappartementen en -huizen in Zingst, moet u zeker Min Sünn in de Groene Hoek, Lindeneck en Vakantieappartement Gezinsvakantie Zingst nader bekijken.
In Zingst zijn er 158 vakantieaccommodaties waar honden zijn toegestaan.
Vakantieappartementen & vakantiehuizen direct bij de verhuurder boeken - dat gaat het beste op Ferienhausmiete.de. Hier betaalt u geen extra kosten, alleen de pure huurprijs. Een vakantieappartement van particulieren is ideaal voor gezinnen, stellen of zelfs voor een vakantie met een hond.