Hoe duur is een vakantiewoning in Zingst?
U kunt vakantiehuizen en appartementen in Zingst vinden vanaf 35 € per nacht.
Vakantie direct aan zee - luxe onder riet voor maximaal 8 personen. Sauna, open haard, gratis wifi
Vakantieappartement Gezinsvakantie Zingst
10% Actie 03-04-2026 - 04-04-2026
De FH werd in 2008 gebouwd volgens ecologische aspecten in Zingst en biedt gezond wonen met stijl en karakter 3 slaapkamers 2 badkamers
Ostsee-Fewo-Zingst - bij het strand
Een mooie vakantie: 2-kamerappartement op de begane grond - ideaal voor 2 - 3 personen - WLAN - 30 m² terras op het westen (omheind) - klamboe - parkeerplaats bij het gebouw -- Aankomst mogelijk op ZONDAG.
20% Actie 03-04-2026 - 14-04-2026
Vakantieappartement Gezinsvakantie Zingst
Zeer duurzaam
meer dan zee - net achter de dijk - fantastisch rustig gelegen -.. Gezellig ingerichte vakantiewoning aan de rand van Zingst, Achtern Diek, op steenworp afstand van het strand.
12% Actie 07-04-2026 - 24-04-2026
Ons zeer liefdevol en comfortabel ingerichte vakantiehuis in moderne maritieme stijl wacht op u. Kom aan en ontspan je - hier ontbreekt het je gewoonweg aan niets!
20% Actie 03-04-2026 - 17-04-2026
Compleet gerenoveerd huis op een absolute toplocatie! Het lichte huis, dat met veel oog voor detail is heringericht, staat garant voor een droomvakantie!
Het moderne huis met 2 slaapkamers, 2 badkamers, ruime keuken met aangrenzende eet- en woonkamer, WLAN-aansluiting ligt aan de rand van Zingst op het schiereiland "Fischland-Darß-Zingst" aan de Oostzee, in het wooncomplex "Kiek över", weg van de hoofdweg
Zeer duurzaam
Dat Kavelhus, 5*, exclusief WLAN
induviduell-exclusieve woonsfeer, 2-6 2e strandrij-2 parkeerplaatsen->Stad/strand zuid terras.
Zeer duurzaam
Rustig gelegen, hoogwaardige en gezellig ingerichte comfortflat onder riet bij het strand voor 2-4 personen, sauna in het complex.
Gezinsvriendelijk huis met 97m², groen perceel van 400m² met omheining, 2 x honden welkom, 2 WC, 1 x bad met douche/bad, 3xTV, houtkachel, wi-fi flat, 2 parkeerplaatsen,
Het vakantiehuis is geschikt voor maximaal 6 personen en een klein kind. Het huis biedt voor de helft genoeg ruimte voor een ontspannende vakantie met uw familie of vrienden.
20% Last minute
Idyllisch in het centrum van het dorp gelegen, rustig gelegen 3 kamer vakantiewoning met ruim dakterras, exclusieve inrichting en aparte barbecueplaats.
Halfvrijstaande woning met twee parkeerplaatsen voor auto's
Duurzaam
2-kamerappartement met terras -Type 03
Gezellige vakantiewoning in Fischland-Darß-Zingst! U woont op 37m² met een slaapkamer en een woonkamer met kitchenette, eethoek en slaapbank en een badkamer met douche/wc.
Moderne flat op de 2e verdieping van het appartementencomplex op directe strandlocatie, met balkon, lift en gereserveerde gratis ondergrondse parkeerplaats.
Duurzaam
15% Last minute
Welkom in ons 3 kamer appartement "ISABEL", dat modern en hoogwaardig is ingericht, zich op de zolderverdieping bevindt en een woonoppervlakte heeft van ca. 60m².
Ontspan in een van de meest populaire woonwijken van Zingst - in onze vakantiewoning "Backbord" - tussen de zee en de Bodden.
Zeer duurzaam
Ontspan in een van de meest populaire woonwijken van Zingst - in onze vakantiewoning "Steuerbord" - tussen de zee en de Bodden.
Zeer duurzaam
Welkom bij onze 2 kamer zolder studio "Quartier No 5", welke modern en hoogwaardig is ingericht, is gelegen op de 2e verdieping zolder, heeft een woonoppervlakte van ca. 50m²
Ruime halfvrijstaande woning, rustig gelegen nabij het centrum, WiFi, terras op het zuiden, 2 badkamers, klamboe, fietsenberging, wasmachine en droger in het complex, persoonlijke gids.
Duurzaam
Ruim, vrijstaand huis, geen twee-onder-een-kap, dicht bij het centrum, rustig gelegen, WLAN, tot 7 personen, klamboe, sauna, open haard, 2 parkeerplaatsen, persoonlijke gids
Duurzaam
Reethaus Donath - een droom onder riet, ruim, hoge kwaliteit, terras en wintertuin! Voor 2 tot 6 personen.
Duurzaam
Rustige ligging dicht bij het centrum, WLAN, met tuin en terras op het zuiden, klamboe, fietsenstalling, persoonlijke gids
Duurzaam
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
februari - Ø 77€/nacht
Duurste maand:
juli - Ø 140€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
februari - 82% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
augustus - slechts 30% vrij
103€ voor 04 apr. - 11 apr.
102€ Jaarlijks gemiddelde
73% voor 04 apr. - 11 apr.
58% Jaarlijks gemiddelde
U kunt vakantiehuizen en appartementen in Zingst vinden vanaf 35 € per nacht.
Als u hier uw vakantie doorbrengt, kunt u al vanaf 35 € per nacht een mooie accommodatie huren.
Als u op zoek bent naar de beste vakantieappartementen en -huizen in Zingst, moet u zeker Min Sünn in de Groene Hoek, Lindeneck en Vakantieappartement Gezinsvakantie Zingst nader bekijken.
In Zingst zijn er 157 vakantieaccommodaties waar honden zijn toegestaan.
Vakantieappartementen & vakantiehuizen direct bij de verhuurder boeken - dat gaat het beste op Ferienhausmiete.de. Hier betaalt u geen extra kosten, alleen de pure huurprijs. Een vakantieappartement van particulieren is ideaal voor gezinnen, stellen of zelfs voor een vakantie met een hond.
Reisinspiratie in je inbox