Terug
Zoeken
Zoekopdracht
Gasten 2 gasten

ANKERSPATZ aan zee Center Parcs

Butjadingen

Max.  4   gasten
56m²  Woonoppervlakte
2 Slaapkamers
2  Badkamer
Max. 4  gasten
56m²
2 Slaapkamers
Delen

Fantastische ligging

93.33% Aanbeveling

56 keer aan de wensenlijst toegevoegd

Al meer dan 6 Jaren online


Voer uw reisdata in voor exacte prijzen

Bijzonder duurzaam Deze woning voldoet aan 11 van de 12 duurzaamheidscriteria.

Gratis afzegging
2 gasten

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies

Fantastische ligging

93.33% Aanbeveling

56 keer aan de wensenlijst toegevoegd

Al meer dan 6 Jaren online



Beschrijving

Het 2-kamer appartement bevindt zich op de begane grond en is ca. 54 m² groot. Het appartement heeft een slaapkamer met tweepersoonsbed, een kitchenette, een zithoek, een doucheruimte en een terras. En het heeft een woonkamer met dubbele kledingkast bed, douche bad, zithoek eethoek, kitchenette (4 platen, magnetron, koelkast, koffiezetapparaat, waterkoker, broodrooster) en een terras.

Het appartement ligt in het nieuwste, prachtig aangelegde vakantiegebied van Tossens. Het is slechts 5 minuten lopen naar het strand. Het Halllenspaßbad met sauna Aqua Mundo van Center Parcs Nordseeküste ligt op ongeveer 2 minuten lopen. Gasten van ANKERPLATZ NORDSEE krijgen 50% korting op de toegang tot het zwemgedeelte en de sauna. Parkeerplaatsen voor de ANKERSPATZ am Meer bevinden zich direct voor het huis. Ons appartement is vriendelijk ingericht in lichte kleuren en goed uitgerust. WLAN inbegrepen. Centrale verwarming op gas.
Let op: Roken is niet toegestaan in het appartement.

Slaapplaatsen

Slaapkamers 1
Tweepersoonsbed
Slaapkamers 2
Tweepersoonsbed

Kamers en inrichting

Huisdieren welkom Huisdieren welkom
Niet-rokers Niet-rokers
WiFi WiFi
Televisie Televisie
Terras Terras
Parkeren Parkeren
Kinderen welkom Kinderen welkom
niet toegankelijk voor rolstoelgebruikers niet toegankelijk voor rolstoelgebruikers
Toon alle faciliteiten

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Afstanden

Strand 0.4 kilometer

0.4 kilometer

Meer 0.5 kilometer

0.5 kilometer

Supermarkt 0.2 kilometer

0.2 kilometer

Restaurant 0.2 kilometer

0.2 kilometer

Bus 0.2 kilometer

0.2 kilometer

Luchthaven 90 kilometer Bremen

90 kilometer

Station 20 kilometer Nordenham

20 kilometer

Snelweg-afrit 30 kilometer Spohle A29

30 kilometer


Plaats en de locatie van de accommodatie

De Noordzee is fascinerend, zelfs als hij er niet is.
Twee keer per dag, als het vloed is, verschijnt de grootste Waddenzee ter wereld.
Ontdek het.
Geniet van lange wandelingen. Het is ongeveer 7 minuten lopen naar een nabijgelegen meer en ongeveer 5 minuten lopen naar de zee. Ontspan in het avonturenzwembad Aqua Mundo of ontdek de omgeving op de fiets.
53°34'17'' Noord 8°15'56'' Oost

... dit zijn de coördinaten voor een ontspannende vakantie in het midden van Tossens. Dichtbij - maar ver genoeg weg van de drukte van alledag om van alle voordelen te genieten en de nadelen van het eenheidstoerisme achterwege te laten.
Welkom op uw vakantie - welkom in de Noordzee badplaats Tossens. Hier is iets te beleven, het Friese strand met zijn piraten-avonturenspeelplaats biedt de beste voorwaarden voor een dag vol avontuur. Noordzeestrand, fietspadennetwerk, centrumpark, gastronomie - het kleine dorp aan de Jadebaai is goed ontwikkeld voor het toerisme. Hier worden vakantiewoningen met charme aangeboden.

Tossens heeft sinds 1892 de titel van Noordzeebadplaats. Uw vakantiewoning ligt midden in het rustige dorp, dat over een uitstekende infrastructuur beschikt. De strandlaan met veel groen leidt direct vanaf het vakantiehuis in de hoofdstraat naar de kust. In de Nordseeallee en in het hart van Tossens vindt u een verscheidenheid aan restaurants en cafés. Supermarkt, bank, bakker, postkantoor - dit alles en nog veel meer is beschikbaar in de directe omgeving van het vakantiehuis.

Het Friese strand ligt op ongeveer 300 meter afstand. Bij vloed en mooi weer is de Noordzee een "grote badkuip"; het hele jaar door is het subtropische zwemparadijs in Center Parc Nordseeküste een aanrader.
Hier is wat te beleven, het Friesenstrand met zijn piraten avonturenspeelplaats biedt de beste voorwaarden voor een dag vol avontuur direct aan de Noordzee. Tropische temperaturen heersen het hele jaar door in het Aqua Mundo avonturenbad van Center Parcs Nordseeküste, met een bandenglijbaan, een groot golfslagbad en een uitgebreid sauna- en wellnessgedeelte met allerlei faciliteiten. Er zijn niet alleen vakantiewoningen, vakantiehuizen en hotels in het dorp, maar ook een camping voor de dijk, zodat u kunt kamperen waar anderen strandstoelen huren. De Pütten (grote visvijvers) doen het hart van vissers sneller kloppen en zijn ook ideaal voor een wandeling. Ook honden missen niet in Tossens. Het strandgedeelte voor honden bevindt zich onder het restaurant "Luzifer". De lange promenade naar de dijk biedt volop gelegenheid om te flaneren en te smullen, want talloze restaurants en snackbars bieden de complete variëteit aan verse Noordzeedelicatessen. Vanuit Tossens zijn er begeleide wandelingen naar het UNESCO werelderfgoed Waddenzee.


Recreatiemogelijkheden

Vissen
Fietsen
Golfen
Inline skaten
Jagen
Kanoën
Mountainbiken
Paardrijden
Zwemmen
Zeilen
Surfen
Duiken
Tennis
Volleybal
Wandelen
Waterskiën
Surfen
Kitesurfen

Richtlijnen

Aanwijzingen van de verhuurder

Aanbetaling: 25 % bij het boeken
Resterend bedrag: 4 weken voor aankomst

Aanvullende informatie bij de huurprijs:

Beddengoed en handdoeken kunnen gehuurd worden!!! Het pakket handdoeken en beddengoed kost 22€ per persoon. Voor een huisdier rekenen we 20€ per verblijf.

Annuleringsvoorwaarden:

Vandaag
Volledige terugbetaling (100%)
30 dagen voor check-in:
Gedeeltelijke terugbetaling (50%)
14 dagen voor check-in:
Geen terugbetaling

Check-in

Vandaag
Volledige terugbetaling (100%)
30 dagen voor check-in:
Gedeeltelijke terugbetaling (50%)
14 dagen voor check-in:
Geen terugbetaling

Check-in

meer informatie:

Het kuuroord Tossens ligt direct aan de Jadebaai tegenover Wilhelmshaven op het schiereiland Butjadingen. Voor het schiereiland strekt de Waddenzee zich uit tussen de mondingen van de Jade en de Weser over een lengte van ongeveer 23 kilometer naar het noordwesten, voorbij het eiland Mellum. Het gebied maakt deel uit van het Nationaal Park Nedersaksische Waddenzee, dat in juni 2009 op de Werelderfgoedlijst van UNESCO is geplaatst.

Er zijn veerverbindingen over de Weser van Nordenham naar Bremerhaven en in de zomermaanden over de Jadebusen van Eckwarderhörne naar Wilhelmshaven. Er is een spoorverbinding van Nordenham naar Bremen. Buslijn 408 van de Verkehrsbetriebe Wesermarsch verbindt Tossens enkele malen per dag met het station van Nordenham. De gemeente is via de Wesertunnel ten zuiden van Nordenham aangesloten op de autosnelweg 27 Bremen - Bremerhaven. Via Varel of Brake leidt de route naar snelweg 29 Oldenburg - Wilhelmshaven.

Vrije tijd:

Verveling? Geen kans!

Iedereen die naar de Noordzee gaat, weet dat het water komt en gaat - maar er is altijd wat te beleven en niet alleen fietsers komen aan hun trekken. Bijvoorbeeld bij Pirate's Beach, waar veel speeltoestellen staan zoals een Piraten Ark van Noach, een waagnet, een touwbaan of een water- en avonturenspeeltuin. Op het Friesenstrand vindt u een beachvolleybalveld en de voetbalschool aan zee. Friesenstrand is sinds 2010 door de International Life Saving Federation of Europe (ILSE) aangewezen als bewaakt zwemstrand. De tien meter hoge uitkijktoren "Wattkieker" op het strand biedt een uitstekend uitzicht op Wilhelmshaven aan de overkant van de Buitenjade. Zwemmogelijkheden zijn er bij Friesenstrand aan de Noordzee en het subtropische zwemgebied Aquafun bij Center Parcs Nordseeküste.


Beschikbaarheid

toon 12 maanden

vrij bezet Aankomst- of vertrekdag

Voor het laatst bijgewerkt: 09-09-2025


15 Beoordelingen

Totale beoordeling

4,2 van 5
4.1 Inrichting
4.3 Prijs / kwaliteit
4.0 Service
4.5 Ligging
4.0 Reinheid
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.

September 2025

Lars P. uit Wuppertal

4,0
4 4 4 5 3
Toon Duits

Spinnen

Die woning was mooi, alleen er waren extreem veel kruisspinnen in de hut. Voor iemand die bang is voor spinnen, echt kut.

Aanbevolen voor: Avontuur en actief, Gezinnen met kinderen, Vakantie met huisdier, Strandvakantie

Augustus 2025

Jennifer B. uit Drolshagen

4,8
5 5 5 5 4
Toon Duits

Geweldig weekend

We waren slechts een weekend in het vakantieappartement, maar we hebben ons super goed gevoeld. De locatie is geweldig. Het vakantieappartement ligt in Centerparcs en is daarmee super centraal.
De beschikbare parkeerplaats voor het huis was helaas niet altijd beschikbaar. Dit kwam echter doordat er andere gasten waren die niet konden parkeren ? .

Een punt aftrek voor de netheid, omdat er veel stof op de kasten was en het servies niet helemaal schoon was.

De service was geweldig. We konden eerder zoals afgesproken het appartement in en hebben heel lieve berichten ontvangen, waar we enorm blij mee waren.

We komen in ieder geval terug?

Aanbevolen voor: Avontuur en actief, Gezinnen met kinderen, Vakantie met huisdier, Vakantie zonder auto, Strandvakantie

Juli 2025

Mandy B. uit Siegen

4,2
4 5 4 4 4
Toon Duits

Zeer mooie accommodatie

Het was een zeer mooie accommodatie. Je loopt 10 min naar het strand. Maar er is een grote speeltuin en via stenen kom je in de zee.
Voor gezinnen is het helemaal geweldig.

Aanbevolen voor: Gezinnen met kinderen

Juli 2025

Daniela L. uit Nordstemmen

5,0
5 5 5 5 5
Toon Duits

Waren zeer tevreden

We hadden alles wat we nodig hadden. Het was erg mooi. Het eten in Wedelstaedt was mega lekker, alleen aan te raden.

Aanbevolen voor: Gezinnen met kinderen, Vakantie met huisdier, Strandvakantie

Juli 2023

Oksana L. uit Osnabrück

5,0
5 5 5 5 5
Toon Duits

Familievakantie

Bedankt aan uw bedrijf voor de gastvrijheid. Ik beveel dit appartement aan, vooral met kinderen. Het appartement is zeer goed onderhouden, groot, 2 kamers, 2 badkamers, 2 keukens, 2 tuinen. Er is WiFi, de bedden zijn comfortabel, er werd een babybedje voor een klein kind verstrekt. Er zijn veel parkeerplaatsen op het terrein, evenals 2 speeltuinen, tegenover het huis is er een wasserette. Het is 5 minuten naar het centrum van AguaMundo, fietsverhuur, cafés, supermarkt, 8 minuten lopen naar de zee. Ondanks het weer hadden we een geweldige tijd. We komen zeker terug naar jullie.

Aanbevolen voor: Gezinnen met kinderen

meer weergeven

Contactpersoon

Dhr. C. Kirchner

Dhr. C. Kirchner

Beste gasten, wij zijn een verhuurdienst aan de Noordzeekust. Op het grootste schiereiland van Duitsland, Butjadingen, beheren wij momenteel ongeveer 60 vakantiewoningen en appartementen. Niettemin onderhouden wij een persoonlijke en vertrouwde relatie met onze gasten. Als u vragen heeft of meer informatie wenst, aarzel dan niet om contact met ons op te nemen. Hartelijk dank en de groeten van de kust.


Andere accommodaties van Dhr. C. Kirchner

Alle accommodaties weergeven van Dhr. C. Kirchner

meer informatie

Vakantie-ideeën: Vakantie met hond

Objectnummer: 238880

Laatst bijgewerkt: 09.09.2025

Advertentie online sinds: 6 Jaren

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/238880.htm


«ANKERSPATZ aan zee Center Parcs» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.2 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 15 gegeven Beoordelingen.

Verwijderen
toevoegen als favoriet
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen

Bijzonder duurzaam Deze woning voldoet aan 11 van de 12 duurzaamheidscriteria.

Gratis afzegging
2 gasten

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies
Contactgegevens van de gastheer/-vrouw weergeven
Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat
Opgeslagen in
Verwijderd uit