Terug
Zoeken

Appartementen in het Maremuritz Yachthafen...

Max.  2  personen
51m²
1 Slaapkamers
Delen
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
Gratis afzegging
2 personen


DFV logo
Trustpilot - TrustScore 4.6
Best Price

100% Aanbeveling

Al meer dan 6 Jaren online


Beschrijving

Open keuken(eettafel, kookplaat(4 kookplaten, keramisch), waterkoker, broodrooster, koffiezetapparaat, oven, afwasmachine, koelkast), woon/eetkamer(TV(kabel), radio), slaapkamer(2-pers. bed), badkamer(douche, toilet), berging, garage(gedeeld met andere gasten), sauna(paid), balkon, verwarming, fietsenberging, tuinmeubilair, zwembad(gedeeld met andere gasten, tegen betaling, verwarmd), lift, baby crib(paid), Handdoeken/beddengoed (incl.), parkeren (betalend)

Direct aan het water: Hoogwaardig ingerichte appartementen op een prachtige locatie tussen de Müritzsee en de Feisnecksee. U verblijft twee kilometer buiten het centrum van Waren, aan de rand van het beroemde Nationaal Park Müritz. Het vakantiepark bestaat uit moderne huizen in villastijl, waarin de appartementen zijn ondergebracht, perfect voor een uitje met z'n tweeën.

Waren (Müritz) heeft een lange traditie als vakantieoord. Deze levendige, kleine stad biedt niet alleen musea, kerken en tuinen met kunst en cultuur, maar ook winkels, restaurants en kleurrijke markten met regionale specialiteiten.

Hoogtepunten:
Energiekosten op basis van verbruik, beddengoed, handdoeken, eindschoonmaak
Wifi
1 badjas te huur per persoon per verblijf (vanaf 1 januari 2026)

Activiteiten in de omgeving: Kilometerslange fiets- en wandelpaden langs het water – dit is de beste manier om de schoonheid van de regio actief te verkennen. Naast boottochten moet u zeker een bezoek brengen aan het uitgestrekte Nationaal Park Müritz, waar ook rondleidingen worden aanbevolen. Een populaire bestemming is het "Natuurbelevingscentrum Müritzeum". Cultuurliefhebbers komen in de omliggende steden met hun monumenten en bezienswaardigheden volop aan hun trekken. Als u het koud heeft, bieden talloze restaurants traditionele Mecklenburgse gerechten of verse vis uit de Müritz.

Inrichting

Huisdieren welkom Huisdieren welkom
Zwembad Zwembad
Niet-rokers Niet-rokers
WiFi WiFi
Televisie Televisie
Vaatwasser Vaatwasser
Balkon Balkon

Buitenshuis

Balkon
Garage
Zwembad
Tennisbaan

Badkamer

Badkamer

aparte wc's 1


Keuken

Vaatwasser
Koelkast
Oven
Waterkoker
Koffiezetapparaat
Broodrooster

Apparatuur en toebehoren

Boot
Televisie
Radio
Satelliet / kabeltelevisie
WiFi
Fietsenstalling
Terrasmeubilair

Geschikt voor

Niet-rokers
Huisdieren welkom

Status

lift

slaapkamer

Totaal aantal slaapplaatsen: 2

1tweepersoonskamer 1tweepersoonskamer

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Afstanden

Strand 0.05 kilometer

Meer 0.05 kilometer

Restaurant 0.1 kilometer

Station 3 kilometer



Recreatiemogelijkheden

Vissen
Tennis

Richtlijnen


Aanwijzingen van de verhuurder

Inchecken: 16:00
Uitchecken: 10:00

Aanvullende informatie bij de huurprijs:

Eindschoonmaak: Inclusief.
Huisdieren: Max. 1; € 29/nacht. on requestDogs as pets.
Elektriciteit: elektriciteit - bij de prijs inbegrepen.
Water: water - bij de prijs inbegrepen.
Beddengoed: beddengoed set - bij de prijs inbegrepen.
Parking: € 15 vehicle/night.
Wifi: Gratis.
Ontbijt: Mogelijk. On request(discount for children possible),fee payable.
Kinderbed: wieg (als aanvulling op de maximale bezetting) € 25 per verblijf. (please reserve).
Kinderstoel: € 15/verblijf. (please reserve).
babyspullen: babyspullen € 39 per verblijf. (please reserve).
babyfoon: babyfoon € 15 per verblijf. (please reserve).
badjas verhuur: badjas verhuur € 9 per persoon / verblijf.

Annuleringsvoorwaarden:

Gratis annuleren mogelijk tot 31 dagen voor de aankomstdatum.


•Voor annuleringen tot de 30e dag voorafgaand aan de aanvang van de eerste dag van het verblijf: 0% van de huurprijs.
•Voor annuleringen vanaf de 29e dag tot de eerste dag van het verblijf: 100% van de huurprijs.


Neem contact op:

Het organiseren van studentenfeesten, vrijgezellenfeesten, drinkpartijen in dit huis is verboden
Niet roken accommodatie.
niet geschikt voor mensen met beperkte mobiliteit.
De babyuitrusting omvat reiswieg, aankleedkussen, luieremmer, handdoek, potje en opstapje.
Gedeeltelijk elektrische haard.
Landzijde.


Beschikbaarheid

Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.


55 Beoordelingen

Totale beoordeling

4,4 van 5
4.4 Inrichting
4.4 Prijs / kwaliteit
4.4 Service
4.4 Ligging
4.4 Reinheid
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
Beoordeling toevoegen

Andrä

4,4 4.4 4.4 4.4 4.4 4.4
Toon Duits

Een prachtig complex. Ook aan het appartement was aan alles gedacht.

Uwe Redwanz

4,4 4.4 4.4 4.4 4.4 4.4
Toon Duits

Tot nu toe is alles prima, geweldige accommodatie.

Parkeren zou bij deze prijs inbegrepen moeten zijn.

Björn Quedenfeld

4,4 4.4 4.4 4.4 4.4 4.4
Toon Duits

Alles was geweldig, we vonden het appartement erg fijn.

Petra Nikutta

4,4 4.4 4.4 4.4 4.4 4.4
Toon Duits

Een prachtig appartement, we voelden ons er meteen thuis. De bank zou wel aan vervanging toe zijn, die is behoorlijk versleten. We hadden de kant met uitzicht op het land en ondanks dat we in een zone van 30 km/u zaten, was het 's ochtends op doordeweekse dagen erg lawaaiig. Het meubilair op het balkon is ook behoorlijk verweerd. Het zwembad is erg mooi, maar vrij klein voor het aantal appartementen. Je moest echt geluk hebben om een ligstoel te bemachtigen. We vonden het strand ook erg fijn, het was zeer goed onderhouden. Goede restaurants, een fijne sfeer, vooral op het terras met uitzicht op het meer van Müritz. Al met al hebben we een geweldig verblijf gehad.

Petra Nikutta

4,3 4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Duits

Een prachtig appartement, we voelden ons er meteen thuis. De bank zou wel aan vervanging toe zijn, die is behoorlijk versleten. We hadden de kant met uitzicht op het land en ondanks dat we in een zone van 30 km/u zaten, was het 's ochtends op doordeweekse dagen erg lawaaiig. Het meubilair op het balkon is ook behoorlijk verweerd. Het zwembad is erg mooi, maar vrij klein voor het aantal appartementen. Je moest echt geluk hebben om een ligstoel te bemachtigen. We vonden het strand ook erg fijn, het was zeer goed onderhouden. Goede restaurants, een fijne sfeer, vooral op het terras met uitzicht op het meer van Müritz. Al met al hebben we een geweldig verblijf gehad.

meer weergeven

Contact

Bedrijf Belvilla

Bedrijf Belvilla

Gastheer sinds: 08-01-2020

Contacttalen: Duits, Engels

Servicetijden: Ma.-Do. 09:00-14:00; Vr. 09:00-12:00

Advertentienummer: 259885

Contactgegevens weergeven Contactgegevens weergeven

0049(0) 30 555 722 975

Meld Schending

U kunt een advertentie melden als u denkt dat er iets mis is. De advertentie wordt vervolgens beoordeeld door het team van ferienhausmiete.de.


*Verplichte velden

Wettelijke mededeling: Door het formulier in te dienen, ga ik akkoord met de Gebruiksvoorwaarden. Door op "Verzenden" te klikken, geef ik toestemming voor de verwerking en het gebruik van mijn gegevens volgens het Privacybeleid.

Misbruik melden Misbruik melden

Andere accommodaties van Bedrijf Belvilla

Alle accommodaties weergeven van Bedrijf Belvilla

Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen


Neem contact op

Vakantie-ideeën: Vakantie met hond

Advertentienummer: 259885

Laatst bijgewerkt: 25.08.2026

Advertentie online sinds: 6 Jaren, 7 maanden

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/259885.htm


«Appartementen in het Maremuritz Yachthafen...» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.4 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 55 gegeven Beoordelingen.

Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat