6 persoons vakantie huis in Otterndorf
100% Aanbeveling
Al meer dan 4 Jaren online
en commissies
100% Aanbeveling
Al meer dan 4 Jaren online
Beschrijving
Keuken(fornuis(elektrisch), afzuigkap, koffiezetapparaat, magnetron, afwasmachine, koelkast(+ vriesvak), wasdroger, wasmachine), woon/slaapkamer(24 m2)(TV(satelliet, duitse zender(s)), video, CD-speler, stereo-installatie, kinderstoel), slaapkamer(2-pers. bed, kinderbed), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2x 1-pers. bed), badkamer(vloerverwarming)(bad of douche, wasbak, toilet), bubbelbad(in huis, verwarmd, 3 personen), sauna(in huis, verwarmd, 4 personen), terras(5 m2), terras(overdekt, 6 m2), tuin, BBQ, aardwarmte
1. Reihe. Gut ausgestattetes dänisches Ferienhaus, direkt am See im Wasser- und Landschaftspark gelegen. Den Gästen steht ein 4-Personen Kanu mit Schwimmwesten am eigenen Bootsanleger auf dem Grundstück zur freien Verfügung (Nutzung auf eigene Verantwortung) und Kinder freuen sich über eine Schaukel. Die moderne Einrichtung und die hellen, holzverkleideten Wände und Dachschrägen verleihen dem Haus eine gemütliche und freundliche Atmosphäre. Teppich im Wohnzimmer von 2014. Hier können Sie es sich an kühleren Abenden am Holzofen oder vor dem SAT-TV gemütlich machen. Nach einem Tag an der frischen Luft können Sie im Whirlpool oder in der Sauna entspannen. Vom Wohnzimmer aus haben Sie Zugang zur teils überdachten Terrasse, von der Sie auf den See blicken können. Für Kinder steht eine Schaukel und ein Sandkasten bereit. Bei Jugendgruppen ist eine Kaution von 500,00 Euro pro Person vor Ort zu zahlen.
Inrichting
Buitenshuis
Badkamer
aparte wc's 1
Keuken
Apparatuur en toebehoren
Geschikt voor
slaapkamer
Totaal aantal slaapplaatsen: 6
Routebeschrijving/ligging


Afstanden
Meer 0.01 kilometer
0.01 kilometer
Supermarkt 0.6 kilometer
0.6 kilometer
Restaurant 0.5 kilometer
0.5 kilometer
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Beschikbaarheid
Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.
vrij bezet Aankomst- of vertrekdag
Voor het laatst bijgewerkt: 17-09-2025
151 Beoordelingen
Totale beoordeling
Gabriele - Rheine
Algemene staat goed, faciliteiten goed, accommodatie en locatie geweldig, helaas was het tapijt erg vuil
Dennis - Marl
Goede, rustige ligging; het terras en de tuin waren niet van alle kanten zichtbaar (zoals bij andere huizen wel het geval is). Het huis was goed ingericht en had alles wat je nodig had.
Thomas - Laatzen
Het vakantiehuis heeft een goede ligging en is perfect uitgerust. Zeer schoon en goed onderhouden.
Steffen - Bonn
Goed gelegen, met prachtig uitzicht op het water. Comfortabele, grote bank. Keukenuitrusting was prima.
Thomas - Weinheim
Geen commentaar
Daniel - Frankfurt am Main
In eerste instantie waren we sceptisch omdat je aan het eind gas, elektriciteit en water moet betalen. Maar voor 4 dagen, inclusief 2 dagen sauna en het gebruik van voldoende water om te koken, enz., betaalden we € 30, wat absoluut prima is, aangezien de vakantiewoning ook nog eens voordelig te boeken was. Alleen al voor het kanoën, de sauna en de rustige ligging is het zeker een bezoek waard. Met vriendelijke groet, Daniel Vaine
Gabriele - Villingen-Schwenningen
De ligging van het huis is uitstekend, direct aan het water, met een eigen kano, een aanlegsteiger en een bankje op de steiger. Een zandbak en schommel zijn ook aanwezig. Het huis heeft een heerlijk gemeubileerd terras met uitzicht op het water. De uitstekende bedden, matrassen en lattenbodems zijn het vermelden waard. De wifi-verbinding is goed. Het enige puntje van kritiek is de vloerbedekking in de woonkamer, die wel aan vervanging toe is. Verder voelden we ons weer zeer comfortabel.
Ulrich - 17089 Burow
De meubels zijn wat verouderd (vooral de vloerbedekking in de woonkamer). Wij (2 volwassenen en 2 kinderen) voelden ons zeer comfortabel in het huis in deze prachtige omgeving. Het ontbrak ons aan niets. De service van DanCenter is een dikke pluim. We raden het vakantiepark van harte aan.
Oliver - Düsseldorf
Goed uitgerust vakantiehuis met kleine gebreken. Het tapijt in de woonkamer zou vervangen moeten worden en de geurafscheider in de badkamer werkt niet meer goed. Verder is alles prima.
JoKi - Stadthagen
De rust, het uitzicht op het water, op de steiger zitten en eenden en zwanen bekijken. En midden in de natuur zijn.
Peeze - Lph
Gelegen aan het meer met een supergrote tuin. / Helaas is de inrichting van het huis wat verouderd. Een renovatie (vloerbedekking in de badkamer en slaapkamers) zou wenselijk zijn.
Oliver - Niederwerrn
Die Lage
Mielsch
Het huis is comfortabel ingericht en alles wat je nodig hebt is aanwezig, fijn dat er een boot en zwemvesten aanwezig zijn,
Andrea - Bochum
Het huis is gezellig ingericht en alles wat je nodig hebt is aanwezig. Geweldig dat er een boot en zwemvesten zijn.
Willi Berg
Sauna, Kamin,,,,
Willi - Pr. Oldendorf
Sauna, Kamin....
Gudrun Schmidt
Tapijt, geweldige kamerindeling, hoog plafond, open haard, geweldig uitzicht,
Gudrun - Uetersen
Tapijt, geweldige indeling, hoge plafond, open haard, super uitzicht.
Rolf Rostalski
Ik kan het restaurant aan de sluis niet aanbevelen, het menu, frietjes, zoete aardappelen, nee bedankt en de prijzen zijn erg hoog.
Patrick Leppert
Toegang tot het meer,
Patrick - Achern
Toegang tot het meer.
Susanne Maresch
Hemmor, Restaurant To Gao, Otterndorf is altijd de moeite waard, Cuxhaven sowieso
Daniela Quell
De inrichting was zeer smaakvol, we hadden alles wat we nodig hadden,
Daniela - Bremervörde
De inrichting was zeer smaakvol. We hadden alles wat we nodig hadden.
Nicole Ewerszumrode
De verwerking van hout in huis, de kano met de gracht
Nicole - Rheda-Wiedenbrück
De verwerking van hout in huis, de kano met het kanaal
Sven Eisenhardt
Als je van goede broodjes houdt als ontbijt, ga dan naar Becker Buck in Otterndorf. De broodjes in de supermarkt op het vakantieterrein zijn pure industriële broodjes en laten je overgeven. De wandeling naar de dam over de camping Het is de moeite waard, de dam marcheert omhoog naar Cuxhaven is prettig, als je het havengebied binnenkomt neem je de ÃV naar het centrum naar de American Harbor. Het beste visrestaurant is het Restaurant Post in Otterndorf. Reserveren wordt sterk aanbevolen, lunch daarna in het familiebedrijf is absoluut top, je moet zeker de Aahlenmoor en zijn restaurant in het heide-informatiecentrum gaan bekijken, Otterndorf zelf is een must-see,
RAHM/DANIELA
Het was schoon, gunstig gelegen en voorzien van uitgebreide faciliteiten, een zandbak met speelgoed, schommels en een klimrek maakten de barbecue-avonden en tijden op het terras erg gezellig,
Daniela - Wuppertal
Het was schoon, gunstig gelegen en had een uitgebreide uitrusting. Een zandbak met speelgoed, schommels en een klimrek hebben barbecues en tijden op het terras zeer aangenaam gemaakt.
Oliver Jordan
Die Lage, ruimte-indeling,
Oliver - 97464 Niederwerrn
Die situatie, indeling van de ruimte.
Birgit Drube-Thomsen
De ligging aan het water, goede bedden en matrassen
Birgit - Bremerhaven
De ligging aan het water, goede bedden en matrassen
Schoon
Een prachtig huis zoals in Denemarken, een kano die door twee of meer personen gebruikt kan worden, de bedden zijn goed, ik heb geen rugklachten gehad, de steiger aan het water en ook het zonneterras waren erg fijn, 2 ligstoelen en genoeg stoelen met een grote tafel waren goed om op te liggen en te zitten,
Erwin - Bielefeld
Een mooi huis zoals in Denemarken, een kano die je goed met z'n tweeën of meer kunt gebruiken. De bedden zijn goed, ik had geen rugpijn. De steiger aan het water en ook het zonneterras waren erg mooi, 2 ligstoelen en genoeg stoelen met een grote tafel waren goed om te liggen en te zitten.
Jörn Wittorf
Groot terras, directe toegang tot het meer, eigen boot, sauna
Jörn - Butzbach
Grote terras, directe toegang tot het meer, eigen boot, sauna
Melanie GroÃe
Alles wat je nodig had was aanwezig
Melanie - Bad Rothenfelde
Het was alles daar wat je nodig had.
Andreas Pastrick
Alles wat je nodig hebt is aanwezig / Zeer goed onderhouden en schoon / Zeer goede faciliteiten
Andreas - 59065 Hamm
Alles aanwezig wat men nodig heeft / Zeer verzorgd en schoon / Zeer goede uitrusting
Gabriele Rosenfelder
Die ligging aan het water
Gabriele - Villingen-Schwenningen
Die ligging aan het water
Dieter Gabbert
De ligging en de inrichting,
Dieter - Kreis Recklinghausen
De ligging en de inrichting.
Elfriede Tyroller
Alles
Elfriede - Adelschlag
Alles
Manon Lanin
Toeristisch treintje, strand, fietstochten Er zijn veel mogelijkheden in Otterndorf
Daniela Marina Ellmauer
Cuxhafen Museum Windkracht 10, Natureum, Dierentuin in Wingst
Uwe Haferkamp
De rustige ligging aan een kleine gracht,
Uwe - Stuhr
De rustige ligging aan een klein kanaal.
Stephan Schumacher
Goede complete faciliteiten, moderne inrichting, netheid, ligging direct aan het water
Stephan - Herford
Goede complete uitrusting, moderne inrichting, netheid, ligging direct aan het water
Olga Berg
Locatie, huis heeft alles wat je nodig hebt,
Olga - Pr. Oldendorf
Lage, huis heeft alles wat je nodig hebt.
Sessler
De prachtige ligging, alles in goede staat
Rüdiger - Linkenheim
Die mooie ligging, alles in goede staat
Ina-Maria und Michael Wolpers
Eigenlijk vonden we, net als de vorige keer, alles leuk,
Ina-M.Wolpers - Niedersachsen
Eigenlijk heeft ons zoals de laatste keer alles gefallen.
Thomas Grube
De ligging, faciliteiten Otterndorf
Thomas - Laatzen
Die ligging, inrichting Otterndorf houdt
Nadine Gelhaus
Een zeer goed onderhouden en goed uitgeruste woning op een toplocatie
Nadine - NRW
Een zeer goed onderhouden en goed uitgerust huis op een toplocatie
Andreas Höllisch
Sauna, kano, zandbak, speeltuin en netheid
Andreas - 87466
Sauna, kano, zandbak, speelplaats en netheid
Mario - Bayern
De ligging en de netheid
hans leo - mönchengladbach
ebenerdig ruim, geweldige locatie met boot en steiger direct aan het huis. uitrusting (bad, solarium, sauna, whirlpool)
Winfried - MV
de locatie direct aan het water en met kano
Gaby - Süddeutschland
Zeer goed uitgerust, mooie locatie
Sven - Harsefeld
Bijna alles
Frieser
Lage aan de rivier
Bernhard_
Die Lage Sauberheid, Sauna
Andreas
op het water, sauna, eenden, bank op het dok,
Werner
De locatie direct aan het water. Een gezellig interieur.
Uwe
De ruimte-indeling en ligging
Eskildsen
Een beetje teleurstellend, om eerlijk te zijn, Hoewel het huis ruim was en een mooie indeling had, verwachtten we iets meer qua nabijheid van het strand, Het is ongeveer 20 minuten lopen naar Otterndorf Beach, De keuken was geweldig, maar sommige apparaten leken verouderd, Toch was het al met al een comfortabel verblijf,
Majus
We hadden een geweldige verblijf in dit charmante vakantiehuis in Otterndorf! Het huis was prachtig ingericht en zeer ruim voor onze familie van zes. Het uitzicht op het meer vanaf het terras was gewoon prachtig, en we genoten van het ontspannen in de hot tub na een lange dag van verkennen. Bovendien was de toegang tot de kano een hoogtepunt voor de kinderen! Het is een perfecte plek voor gezinnen die op zoek zijn naar een rustige ontsnapping.
Paice
Wat een fantastische plek! De Deense cottage is gezellig en heeft een warme sfeer. We hielden van de serre in een van de slaapkamers en de ruime woonkamer waar we 's avonds spelletjes speelden. De tuin was ook perfect voor de kinderen om te spelen. Het nabijgelegen restaurant Deichkieker serveerde heerlijk eten, waardoor het voor ons gemakkelijk was om van de lokale keuken te genieten. Zeer aan te raden voor een ontspannen gezinsuitje!
Buiten
Wat een heerlijke verblijf! De cottage aan het meer was niets minder dan perfect voor onze familie-uitje, We genoten van het gebruik van de kano en het spabad was een fantastische manier om te ontspannen na lange dagen van verkennen, De keuken was goed uitgerust, waardoor gezinsmaaltijden eenvoudig en plezierig waren, Zeer aan te raden voor gezinnen met kinderen!
Willi Berg
Sauna, Kamin,,,,
Rolf Rostalski
Ik kan het restaurant aan de sluis niet aanbevelen, het menu, frietjes, zoete aardappelen, nee bedankt en de prijzen zijn erg hoog.
Patrick Leppert
Toegang tot het meer,
Daniela Quell
De inrichting was zeer smaakvol, we hadden alles wat we nodig hadden,
Sven Eisenhardt
Als je van goede broodjes houdt als ontbijt, ga dan naar Becker Buck in Otterndorf. De broodjes in de supermarkt op het vakantieterrein zijn pure industriële broodjes en laten je overgeven. De wandeling naar de dam over de camping Het is de moeite waard, de dam marcheert omhoog naar Cuxhaven is prettig, als je het havengebied binnenkomt neem je de ÃV naar het centrum naar de American Harbor. Het beste visrestaurant is het Restaurant Post in Otterndorf. Reserveren wordt sterk aanbevolen, lunch daarna in het familiebedrijf is absoluut top, je moet zeker de Aahlenmoor en zijn restaurant in het heide-informatiecentrum gaan bekijken, Otterndorf zelf is een must-see,
Birgit Drube-Thomsen
De ligging aan het water, goede bedden en matrassen
Schoon
Een prachtig huis zoals in Denemarken, een kano die door twee of meer personen gebruikt kan worden, de bedden zijn goed, ik heb geen rugklachten gehad, de steiger aan het water en ook het zonneterras waren erg fijn, 2 ligstoelen en genoeg stoelen met een grote tafel waren goed om op te liggen en te zitten,
Melanie GroÃe
Alles wat je nodig had was aanwezig
Andreas Pastrick
Alles wat je nodig hebt is aanwezig / Zeer goed onderhouden en schoon / Zeer goede faciliteiten
Gabriele Rosenfelder
Die ligging aan het water
Elfriede Tyroller
Alles
Manon Lanin
Toeristisch treintje, strand, fietstochten Er zijn veel mogelijkheden in Otterndorf
Bernhard_
Die Lage Sauberheid, Sauna
Majus
We hadden een geweldige verblijf in dit charmante vakantiehuis in Otterndorf! Het huis was prachtig ingericht en zeer ruim voor onze familie van zes. Het uitzicht op het meer vanaf het terras was gewoon prachtig, en we genoten van het ontspannen in de hot tub na een lange dag verkennen. Bovendien was de toegang tot de kano een hoogtepunt voor de kinderen! Het is een perfecte plek voor gezinnen die op zoek zijn naar een rustige ontsnapping.
Werner
De locatie direct aan het water. Een gezellig interieur.
Uwe
De ruimte-indeling en ligging
Eskildsen
Een beetje teleurstellend, om eerlijk te zijn, Hoewel het huis ruim was en een mooie indeling had, verwachtten we iets meer qua nabijheid van het strand, Het is ongeveer 20 minuten lopen naar Otterndorf Beach, De keuken was geweldig, maar sommige apparaten leken verouderd, Toch was het al met al een comfortabel verblijf,
Paice
Wat een fantastische plek! De Deense cottage is gezellig en heeft een warme sfeer. We hielden van de serre in een van de slaapkamers en de ruime woonkamer waar we avonden doorbrachten met het spelen van spelletjes. De tuin was ook perfect voor de kinderen om te spelen. Het nabijgelegen restaurant Deichkieker serveerde heerlijk eten, waardoor het gemakkelijk was om van de lokale keuken te genieten. Sterk aanbevolen voor een ontspannend gezinsuitje!
Buiten
Wat een heerlijke verblijf! De cottage aan het meer was niets minder dan perfect voor onze familie-uitje, We genoten van het gebruik van de kano en het spabad was een fantastische manier om te ontspannen na lange dagen van verkennen, De keuken was goed uitgerust, waardoor gezinsmaaltijden eenvoudig en plezierig waren, Zeer aan te raden voor gezinnen met kinderen!
Mielsch
Het huis is comfortabel ingericht en alles wat je nodig hebt is aanwezig, fijn dat er een boot en zwemvesten aanwezig zijn,
Gudrun Schmidt
Tapijt, geweldige kamerindeling, hoog plafond, open haard, geweldig uitzicht,
Susanne Maresch
Hemmor, Restaurant To Gao, Otterndorf is altijd de moeite waard, Cuxhaven sowieso
Nicole Ewerszumrode
De verwerking van hout in huis, de kano met de gracht
RAHM/DANIELA
Het was schoon, gunstig gelegen en voorzien van uitgebreide faciliteiten, een zandbak met speelgoed, schommels en een klimrek maakten de barbecue-avonden en tijden op het terras erg gezellig,
Oliver Jordan
Die Lage, ruimte-indeling,
Jörn Wittorf
Groot terras, directe toegang tot het meer, eigen boot, sauna
Dieter Gabbert
Die ligging en de inrichting,
Daniela Marina Ellmauer
Cuxhafen Museum Windkracht 10, Natureum, Dierentuin in Wingst
Uwe Haferkamp
De rustige ligging aan een kleine gracht,
Stephan Schumacher
Goede complete faciliteiten, moderne inrichting, netheid, ligging direct aan het water
Olga Berg
Locatie, huis heeft alles wat je nodig hebt,
Sessler
De prachtige ligging, alles in goede staat
Ina-Maria und Michael Wolpers
Eigenlijk vonden we, net als de vorige keer, alles leuk,
Thomas Grube
De ligging, faciliteiten Otterndorf
Nadine Gelhaus
Een zeer goed onderhouden en goed uitgeruste woning op een toplocatie
Andreas Höllisch
Sauna, kano, zandbak, speeltuin en netheid
Frieser
Lage aan de rivier
Andreas
op het water, sauna, eenden, bank op het dok,
Willi Berg
Sauna, Kamin,,,,
Gudrun Schmidt
Tapijt, geweldige kamerindeling, hoog plafond, open haard, geweldig uitzicht,
Rolf Rostalski
Ik kan het restaurant aan de sluis niet aanbevelen, het menu, frietjes, zoete aardappelen, nee bedankt en de prijzen zijn erg hoog.
Patrick Leppert
Toegang tot het meer,
Susanne Maresch
Hemmor, Restaurant To Gao, Otterndorf is altijd de moeite waard, Cuxhaven sowieso
Daniela Quell
De inrichting was zeer smaakvol, we hadden alles wat we nodig hadden,
Nicole Ewerszumrode
De verwerking van hout in huis, de kano met de gracht
Sven Eisenhardt
Als je van goede broodjes houdt als ontbijt, ga dan naar Becker Buck in Otterndorf. De broodjes in de supermarkt op het vakantieterrein zijn pure industriële broodjes en laten je overgeven. De wandeling naar de dam over de camping Het is de moeite waard, de dam marcheert omhoog naar Cuxhaven is prettig, als je het havengebied binnenkomt neem je de ÃV naar het centrum naar de American Harbor. Het beste visrestaurant is het Restaurant Post in Otterndorf. Reserveren wordt sterk aanbevolen, lunch daarna in het familiebedrijf is absoluut top, je moet zeker de Aahlenmoor en zijn restaurant in het heide-informatiecentrum gaan bekijken, Otterndorf zelf is een must-see,
RAHM/DANIELA
Het was schoon, gunstig gelegen en voorzien van uitgebreide faciliteiten, een zandbak met speelgoed, schommels en een klimrek maakten de barbecue-avonden en tijden op het terras erg gezellig,
Oliver Jordan
Die Lage, Raumaufteilung,
Birgit Drube-Thomsen
De ligging aan het water, goede bedden en matrassen
Schoon
Een prachtig huis zoals in Denemarken, een kano die door twee of meer personen gebruikt kan worden, de bedden zijn goed, ik heb geen rugklachten gehad, de steiger aan het water en ook het zonneterras waren erg fijn, 2 ligstoelen en genoeg stoelen met een grote tafel waren goed om op te liggen en te zitten,
Jörn Wittorf
Groot terras, directe toegang tot het meer, eigen boot, sauna
Melanie GroÃe
Alles wat je nodig had was aanwezig
Andreas Pastrick
Alles wat je nodig hebt is aanwezig / Zeer goed onderhouden en schoon / Zeer goede faciliteiten
Gabriele Rosenfelder
Die ligging aan het water
Dieter Gabbert
De ligging en de voorzieningen,
Elfriede Tyroller
Alles
Manon Lanin
Toeristisch treintje, strand, fietstochten Er zijn veel mogelijkheden in Otterndorf
Daniela Marina Ellmauer
Cuxhafen Museum Windkracht 10, Natureum, Dierentuin in Wingst
Uwe Haferkamp
De rustige ligging aan een kleine gracht,
Stephan Schumacher
Goede complete faciliteiten, moderne inrichting, netheid, ligging direct aan het water
Olga Berg
Locatie, huis heeft alles wat je nodig hebt,
Sessler
De prachtige ligging, alles in goede staat
Ina-Maria und Michael Wolpers
Eigenlijk vonden we, net als de vorige keer, alles leuk,
Thomas Grube
De ligging, faciliteiten Otterndorf
Nadine Gelhaus
Een zeer goed onderhouden en goed uitgeruste woning op een toplocatie
Andreas Höllisch
Sauna, kano, zandbak, speeltuin en netheid
Frieser
Lage aan de rivier
Bernhard_
Die Lage Sauberkeit, Sauna
Andreas
op het water, sauna, eenden, bank op het dok,
Werner
De locatie direct aan het water. Een gezellig interieur.
Uwe
De indeling en ligging
Mielsch
Het huis is comfortabel ingericht en alles wat je nodig hebt is aanwezig, fijn dat er een boot en zwemvesten aanwezig zijn,
Contactpersoon
Bedrijf Belvilla
Andere accommodaties van Belvilla
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
meer informatie
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Duitsland
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Nedersaksen
Vakantiehuizen en vakantiewoningen aan de Noordzee
Vakantie-ideeën: Strandvakantie
Objectnummer: 295251
Laatst bijgewerkt: 17.09.2025
Advertentie online sinds: 4 Jaren, 9 maanden
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/295251.htm
«6 persoons vakantie huis in Otterndorf» krijgt een vakantiebeoordeling van 3.9 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 151 gegeven Beoordelingen.
en commissies
