Terug
Zoeken
Zoekopdracht
Gasten 2 personen

Moderne villa in Camplong met privézwembad

Max.  8   personen
107m²  Woonoppervlakte
4 Slaapkamers
0  Badkamer
Max. 8  personen
107m²
4 Slaapkamers
Delen

Fantastische ligging

Brandschone accommodatie

100% Aanbeveling

Al meer dan 4 Jaren online


Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
Gratis afzegging
2 personen

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies

Fantastische ligging

Brandschone accommodatie

100% Aanbeveling

Al meer dan 4 Jaren online



Beschrijving

Parterre: (woonkamer(TV(internationale zender(s)), kachel(hout), DVD-speler, stereo-installatie, tuindeuren), open keuken(kookplaat, afzuigkap, koffiezetapparaat(filtermaling, pads), oven, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), slaapkamer(2-pers. bed(160 x 200 cm), tuindeuren), slaapkamer(2-pers. bed(160 x 200 cm)), slaapkamer(1-pers. bed(90 x 200 cm), 1-pers. bed(90 x 200 cm)), slaapkamer(1-pers. bed(90 x 200 cm), 1-pers. bed(90 x 200 cm)), badkamer(douche, wastafel, toilet), badkamer(ligbad, douche, wastafel, toilet), toilet, bijkeuken(wasdroger, wasmachine, strijkplank, strijkijzer))

open haard, magnetron, bad of douche, bubbelbad(buiten), verwarming(elektrisch), terras, tuin(privé, verlicht, 2100 m2), tuinmeubilair, ligbedden, BBQ, parking, parasol, zwembad(privé, verwarmd, 8 x 4 m., geopend van 1/2 Apr t/m Okt), jeu de boules baan, speeltoestellen, gezelschapsspellen

In een oase van rust vindt u deze prachtige villa, midden in de wijngaarden van de Minervois, met spa en verwarmd privézwembad, in het gehucht Camplong, op slechts 40 minuten van de stranden van de Middellandse Zee.

Dit elegante vakantiehuis, ontworpen voor maximaal 8 personen, staat in open verbinding met de natuur en biedt alle faciliteiten die u nodig heeft voor uw welzijn. Het ligt in een uitgestrekte, prachtige tuin met mediterrane planten. Vanaf het terras op het zuiden heeft u een prachtig uitzicht op de vallei van de Aude, de Corbières en de Pyreneeën. Het privézwembad (geopend van half april tot eind oktober) is verwarmd en de spa maakt het plaatje compleet.

Het gehucht maakt deel uit van het dorp Félines Minervois. Het geniet van een mediterraan klimaat en een opmerkelijk natuurlijk erfgoed. Er zijn volop mogelijkheden om te wandelen, paardrijden of fietsen om het prachtige landschap van de Montagne Noire, de Minervois en zijn beroemde wijngaarden te ontdekken. Ga picknicken bij het meer van Salagou. Het Canal du Midi ligt op 20 minuten rijden. Mis Carcassonne (32 km), Narbonne (43 km) en de prachtige stranden van Agde en Gruissan niet.

U zult tal van mediterrane souvenirs mee naar huis nemen.

Een borg van EUR 150,00 is vereist dichter bij uw incheckdatum. U ontvangt een aparte communicatie met de betalingslink. De borg zorgt voor een zorgeloos verblijf en dekt extra diensten zoals schoonmaak, servicekosten, verbruik, schade of andere extra kosten die tijdens het verblijf worden gemaakt. Een eventueel restant van de borg wordt binnen 21 dagen na het uitchecken terugbetaald.

Inrichting

Huisdieren welkom Huisdieren welkom
Zwembad Zwembad
Niet-rokers Niet-rokers
WiFi WiFi
Tuin Tuin
Televisie Televisie
Terras Terras
Vaatwasser Vaatwasser
Wasmachine Wasmachine

Buitenshuis

Tuin
Barbecue
Speeltuin
Zwembad
Parkeren
Terras

Badkamer

aparte wc's 2


Keuken

Vriesvak
Vaatwasser
Koelkast
Magnetron
Oven
Koffiezetapparaat
Afzuigkap

Apparatuur en toebehoren

Televisie
Ligstoelen
Wasmachine
Wasdroger
WiFi
Strijkijzer
Strijkplank
Rookmelder
Parasol
Terrasmeubilair
DVD-speler
Hifi systeem

Geschikt voor

Niet-rokers
Huisdieren welkom
Kinderen welkom

slaapkamer

Totaal aantal slaapplaatsen: 8

4 tweepersoonskamer

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Afstanden

Strand 63 kilometer

63 kilometer

Meer 15 kilometer

15 kilometer

Supermarkt 3.2 kilometer

3.2 kilometer

Restaurant 2.9 kilometer

2.9 kilometer

Luchthaven 34.6 kilometer Carcassonne Airport

34.6 kilometer



Recreatiemogelijkheden

Vissen
Paardrijden

Richtlijnen


Aanwijzingen van de verhuurder

Inchecken: 16:00
Uitchecken: 09:00

Aanvullende informatie bij de huurprijs:

Huisdieren: Max. 1; € 35/verblijf.
Bedlinnen: Mogelijkheid tot huren, € 12,50 p.p./verblijf.
Toeristenbelasting: Inclusief.
Servicekosten: Inclusief.
Badhanddoeken: Mogelijkheid tot huren, € 12,50 p.p./verblijf.
Keukenlinnen: Mogelijkheid tot huren, € 7,50/verblijf.
Wifi: Gratis.
Kinderbed: gratis (op aanvraag).
Kinderstoel: gratis (op aanvraag).
Schoonmaak: Tussentijdse schoonmaak € 50/keer.
Verwarmen zwembad: Inclusief.

Annuleringsvoorwaarden:

Gratis annuleren mogelijk tot 43 dagen voor de aankomstdatum.


•Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur.
•In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.


meer informatie:

Deze woning wordt vanwege de rust niet verhuurd aan groepen jongeren
Het organiseren van studentenfeesten, vrijgezellenfeesten, drinkpartijen in dit huis is verboden
Opladen van e-voertuigen niet toegestaan


Beschikbaarheid

Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.


48 Beoordelingen

Totale beoordeling

4,5 van 5
4.5 Inrichting
4.5 Prijs / kwaliteit
4.5 Service
4.5 Ligging
4.5 Reinheid
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.

Philip Phoelich

4,4
4.4 4.4 4.4 4.4 4.4

Mooie plek, prachtig uitzicht, heerlijk zwembad en een prettig en ruim huis. Beetje achterstallig onderhoud hier en daar. Houd er rekening mee dat er helemaal niets aan voorraad is in het huis; geen zeep, peper/zout bijvoorbeeld.

Ken Geens

4,4
4.4 4.4 4.4 4.4 4.4

Mooie ruime villa op een fantastische locatie met schitterend uitzicht. Spijtig van het mindere weer tijdens de 2de week van de paasvakantie. Service was top!

Heidi Joustra

4,4
4.4 4.4 4.4 4.4 4.4

Werkelijk een schitterend huis met alle faciliteiten die je op een vakantiebestemming wil op een fantastische locatie!

Gustaaf Helsen

4,4
4.4 4.4 4.4 4.4 4.4

wij hebben genoten van de vacantie,alles goed geregeld,proper huisje,alle faciliteiten waren aanwezig.Voor herhaling vatbaar thanks belvilla

Iterbeke

4,4
4.4 4.4 4.4 4.4 4.4

Fantastisch uitzicht , niet geschikt voor kleine kinderen ook niet voor mensen met een rolstoel , zeer rustig

meer weergeven

Contactpersoon

Bedrijf Belvilla


meer informatie

Vakantie-ideeën: Vakantie met hond

Objectnummer: 308813

Laatst bijgewerkt: 16.09.2025

Advertentie online sinds: 4 Jaren, 8 maanden

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/308813.htm


«Moderne villa in Camplong met privézwembad» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.5 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 48 gegeven Beoordelingen.

Verwijderen
toevoegen als favoriet
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
Gratis afzegging
2 personen

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies
Contactgegevens van de gastheer/-vrouw weergeven
Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat
Opgeslagen in
Verwijderd uit