Terug
Zoeken

Naar de echo

Max.  35  personen
500m²
20 Slaapkamers
Delen
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
2 personen



6 keer aan de wensenlijst toegevoegd

Al meer dan 4 Jaren online


Beschrijving

De Rennsteig is een van de mooiste plekken in Duitsland om vakantie te vieren. Kom en ontspan met ons! Het vakantiehuis "Zum Echo" is nieuw gebouwd en tot 2000 geopend als vakantiehotel. Vanwege de grote vraag naar vakantiewoningen werden de kamers na de pensionering van de oude uitbaters in 2009 omgebouwd tot vakantiewoningen met in totaal 36 bedden. Alle appartementen zijn 50m² groot. Ze zijn uitgerust met een woonkamer met kitchenette, twee slaapkamers, een badkamer met douche/wc en gratis WiFi. Een grote buitenruimte en een gedeeltelijk overdekt tuinterras nodigen u uit om te zonnebaden, te ontspannen of te barbecueën. Op de begane grond is er een gastenkamer die geboekt kan worden voor evenementen. Het huis ligt tussen het Thüringer Woud en het Frankische Woud aan de Rennsteig, een van de grootste wandelgebieden van Duitsland. Er zijn talrijke excursiebestemmingen in onze omgeving. Kom naar ons toe en geniet van het prachtige landschap! Als je wilt, kun je dit ook vanuit de lucht doen. Er is een zweefvliegveld in de buurt (geen gemotoriseerde vliegtuigen) vanwaar u bij goed weer rondvluchten kunt maken. Er is ook een paardenboerderij en een natuurlijk boszwembad op korte afstand van het dorp.

Slaapplaatsen

Slaapkamers 1
Tweepersoonsbed
Slaapkamers 2
Tweepersoonsbed
Slaapkamers 3
Tweepersoonsbed
Slaapkamers 4
Tweepersoonsbed
Slaapkamers 5
Tweepersoonsbed
Slaapkamers 6
Eenpersoonsbed
Slaapkamers 7
Eenpersoonsbed
Slaapkamers 8
Eenpersoonsbed
Slaapkamers 9
Eenpersoonsbed
Slaapkamers 10
Eenpersoonsbed
Slaapkamers 11
Tweepersoonsbed
Slaapkamers 12
Tweepersoonsbed
Slaapkamers 13
Tweepersoonsbed
Slaapkamers 14
Tweepersoonsbed
Slaapkamers 15
Tweepersoonsbed
Slaapkamers 16
Tweepersoonsbed
Slaapkamers 17
Tweepersoonsbed
Slaapkamers 18
Tweepersoonsbed
Slaapkamers 19
Tweepersoonsbed
Slaapkamers 20
Tweepersoonsbed

Kamers en inrichting

Huisdieren welkom Huisdieren welkom
Niet-rokers Niet-rokers
WiFi WiFi
Tuin Tuin
Televisie Televisie
Terras Terras
Wasmachine Wasmachine
Kinderbed Kinderbed
Parkeren Parkeren
Toon alle faciliteiten

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Afstanden

Meer 4 kilometer

Supermarkt 2 kilometer

Restaurant 2 kilometer

Stadscentrum 0.5 kilometer

Luchthaven 47 kilometer

Station 10 kilometer

Snelweg-afrit 28 kilometer


Plaats en de locatie van de accommodatie

Vijf van de 10 appartementen bevinden zich op de eerste verdieping van het vakantiehuis "Zum Echo" en zijn ook via de parkeerplaats aan de achterkant van het huis zonder trappen bereikbaar en dus ook toegankelijk voor mensen die slecht ter been zijn. Direct bij de ingang van Titschendorf ligt het huis "Zum Echo" aan de rechterkant - maar maakt u zich geen zorgen - de plaats is een soort doodlopende weg en kent zeer weinig autoverkeer. Bezoek ook onze website en bekijk een video over het vakantiehuis en over de omgeving. Verder hebben we veel excursietips samengevat, zodat uw vakantie een belevenis wordt!


Recreatiemogelijkheden

Vissen
Fietsen
Jagen
Mountainbiken
Paardrijden
Zwemmen
Zweefvliegen
Skiën
Wandelen

Richtlijnen

Aanwijzingen van de verhuurder

Aanbetaling: 100 % bij aankomst
Resterend bedrag: bij aankomst

Annuleringsvoorwaarden:

U krijgt de helft van het boekingsbedrag terug, minus de annuleringskosten, als u de boeking ten minste 7 dagen voor de geplande check-in vóór 12.00 uur 's middags CET (Midden-Europese Tijd) annuleert. Bij annuleringen die minder dan 7 dagen voor de check-in worden gedaan, krijgt u geen restitutie.


Neem contact op:

Op de begane grond van het huis bevindt zich een restaurant dat voor evenementen kan worden gereserveerd. Meer informatie hierover vindt u op onze website.


Beschikbaarheid

toon 12 maanden

vrij bezet Aankomst- of vertrekdag

Voor het laatst bijgewerkt: 28-01-2026


Het Vakantiehuis heeft nog geen beoordeling

De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
Beoordeling toevoegen

Contact

Dhr. F. Krauter

Dhr. F. Krauter

Beste gasten, met het vakantiehuis "Zum Echo" in Titschendorf bij Wurzbach in Thüringen willen wij u een ontspannende vakantie tegen redelijke prijzen aanbieden. Profiteer van de mogelijkheden om te ontspannen of ook in de winter voor sportieve activiteiten zoals langlaufen of ontspannende wandelingen in de sneeuw. We zouden erg blij zijn met uw bezoek! Uw Frank Krauter

Gastheer sinds: 28-08-2021

antwoordpercentage: 90%

antwoordtijd: onder 24h

Contacttalen: Duits

Advertentienummer: 363255

Contactgegevens weergeven Contactgegevens weergeven

0049(0) 1757564418

Meld Schending

U kunt een advertentie melden als u denkt dat er iets mis is. De advertentie wordt vervolgens beoordeeld door het team van ferienhausmiete.de.


*Verplichte velden

Wettelijke mededeling: Door het formulier in te dienen, ga ik akkoord met de Gebruiksvoorwaarden. Door op "Verzenden" te klikken, geef ik toestemming voor de verwerking en het gebruik van mijn gegevens volgens het Privacybeleid.

Misbruik melden Misbruik melden

Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen


Neem contact op

Vakantie-ideeën: Vakantie met hond

Advertentienummer: 363255

Laatst bijgewerkt: 10.03.2026

Advertentie online sinds: 4 Jaren, 6 maanden

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/363255.htm

Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat