Terug
Zoeken

Vakantieappartement Gezinsvakantie Heiligendamm

Max.  4  personen
132m²
2 Slaapkamers
20%
Delen
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
20% Actie 16.02 tot 31.03.2026
2 personen



Fantastische ligging

Brandschone accommodatie

100% Aanbeveling

Al meer dan 3 Jaren online


Slaapplaatsen

Slaapkamers 1
Tweepersoonsbed
Slaapkamers 2
Tweepersoonsbed

Kamers en inrichting

Huisdieren niet toegestaan Huisdieren niet toegestaan
Niet-rokers Niet-rokers
WiFi WiFi
Tuin Tuin
Televisie Televisie
Terras Terras
Wasmachine Wasmachine
Haard Haard
Parkeren Parkeren
Toon alle faciliteiten

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Afstanden

Strand 0.05 kilometer


Recreatiemogelijkheden


Richtlijnen


Aanwijzingen van de verhuurder


Beschikbaarheid

Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.


52 Beoordelingen

Totale beoordeling

4,9 van 5
4.9 Inrichting
4.9 Prijs / kwaliteit
4.9 Service
4.9 Ligging
4.9 Reinheid
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
Beoordeling toevoegen

Susanne E.

5,0 5 5 5 5 5
Toon Duits

Al onze 2e verblijf in dit droomappartement. Alles klopt gewoon, ontspanning begint voor ons al bij het betreden van het appartement.

Brigitte M.

5,0 5 5 5 5 5
Toon Duits

Zeer mooie (vakantie-)woning. Goed uitgerust. Voor 4 personen optimaal, omdat er twee slaapkamers en twee badkamers zijn, één met douche en raam, één met bad en douche en bovenlicht.

Renate S.

5,0 5 5 5 5 5
Toon Duits

Ook tijdens onze 3e vakantie in het Lindenpalais en het 2e verblijf in appartement LP 37 waren we weer volledig tevreden. Het appartement biedt alles wat een ontspannen vakantie maakt; de ambiance, de technische uitrusting en ook de locatie hebben ons weer zeer overtuigd. Het uitzicht op de Oostzee en het 's ochtends wakker worden met zeezicht en het geluid van de zee is al een hoogtepunt.

G

5,0 5 5 5 5 5
Toon Duits

Waarbij het woord "onderkomen" eerder een afgezaagd woord voor dit geweldige appartement is. Je wordt binnengebeamt in een high-end woning qua ambiance, inrichting en locatie. Met 4 terrassen en 132 m² heb je op elk moment van de dag de mogelijkheid om het weer te volgen, zelfs bij regen met het overdekte platform. De stijl is doordacht, de kleine dingen aan de muur, plank of in de badkamer overtuigen. De techniek in het huis is modern en zonder gebreken, maar het is even wennen in gebruik (dimmer/lichtschakelaar). Maar je ontdekt snel waar je moet drukken. Verder verwijs ik alleen naar de foto's in de appartementbeschrijving, die voor zich spreken. De omgeving is overzichtelijk en goed onderhouden, de ondergrondse garage is comfortabel. Ook al kunnen de aangrenzende locaties zoals de openbare parkeerplaats of speeltuin zorgen baren, maak je geen zorgen: overmatig lawaai heb ik niet waargenomen. De woning is überhaupt aangenaam geluiddicht met de dubbele beglazing en de massief houten binnendeuren. Het bistro in het huis is ook aan te raden, hoewel de openingstijd tot 18 uur toch iets te vroeg eindigt om 's avonds nog ergens te gaan eten. Het nabijgelegen restaurant Merdinis is echter ook niets voor elke dag. Voor boodschappen zijn er mogelijkheden in Bad Doberan en Kühlungsborn en de goed uitgeruste keuken kan daar volledig ondersteunen. Enig (persoonlijk) minpunt: geen magnetron voor de snelle keuken. Het MeerFun-team ter plaatse heeft alles onder controle, zelfs de uitleg van de lichtschakelaars :-) Inchecken en uitchecken alles perfect, je herkent ondanks mond/neusbescherming de lachende ogen van de ander. Ik kom terug, mits er vrije data zijn, wat soms moeilijk is volgens de kalender.

Bernhard

5,0 5 5 5 5 5
Toon Duits

Beginnend bij de receptie tot de locatie, uitzicht, grootte, inrichting, uitrusting is er niets negatiefs! Het personeel aan de receptie was erg vriendelijk, behulpzaam en voorkomend. De inrichting en het interieur zijn allemaal van hoge kwaliteit en meer dan voldoende aanwezig. We waren met onze vrienden bij u, ook zij waren enthousiast. Hartelijk dank voor de mooie tijd.

meer weergeven

Contact

Bedrijf Meer F.U.N. GmbH

Als familiebedrijf met tientallen jaren ervaring kunnen we met recht zeggen: vakantie zit ons in het bloed. Wij zijn niet alleen kenners, maar ook liefhebbers van onze thuisregio aan de Oostzee en delen deze passie graag met u! Wij bieden een grote verscheidenheid aan vakantiewoningen en vakantiehuizen in en rond Kühlungsborn, maar ook in Heiligendamm en Börgerende-Rethwisch, om aan al uw individuele vakantiewensen te voldoen.

Gastheer sinds: 26-01-2022

antwoordtijd: nog geen

Contacttalen: Duits, Engels

Advertentienummer: 380664

Contactgegevens weergeven Contactgegevens weergeven

0049(0) 038293 60671

Meld Schending

U kunt een advertentie melden als u denkt dat er iets mis is. De advertentie wordt vervolgens beoordeeld door het team van ferienhausmiete.de.


*Verplichte velden

Wettelijke mededeling: Door het formulier in te dienen, ga ik akkoord met de Gebruiksvoorwaarden. Door op "Verzenden" te klikken, geef ik toestemming voor de verwerking en het gebruik van mijn gegevens volgens het Privacybeleid.

Misbruik melden Misbruik melden

Andere accommodaties van Meer F.U.N. GmbH

Alle accommodaties weergeven van Meer F.U.N. GmbH

Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen


Neem contact op

Vakantie-ideeën: Strandvakantie

Advertentienummer: 380664

Laatst bijgewerkt: 16.02.2026

Advertentie online sinds: 3 Jaren, 11 maanden

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/380664.htm


«Vakantieappartement Gezinsvakantie Heiligendamm» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.9 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 52 gegeven Beoordelingen.

Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat