100% Aanbeveling
Al meer dan 3 Jaren online
Beschrijving
Op de 1e etage: (woonkamer(2-pers. slaapbank, TV(satelliet), eettafel, zithoek), keuken(kookplaat(2 kookplaten, keramisch), waterkoker, broodrooster, koffiezetapparaat, afwasmachine, koelkast(+ vriesvak)), slaapkamer(2-pers. bed(boxspring, 160 x 200 cm)), badkamer(douche, wastafel, toilet, haardroger))
Parkeerplaats, terras, tuinmeubilair
Uw vakantiewoning bevindt zich in een vakantiedorp niet ver van Hage. De flat op de bovenste verdieping is uitgerust met alles wat u nodig heeft voor een ontspannen vakantie. De locatie is ideaal als uitgangspunt voor dagtochten naar Norden, Aurich, Dornum, Esens of zelfs Emden.
Highlight: WLAN inbegrepen
Activiteiten in de buurt : De populairste wadlooptocht aan de Noordzee loopt van Neßmersiel naar het Noordzee-eiland Baltrum. Het wad is op dit stuk goed begaanbaar, vaak kunt u zelfs op blote voeten lopen. Na ongeveer 2,5 uur bereikt u al uw bestemming, na een wandeling van meer dan 6 kilometer over de zeebodem. Op Baltrum maakt u een wandeling door het kleine eilanddorpje voordat u bij vloed de veerboot terug neemt naar Neßmersiel, waarbij u een grote zeehondenbank passeert.
Of u kunt het zeehondenstation in Norddeich bezoeken.
Mobiliteit : Niet geschikt voor personen met beperkte mobiliteit
Inrichting
Buitenshuis
Badkamer
aparte wc's 1
Keuken
Apparatuur en toebehoren
Geschikt voor
slaapkamer
Totaal aantal slaapplaatsen: 4
Routebeschrijving/ligging
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Beschikbaarheid
Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.
48 Beoordelingen
Totale beoordeling
Mulder
De Ferienwohnung am Deich is perfect voor een rustige ontsnapping, We vonden het erg schoon en uitnodigend, De wandelingen langs de kust waren prachtig, en we genoten van de rust van de omringende natuur
Schuster
De keuken was goed uitgerust, waardoor het bereiden van maaltijden gemakkelijk was. Geweldige locatie voor dagtochten!
Sterlak
Geweldige locatie voor uitstapjes, schoon en comfortabel appartement, WiFi inbegrepen, wat een pluspunt was
Jessop
Een heerlijke plek om te verblijven! De gastheren waren gastvrij en het appartement had een charmante sfeer. We waardeerden de nabijheid van het zeehondenstation in Norddeich.
Ruiz Carretero
Gezellig appartement met prachtig uitzicht, perfect om nabijgelegen attracties te verkennen
Contact
Bedrijf Belvilla
Gastheer sinds: 08-01-2020
Contacttalen: Duits, Engels
Advertentienummer: 405394
Andere accommodaties van Belvilla
Berumbur, Oost-Friesland, Noordzee
Berumbur, Oost-Friesland, Noordzee
Hage, Oost-Friesland, Noordzee
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
Hage, Oost-Friesland, Noordzee
Hage, Oost-Friesland, Noordzee
Hage, Oost-Friesland, Noordzee
Neem contact op
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Duitsland
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Nedersaksen
Vakantiehuizen en vakantiewoningen aan de Noordzee
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Oost-Friesland
Vakantie-ideeën: Gezinsvakantie
Advertentienummer: 405394
Laatst bijgewerkt: 09.06.2026
Advertentie online sinds: 3 Jaren, 9 maanden
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/405394.htm
«Vakantieappartement aan de dijk in Berumbur» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.5 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 48 gegeven Beoordelingen.