Terug
Zoeken

Vakantieappartement Gezinsvakantie Olpenitz

Max.  6  personen
85m²
2 Slaapkamers (+1)
5%
Delen
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
5% Actie 02.04 tot 29.04.2026
2 personen



Fantastische ligging

Brandschone accommodatie

100% Aanbeveling

Al meer dan 2 Jaren online


Slaapplaatsen

Slaapkamers 1
Tweepersoonsbed
Slaapkamers 2
Tweepersoonsbed
Woonkamer
Tweepersoonsbed

Kamers en inrichting

Huisdieren welkom Huisdieren welkom
Niet-rokers Niet-rokers
WiFi WiFi
Tuin Tuin
Televisie Televisie
Terras Terras
Vaatwasser Vaatwasser
Wasmachine Wasmachine
Sauna Sauna
Toon alle faciliteiten

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Afstanden

Strand 0.35 kilometer

Supermarkt 0.9 kilometer

Restaurant 0.6 kilometer

Stadscentrum 7 kilometer

Bus 0.29 kilometer

Luchthaven 137 kilometer

Station 18.1 kilometer


Recreatiemogelijkheden

Vissen
Paardrijden
Zwemmen
Zeilen
Surfen
Duiken
Volleybal
Wandelen
Waterskiën

Richtlijnen


Aanwijzingen van de verhuurder

Inchecken: 16:00
Uitchecken: 10:00
Borg: € 150

Beschikbaarheid

Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.


7 Beoordelingen

Totale beoordeling

4,7 van 5
4.7 Inrichting
4.7 Prijs / kwaliteit
4.7 Service
4.7 Ligging
4.7 Reinheid
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
Beoordeling toevoegen

Else B.

4,6 4.6 4.6 4.6 4.6 4.6
Toon Duits

Wij hebben appartement nr. 4 Sonnenlicht Olpenitz (met terras) Kapitänstr. 4 gehad. De inrichting was iets anders dan op de foto's, maar goed. Het uitzicht is gewoon geweldig. Het appartement heeft helaas geen douche, wat we natuurlijk wisten, maar wat we toch misten. De slaapkamers kunnen niet echt donker gemaakt worden en de hoofdkussens in de slaapkamer zijn echt slecht. We vonden het goed dat de huissleutels in een sleutelkastje bij het huis waren en dat je ze daar weer moest terugleggen bij vertrek. We hebben geboekt via Port 54 en waren zeer tevreden met de afhandeling van de boeking.

Michael S.

5,0 5 5 5 5 5
Toon Duits

Het is een prachtige lichte en moderne vakantiewoning. Ik kan het iedereen aanraden. De communicatie per e-mail verloopt soepel. Mijn vrouw en ik waren zeer enthousiast.

Ines G.

4,3 4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Duits

We vonden het appartement mooi en zeer schoon. De ligging in het resort is mooi met uitzicht op de haven. En het gras voor het huis beviel de hond goed. Als het resort klaar is zonder bouwprojecten, wordt het zeker nog mooier. In november was de prijs-kwaliteitverhouding zeer goed. Voor de dubbele prijs in de zomer zou het ons te duur zijn.

Verena R.

4,7 4.7 4.7 4.7 4.7 4.7
Toon Duits

Zeer mooie en moderne vakantiewoning met een geweldig uitzicht. De woning is goed uitgerust en schoon. De parkeerplaats direct voor de deur is ook een groot pluspunt. De sleuteloverdracht met de sleutelkast is eenvoudig en echt praktisch. Hoewel het vakantiecomplex Olpenitz erg groot is, was het in de buurt rustig en aangenaam.

Sabine H.

4,9 4.9 4.9 4.9 4.9 4.9
Toon Duits

Geweldig appartement aan de eerste lijn. Zeer aan te raden, de grill en fietsenhok zijn niet vanzelfsprekend.

meer weergeven

Contact

Bedrijf F. Port54

Bedrijf F. Port54

Gastheer sinds: 27-07-2023

antwoordtijd: onder 12h

Contacttalen: Duits

Advertentienummer: 448761

Andere accommodaties van Bedrijf F. Port54

Alle accommodaties weergeven van Bedrijf F. Port54

Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen


Neem contact op

Vakantie-ideeën: Vakantie met hond

Advertentienummer: 448761

Laatst bijgewerkt: 02.04.2026

Advertentie online sinds: 2 Jaren, 8 maanden

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/448761.htm


«Vakantieappartement Gezinsvakantie Olpenitz» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.7 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 7 gegeven Beoordelingen.

Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat