Favoriet van gasten
Fantastische ligging
Brandschone accommodatie
100% Aanbeveling
Al meer dan 2 Jaren online
Favoriet van gasten
Beschrijving
Ontdek de charmante vakantiewoning in Sleeswijk, de perfecte accommodatie voor je volgende vakantie! Vertrekpunt om de omgeving te verkennen met de fiets, te voet of met het openbaar vervoer.
Het appartement van 57 m² is geschikt voor maximaal 2 personen en beschikt over 1 woonkamer, 1 keuken, 1 slaapkamer, 1 eetkamer en 1 badkamer. Gelegen te midden van een idyllische omgeving, kun je hier tot rust komen en optimaal genieten van je vakantie.
Het vakantiehuis is uitgerust met tal van voorzieningen om je verblijf zo aangenaam mogelijk te maken. Verheug je op een buitenzitje in de gezellige tuin, waar je bij mooi weer ontspannende uren kunt doorbrengen en van de zon kunt genieten. Hier vind je ook een overdekte rookruimte en 1 afsluitbare fietsenstalling.
Er is parkeergelegenheid voor je auto in de straat voor het huis. In de buurt (250 m) zijn er ook 10 e-laadstations en 1 carpoolstation voor elektrische auto's.
De keuken is uitgerust met alle belangrijke apparatuur zoals een 4-pits gasfornuis, oven, magnetron, vaatwasser, waterkoker en koffiezetapparaat, zodat je jezelf tijdens je vakantie ook culinair kunt verwennen. Voor je comfort zijn de bedden opgemaakt, handdoeken, haardroger, strijkijzer en strijkplank aanwezig. Het appartement is ook uitgerust met een gezellige zithoek met een grote salontafel, boekenplank met infomappen, informatiemateriaal, ruilboeken, spelletjes, SAT-TV en biedt gratis WLAN voor je communicatie en vermaak.
De vakantiewoning is een huisdiervrije, rookvrije accommodatie en biedt een omgeving met een laag allergeengehalte, zodat mensen met een allergie hier ook een ontspannen vakantie kunnen doorbrengen.
Monteurs zijn ook van harte welkom.
Laat je inspireren door de 50 foto's, die je een indruk geven van het liefdevol ingerichte appartement en de omgeving. Geniet van je vakantie in deze prachtige vakantiewoning in Sleeswijk, die niets te wensen overlaat!
Slaapplaats
Kamers en inrichting
Dit is wat deze accommodatie u biedt
Slaapplaats
Binnenshuis
Buitenshuis
Overige uitrusting
Geschikt voor
Status
Routebeschrijving/ligging
Afstanden
Strand 1 kilometer
1 kilometer
Meer 1 kilometer
1 kilometer
Supermarkt 0.2 kilometer
0.2 kilometer
Restaurant 0.3 kilometer
0.3 kilometer
Stadscentrum 0.5 kilometer
0.5 kilometer
Bus 0.2 kilometer
0.2 kilometer
Luchthaven 150 kilometer
150 kilometer
Station 4 kilometer
4 kilometer
Snelweg-afrit 4 kilometer
4 kilometer
Plaats en de locatie van de accommodatie
De vakantiewoning in Sleeswijk ligt aan de Reiferbahn 8 in de Schleistadt Schleswig. Reiferbahn is een klein steegje in de oude stad. Het marktplein "Stadtfeld" ligt op slechts 150 m afstand, waar op zaterdag de wekelijkse markt plaatsvindt. Hier vinden vlooienmarkten, braderieën en andere evenementen plaats. Op het Stadtfeld is het fitnesscentrum Vitalien met sauna en wellnessruimte, waar je als gast ook gebruik van kunt maken. Pizzeria Dominos is ook in dit gebouw gevestigd. Aan de overkant van de straat is een REWE supermarkt met bakkerij en café, postkantoor, Genusswelt, kapper en pinautomaat
Sleeswijk is een historische stad in Noord-Duitsland met cultuur en natuur. In het noorden van Sleeswijk-Holstein, het land tussen de zeeën, ligt Sleeswijk zeer centraal met een afstand van ca. 40 km tot de Oostzee en Noordzee, het Kielerkanaal, Denemarken en de steden Flensburg, Kiel, Rendsburg, Husum, Kappeln en Tönning.
Sleeswijk ligt aan de Schlei, een arm van de Oostzee. De Schlei is een paradijs voor alle watersportliefhebbers. De regio Schlei en de natuurgebieden Naturerlebnis Raum, Geltinger Birk, Schleimünde, Hüttener Berge en Waddenzee (UNESCO Werelderfgoed) nodigen uit om te voet, op de fiets of per boot verkend te worden.
Er zijn boottochten beschikbaar van Sleeswijk naar Schleimünde of van Kappeln naar Schleimünde en Sleeswijk.
De stad zelf is rijk aan bezienswaardigheden zoals de Sint-Pieterskathedraal met het Bordesholm-altaar, kasteel Gottorf (met prinsentuin, Globushuis, Herculesvijver en Neuwerk), de vissersnederzetting Holm en het Sint-Johannisklooster. Het UNESCO Werelderfgoed Haithabu/Danewerk en de Waddenzee liggen vlakbij.
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Aanwijzingen van de verhuurder
| Inchecken: | 15:00 |
| Uitchecken: | 10:00 |
| Aanbetaling: | 30 % |
| Resterend bedrag: | 1 week voor aankomst |
Aanvullende informatie bij de huurprijs:
| 1. Nacht 95,00 € elke extra nacht 60,00 € |
Annuleringsvoorwaarden:
Gratis annuleren mogelijk tot 46 dagen voor de aankomstdatum.
Neem contact op:
Neem ook een kijkje op onze homepage
Beschikbaarheid
vrij bezet Aankomst- of vertrekdag
Voor het laatst bijgewerkt: 05-03-2026
10 Beoordelingen
Totale beoordeling
Maart 2025
Petra J. uit Werdau
Erholungsvakantie
Alles bestens, zeer schoon, vriendelijke en snelle communicatie, we komen graag terug.
Aanbevolen voor: Cultuur en bezienswaardigheden
Oktober 2024
Sabine W. uit Bochum
Herhaalt misdadigster als het gaat om vakantie in Schleswig
Ik ben al voor de 6e keer bij de familie Thoms in de vakantiewoning geweest en kan echt alleen maar positief berichten. De gastheren zijn zeer vriendelijke en behulpzame mensen. De woning is met veel dingen die je op vakantie nodig hebt, zeer goed uitgerust. Er is ook veel materiaal voor brochures voor uitstapjes. De woning ligt centraal en het is daar toch erg rustig. Parkeerplaatsen zijn ook recht voor de vakantiewoning aanwezig. Ik kan alleen maar mijn aanbeveling uitspreken voor de gastgezin familie Thoms en hun vakantieappartement. Beste groeten aan familie Thoms. Mevrouw Wittke uit Bochum.
September 2024
Familie M. uit Bad Homburg
Geweldig vakantieappartement in Schleswig
We hebben prachtige 14 dagen doorgebracht in het vakantieappartement van familie Thoms. De ontvangst was geweldig met verse koffie en een zeer vriendelijke begroeting van de heer Thoms. Het ontbrak ons aan niets in het vakantieappartement en het was erg knus ingericht en zeer schoon. Ook was alles in Schleswig binnen korte tijd te bereiken, omdat het appartement goed gelegen is.
De heer Thoms en ook zijn zoon waren zeer behulpzaam en vriendelijk. In het appartement was er veel informatiemateriaal over talrijke mogelijkheden voor activiteiten in en rondom Schleswig en de verdere omgeving.
We hebben ons zeer prettig en welkom daar gevoeld en kunnen het appartement van harte aanbevelen.
We wensen de familie Thoms het beste voor de toekomst.
Aanbevolen voor: Avontuur en actief, Senioren, Cultuur en bezienswaardigheden, Single-vakantie, Romantische vakantie
Augustus 2024
Matauschek G. uit Huislerstr. 10, 81245 München
Bayern in SL
Rustige centrale ligging
Augustus 2024
Erika E. uit Schortens
Geweldige vakantiewoning
Hier ontbrak het aan niets. Zeer comfortabele accommodatie! We zouden graag langer daar zijn gebleven. Zeer schoon en goed doordacht.
Prima fietsenstalling.
Aanbevolen voor: Avontuur en actief, Vakantie zonder auto, Cultuur en bezienswaardigheden
Contact
Dhr. W. Thoms
Gastheer sinds: 24-10-2023
Contacttalen: Duits, Engels, Dänisch
Advertentienummer: 454593
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
Schleswig, Oostzee, Sleeswijk-Holstein
Schleswig, Oostzee, Sleeswijk-Holstein
Schleswig, Oostzee, Sleeswijk-Holstein
Neem contact op
privé-website:
Ferienwohnung in Schleswig
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Duitsland
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Sleeswijk-Holstein
Vakantiehuizen en vakantiewoningen aan de Oostzee
Vakantie-ideeën: Strandvakantie
Advertentienummer: 454593
Laatst bijgewerkt: 10.03.2026
Advertentie online sinds: 2 Jaren, 4 maanden
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/454593.htm
«Ferienwohnung in Schleswig» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.9 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 10 gegeven Beoordelingen.