Terug
Zoeken

de Trintel F

Max.  4  personen
73m²
2 Slaapkamers (+1)
Delen
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
2 personen



Fantastische ligging

Brandschone accommodatie

100% Aanbeveling

Al meer dan 2 Jaren online


Beschrijving

Eén ouderslaapkamer met een tweepersoonsbedEén kinderslaapkamer met een stapelbedWifiBadkamer met ligbad en douche, apart toiletOpen keuken met combi magnetron en vaatwasser
Appartementenhuis "DE TRINTEL" staat aan de Boulevard Noord 3 te Egmond aan Zee op een steenworp afstand van het gezellige dorpscentrum.Alle appartementen hebben zeezicht en een balkon of terras.      
De appartementen zijn modern en comfortabel ingericht. Per appartement is er een afgesloten ruimte beschikbaar voor uw meegebrachte fietsen. Tijdens de periode begin mei t/m eind september;
Appartement C, E, G, K & M: aankomst op vrijdag   Appartement D, F, H, L & N: aankomst op zaterdagIn de huurprijs is 1 digitale parkeervergunning voor zone B, C & D (openbare weg) inbegrepen. Huisdieren zijn alleen in de studio´s en op de begane grond toegestaan.

Slaapplaatsen

Slaapkamers 1
Tweepersoonsbed
Slaapkamers 2
Stapelbed
Woonkamer
Slaapbank

Kamers en inrichting

Huisdieren welkom Huisdieren welkom
Terras Terras
Vaatwasser Vaatwasser
Wasmachine Wasmachine
Balkon Balkon
Kinderbed Kinderbed
Kinderen welkom Kinderen welkom
Toon alle faciliteiten

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Recreatiemogelijkheden


Richtlijnen

Aanwijzingen van de verhuurder

Inchecken: 15:00
Uitchecken: 10:00

Aanvullende informatie bij de huurprijs:

Eindschoonmaak: €100 eenmalig
Huisdieren: €5 per huisdier per nacht
Toeristenbelasting: €2,7 per nacht per persoon
Beddengoed: €16 per stuk (max. 10). Kies voor gemak en laat ons uw beddengoed verzorgen! Bij de keuze 'per stuk' betreft het beddengoed voor één persoon. Desgewenst kunt u er ook voor kiezen zelf uw beddengoed (laken, dekbedovertrek en kussensloop) mee te nemen.
Handdoeken: €13 per stuk (max. 10). Voor een klein bedrag is een handdoekenset te reserveren, deze set bestaat uit drie (3) handdoeken (2x 60x110cm en 1x 50x100cm).LET OP: "Per stuk" betreft een set van 3 handdoeken.Uiteraard kunt u ook zelf uw handdoeken meenemen, geen probleem!
Kinderstoel: €7,5 per stuk (max. 2)
Babybedje: €7,5 per stuk (max. 2). Kinder-/reisbed inclusief matras, exclusief beddengoed

Neem contact op:

De reserveringen voor de accommodaties in 'de Trintel' worden afgehandeld door Rentals Egmond. De reserveringsbevestiging, betalingen, aankomstinformatie en alle correspondentie gaat via Rentals Egmond.

De huurprijs is inclusief eindschoonmaak, digitale parkeervergunning (periode 1.3 - 31.10 en alle weekenden), keukenset, energieverbruik en internet. Upgrade de reservering met bijvoorbeeld beddengoed en/of handdoekenpakket via 'Mijn Rentals Egmond' of stuur een mail.


Beschikbaarheid

toon 12 maanden

vrij bezet Aankomst- of vertrekdag

Voor het laatst bijgewerkt: 09-04-2026


105 Beoordelingen

Totale beoordeling

4,5 van 5
4.5 Inrichting
4.5 Prijs / kwaliteit
4.5 Service
4.5 Ligging
4.5 Reinheid
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
Beoordeling toevoegen

Barbara

4,0 4 4 4 4 4

Dominik

3,5 3.5 3.5 3.5 3.5 3.5

Barbara

4,0 4 4 4 4 4

Barbara

4,0 4 4 4 4 4

Jo

4,5 4.5 4.5 4.5 4.5 4.5

meer weergeven

Contact

Bedrijf Rentals Egmond
Bedrijf T. Rentals Egmond

Bedrijf T. Rentals Egmond

Wij zijn Marc en Joke van Duin en onze dochter en schoonzoon Wendy en Ron Zentveld. Sinds 2002 verhuren wij in opdracht van diverse eigenaren vele vakantiewoningen in Egmond onder de naam Rentals Egmond. Dat doen we met veel plezier en gevoel voor service, comfort en een persoonlijke verbondenheid met onze gasten. Team Rentals Egmond heeft een vast team van service- en schoonmaakpersoneel. Egmond aan Zee telefoon +31 72 88 88 330

Gastheer sinds: 11-06-2009

Contacttalen: Duits, Engels, Nederlands, Englisch

Advertentienummer: 466932

Contactgegevens weergeven Contactgegevens weergeven

0031(0) 728888330

Meld Schending

U kunt een advertentie melden als u denkt dat er iets mis is. De advertentie wordt vervolgens beoordeeld door het team van ferienhausmiete.de.


*Verplichte velden

Wettelijke mededeling: Door het formulier in te dienen, ga ik akkoord met de Gebruiksvoorwaarden. Door op "Verzenden" te klikken, geef ik toestemming voor de verwerking en het gebruik van mijn gegevens volgens het Privacybeleid.

Misbruik melden Misbruik melden

Andere accommodaties van Bedrijf T. Rentals Egmond

Alle accommodaties weergeven van Bedrijf T. Rentals Egmond

Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen


Neem contact op

Vakantie-ideeën: Vakantie met hond

Advertentienummer: 466932

Laatst bijgewerkt: 13.04.2026

Advertentie online sinds: 2 Jaren, 2 maanden

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/466932.htm


«de Trintel F» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.5 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 105 gegeven Beoordelingen.

Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat