Terug
Zoeken
Zoekopdracht
Gasten 2 personen

Ontsnapping uit een kwispelend meer

Max.  6   personen
100m²  Woonoppervlakte
3 Slaapkamers
1  Badkamer
Max. 6  personen
100m²
3 Slaapkamers
Delen

100% Aanbeveling


Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
2 personen

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies

100% Aanbeveling



Beschrijving

Parterre: (hal(toilet), keuken(combimagnetron, afwasmachine), woon/eetkamer(TV), slaapkamer(2x 1-pers. bed), badkamer(douche), berging)

Op de 1e etage: (slaapkamer(2x 1-pers. bed), slaapkamer(2x 1-pers. bed), badkamer(ligbad, wastafel, toilet))

verwarming(CV), tuin, tuinmeubilair, parking

Welkom bij uw perfecte ontsnapping aan het water op Maaspark Boschmolenplas. Dit ruime vakantiehuis biedt comfortabel plaats aan maximaal zes gasten en combineert modern comfort met de rustgevende charme van de natuur. Met een eigen tuin en gezellige binnenruimtes, waaronder drie slaapkamers, twee badkamers (met bad en douche) en een volledig uitgeruste keuken, garandeert deze accommodatie een ontspannen verblijf. Of u nu geniet van uw ochtendkoffie op het terras of ontspant in de comfortabele woonkamer, elke hoek ademt rust en comfort.

Gelegen in het rustige dorpje Heel, biedt de accommodatie directe toegang tot schilderachtige wandelpaden, fietspaden langs het meer en eindeloze groene ruimtes - perfect voor reizen met huisdieren! De nabijgelegen Boschmolenplas is ideaal voor wandelingen met uw harige vriend of om ze te laten pootjebaden in ondiepe gedeeltes. Voor iets bijzonders kunt u de seizoensgebonden hondvriendelijke evenementen in het nabijgelegen Roermond bezoeken of genieten van een wandeling zonder riem in natuurgebied de Beegderheide, op slechts een klein eindje rijden.

Als het tijd is om te eten, ga dan naar Heel voor lokale hapjes of ga naar Roermond voor een diner aan het water en traditionele Limburgse gerechten. Geniet van verse Hollandse pannenkoeken in een café aan het water of proef streekbier in een rustieke bistro. Of u nu komt om te ontspannen in de natuur, de oevers van het meer te verkennen of met uw trouwe viervoeter op reis te gaan, deze villa biedt de ideale uitvalsbasis voor onvergetelijke herinneringen.

Inrichting

Huisdieren welkom Huisdieren welkom
Niet-rokers Niet-rokers
WiFi WiFi
Tuin Tuin
Televisie Televisie
Vaatwasser Vaatwasser
Parkeren Parkeren
Kinderen welkom Kinderen welkom

Buitenshuis

Tuin
Speeltuin
Parkeren
Tennisbaan

Badkamer

Badkamer 1

badkamer met douche en ligbad

aparte wc's 1


Keuken

Vaatwasser
Magnetron

Apparatuur en toebehoren

Fietsen
Televisie
WiFi
Terrasmeubilair

Geschikt voor

Niet-rokers
Huisdieren welkom
Kinderen welkom

slaapkamer

Totaal aantal slaapplaatsen: 6

3 tweepersoonskamer

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Plaats en de locatie van de accommodatie

Zoals de naam van het vakantiepark al doet vermoeden, wordt deze locatie gekenmerkt door water en alles wat hiermee te maken heeft. Het ruim opgezette Maaspark Boschmolenplas is dan ook, mede door haar eigen haven, een absolute aanrader voor water(sport) liefhebbers. Varen, vissen, zwemmen, waterskiën, surfen of zeilen? Het kan hier allemaal. Door de waterkwaliteit en een bodem vol verrassingen, is de Boschmolenplas ook een zeer populaire duikplaats. Heb je nog geen of weinig ervaring met duiken? Op het park is een duikschool aanwezig om hier verandering in te brengen. Daarnaast zijn er tennisbanen, tafeltennistafels, een jeu de boules baan en een speelveld aanwezig. Ook heeft het park verschillende speeltuintjes te bieden en kun je fietsen huren om de omgeving op deze manier te ontdekken. Even bijkomen in de brasserie (met uitzicht op de haven) is ook zeker geen straf. Enkele aanraders in de omgeving zijn bijvoorbeeld Roermond (ca. 11km.), Maastricht (ca. 45km.) en binnen een half uur zit je al in Duitsland. Maaspark Boschmolenplas is zowel voor sporters als voor rustzoekers een uitstekende bestemming.

Het zeer waterrijke vakantiepark Maaspark Boschmolenplas is voorzien van een eigen haven en biedt voldoende mogelijkheden voor uitstapjes in de omgeving.

Indien uw huisdier niet is aangevraagd, kan toegang tot het park en de geboekte accommodatie worden geweigerd bij aankomst. Neem hiervoor contact op met ons customer contact center.
Je kunt, tegen betaling, een ligplaats in de haven reserveren. Een boothelling is ook aanwezig.


Recreatiemogelijkheden

Duiken
Tennis
Wandelen

Richtlijnen


Aanwijzingen van de verhuurder

Inchecken: 15:00
Uitchecken: 10:00

Aanvullende informatie bij de huurprijs:

Eindschoonmaak: Inclusief.
Huisdieren: Max. 1; € 7,50/nacht.
Bedlinnen: Aanwezig.
Toeristenbelasting: Inclusief.
Badhanddoeken: Zelf meenemen.

Annuleringsvoorwaarden:


•Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 10% van de reissom.
•In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de reissom.
•In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de reissom.
•voor latere annulering of bij het niet verschijnen wordt de volle prijs in rekening gebracht.

Neem contact op:

De woning kan qua inrichting enigszins afwijken van de getoonde foto's, het comfortniveau is echter zoals beschreven
Deze accommodatie ligt op een vakantiepark. Er zijn meerdere accommodaties binnen dit type aanwezig. Wenst u meerdere accommodaties voor dezelfde periode te boeken? Neemt u dan contact met ons op via de chat


Beschikbaarheid

Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.


37 Beoordelingen

Totale beoordeling

3,9 van 5
3.9 Inrichting
3.9 Prijs / kwaliteit
3.9 Service
3.9 Ligging
3.9 Reinheid
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.

Thomas Henkes

3,9
3.9 3.9 3.9 3.9 3.9
Toon Duits

Het is vies in huis, sommige dingen werken niet of zijn kapot.Het huis is ontworpen voor zes personen, we zijn met z'n tweeën, maar een kapotte wasbak kan het vakantiegenot niet zo erg bederven. De faciliteit zelf is prachtig.

fabio martinez

3,9
3.9 3.9 3.9 3.9 3.9
Toon Engels

kamers waren niet zo schoon en check-in tijd was niet duidelijk: kantoor sluit om 17.00 uur en belvilla instructie vermeldt 18.00 uur.

Mirjam Oostland

3,9
3.9 3.9 3.9 3.9 3.9

Een prachtig aangelegd en rustig park. Mooie huisjes, vaak gelegen aan het water, met veel privacy door de ruime opzet en de begroeing. De innichtng op zich is goed maar sommige meubels zijn wat versleten. De bedden zijn erg / te zacht!

Erwin Zoutman

3,9
3.9 3.9 3.9 3.9 3.9

We hebben met 5 personen een paar heerlijke dagen gehad in dit huisje. Alles was prima op orde. Er is plek voor 2 auto's dat ook erg fijn is (ook 2 pasjes voor de slagbomen bij de ingang).

Tineke Posthuma

3,9
3.9 3.9 3.9 3.9 3.9

Ons verblijf met 4 volwassenen en 2 jonge kinderen in Heel hebben wij als zeer prettig ervaren. Het park is ruim opgezet en ook het huisje had genoeg plek voor ons allemaal. Prachtige waterrijke omgeving, maar ook het bos was dichtbij. Wij hebben genoten!

meer weergeven

Contact

Bedrijf Belvilla


Andere accommodaties van Belvilla

Alle accommodaties weergeven van Belvilla

Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen


Neem contact op

Vakantie-ideeën: Vakantie met hond

Advertentienummer: 4783495

Laatst bijgewerkt: 14.11.2025

Advertentie online sinds: Deze advertentie is nieuw

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/4783495.htm


«Ontsnapping uit een kwispelend meer» krijgt een vakantiebeoordeling van 3.9 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 37 gegeven Beoordelingen.

Verwijderen
toevoegen als favoriet
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
2 personen

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies
Contactgegevens van de gastheer/-vrouw weergeven
Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat
Opgeslagen in
Verwijderd uit