Hoe duur is een vakantiewoning in Zingst?
U kunt vakantiehuizen en appartementen in Zingst vinden vanaf 35 € per nacht.
2-kamer maisonnette - type 04 balkon
2-kamer vakantiewoning over 2 verdiepingen met balkon
Appartement van 52 m² op twee verdiepingen met woonkamer en slaapkamer, aparte badkamer/douche, WC, volledig uitgeruste keuken, balkon op het zuidwesten. Parkeerplaats bij het huis.
5***** Vakantiehuis in Zingst met stijl en karakter 3 slaapkamers met 6 bedden 2 badkamers. W-Lan. Met direct uitzicht op het natuurpark Mecklenburgs Bodemlandschap
Ostsee-Fewo-Zingst - bij het strand
Een mooie vakantie: 2-kamerappartement op de begane grond - ideaal voor 2 - 3 personen - WLAN - 30 m² terras op het westen (omheind) - klamboe - parkeerplaats bij het gebouw -- Aankomst mogelijk op ZONDAG.
Gezinsvriendelijk huis met 97m², groen perceel van 400m² met omheining, 2 x honden welkom, 2 WC, 1 x bad met douche/bad, 3xTV, houtkachel, wi-fi flat, 2 parkeerplaatsen,
11% Actie 06-09-2026 - 26-09-2026
De FH werd in 2008 gebouwd volgens ecologische aspecten in Zingst en biedt gezond wonen met stijl en karakter 3 slaapkamers 2 badkamers
Uitzonderlijke feel-good sfeer op 104 m²! Een droom voor veeleisende gasten die veel ruimte waarderen! Gelijkvloers, rolstoeltoegankelijk, drempelvrij!
Compleet gerenoveerd huis op een absolute toplocatie! Het lichte huis, dat met veel oog voor detail is heringericht, staat garant voor een droomvakantie!
Het vakantiehuis is geschikt voor maximaal 6 personen en een klein kind. Het huis biedt voor de helft genoeg ruimte voor een ontspannende vakantie met uw familie of vrienden.
15% Last minute 04-09-2026 - 30-09-2026
OSTSEOASE - Vakantiewoning aan zee
Comfortabele en gezellige vakantiewoningen in Prerow + Zingst, nabij bos en strand, aparte ingangen, met terras of balkon, zonder borg. HONDEN WELKOM!
Halfvrijstaande woning met twee parkeerplaatsen voor auto's
Duurzaam
Het moderne huis met 2 slaapkamers, 2 badkamers, ruime keuken met aangrenzende eet- en woonkamer, WLAN-aansluiting ligt aan de rand van Zingst op het schiereiland "Fischland-Darß-Zingst" aan de Oostzee, in het wooncomplex "Kiek över", weg van de hoofdweg
Zeer duurzaam
Idyllisch in het centrum van het dorp gelegen, rustig gelegen 3 kamer vakantiewoning met ruim dakterras, exclusieve inrichting en aparte barbecueplaats.
Zeer duurzaam
Moderne flat op de 2e verdieping van het appartementencomplex op directe strandlocatie, met balkon, lift en gereserveerde gratis ondergrondse parkeerplaats.
Duurzaam
10% Last minute 04-09-2026 - 14-09-2026
Vakantieappartement Gezinsvakantie Zingst
Zeer duurzaam
AW Haus Ahrenshoop (in Zingst)
Ruim vakantiehuis met terras en balkon, Wi-Fi, rustige ligging dicht bij het centrum, klamboe, persoonlijke gids, fietsenstalling.
Duurzaam
Rustige ligging dicht bij het centrum, Wi-Fi, ruime vakantiewoning voor 3 personen met terras op het westen, klamboe, persoonlijke gids, wasmachine en droger in het complex.
Duurzaam
AW Vakantiehuis Born (in Zingst)
Rustige ligging dicht bij het centrum, Wi-Fi, ruime vakantiewoning voor maximaal 3 personen met terras op het westen, klamboe, persoonlijke gids, wasmachine en droger in het complex.
Duurzaam
comfortabele NR vakantiewoning, 65m² gelijkvloers met 2 slaapkamers, 1 woonkamer met keuken, terras met barbecue, gebruik van tuin, 1 parkeerplaats
Vakantiehuis direct aan het Oostzeestrand in het Oostzeebadplaatsje Zingst
Zeer duurzaam
Rustig en centraal gelegen, ruim, modern en comfortabel, met terras en tuin, sauna, wasmachine, wifi, fietsenstalling, klamboe, persoonlijke gids.
Duurzaam
3-kamerappartement op de begane grond met terras van 20m², ideaal voor gezinnen
30% Last minute 12-09-2026 - 18-09-2026
Een droom onder riet, zeer rustig gelegen, ruim, hoge kwaliteit, 800 meter elk van het strand, centrum en Bodden, klamboe, open haard, wasmachine, WLAN
Duurzaam
Ruim, vrijstaand huis, geen twee-onder-een-kap, dicht bij het centrum, rustig gelegen, WLAN, tot 7 personen, klamboe, sauna, open haard, 2 parkeerplaatsen, persoonlijke gids
Duurzaam
Modern en royaal ingericht halfvrijstaand huis (max. 6 volwassenen + 2 kinderen) centraal en rustig gelegen aan de idyllische Zingster Bodden met sauna en houtkachel.
15% Actie 04-09-2026 - 13-09-2026
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
februari - Ø 77€/nacht
Duurste maand:
juli - Ø 140€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
februari - 83% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
augustus - slechts 17% vrij
133€ voor 05 sep. - 12 sep.
84€ Jaarlijks gemiddelde
38% voor 05 sep. - 12 sep.
59% Jaarlijks gemiddelde
U kunt vakantiehuizen en appartementen in Zingst vinden vanaf 35 € per nacht.
Als u hier uw vakantie doorbrengt, kunt u al vanaf 35 € per nacht een mooie accommodatie huren.
Als u op zoek bent naar de beste vakantieappartementen en -huizen in Zingst, moet u zeker Min Sünn in de Groene Hoek, Lindeneck en Kiek över 30a nader bekijken.
In Zingst zijn er 152 vakantieaccommodaties waar honden zijn toegestaan.
Vakantieappartementen & vakantiehuizen direct bij de verhuurder boeken - dat gaat het beste op Ferienhausmiete.de. Hier betaalt u geen extra kosten, alleen de pure huurprijs. Een vakantieappartement van particulieren is ideaal voor gezinnen, stellen of zelfs voor een vakantie met een hond.
Reisinspiratie in je inbox