Hoe duur is een vakantiewoning in Zingst?
U kunt vakantiehuizen en appartementen in Zingst vinden vanaf 35 € per nacht.
Modern en royaal ingericht halfvrijstaand huis (max. 6 volwassenen + 2 kinderen) centraal en rustig gelegen aan de idyllische Zingster Bodden met sauna en houtkachel.
Gezinsvriendelijk huis met 97m², groen perceel van 400m² met omheining, 2 x honden welkom, 2 WC, 1 x bad met douche/bad, 3xTV, houtkachel, wi-fi flat, 2 parkeerplaatsen,
Vakantieappartement Gezinsvakantie Zingst
Zeer duurzaam
Lucky Skipper Zingst: 65 m² vakantiewoning, 2 kamers, voor maximaal 4 personen – vakantie aan de Oostzee!
Idyllisch in het centrum van het dorp gelegen, rustig gelegen 3 kamer vakantiewoning met ruim dakterras, exclusieve inrichting en aparte barbecueplaats.
Rustig gelegen, hoogwaardige en gezellig ingerichte comfortflat onder riet bij het strand voor 2-4 personen, sauna in het complex.
De FH werd in 2008 gebouwd volgens ecologische aspecten in Zingst en biedt gezond wonen met stijl en karakter 3 slaapkamers 2 badkamers
Ons zeer liefdevol en comfortabel ingerichte vakantiehuis in moderne maritieme stijl wacht op u. Kom aan en ontspan je - hier ontbreekt het je gewoonweg aan niets!
Het moderne huis met 2 slaapkamers, 2 badkamers, ruime keuken met aangrenzende eet- en woonkamer, WLAN-aansluiting ligt aan de rand van Zingst op het schiereiland "Fischland-Darß-Zingst" aan de Oostzee, in het wooncomplex "Kiek över", weg van de hoofdweg
Zeer duurzaam
Stijlvolle, rustig gelegen twee-onder-een-kap-woning met vat-sauna in Zingst, zeer zonnige en rustige locatie op afgesloten terrein aan een toegangsweg.
Duurzaam
meer dan zee - net achter de dijk - fantastisch rustig gelegen -.. Gezellig ingerichte vakantiewoning aan de rand van Zingst, Achtern Diek, op steenworp afstand van het strand.
16% Actie 13-01-2026 - 20-03-2026
Ostsee-Fewo-Zingst - bij het strand
Een mooie vakantie: 2-kamerappartement op de begane grond - ideaal voor 2 - 3 personen - WLAN - 30 m² terras op het westen (omheind) - klamboe - parkeerplaats bij het gebouw -- Aankomst mogelijk op ZONDAG.
20% Actie 13-01-2026 - 30-03-2026
Vakantiewoning nr. 13 in Zingst ligt in Haus Kormoran aan de Darßer Weg 32, in het vakantiecomplex "Achtern Diek West". Het appartement op de begane grond ligt op een rustige, maar centrale locatie dicht bij de Oostzee. Het is ongeveer 250 - 300 m naar de
Duurzaam
Het vakantiehuis is geschikt voor maximaal 6 personen en een klein kind. Het huis biedt voor de helft genoeg ruimte voor een ontspannende vakantie met uw familie of vrienden.
Kindvriendelijk DHH,Open haard,Huisdieren welkom,200m van het strand
AW Vakantiehuis Born (in Zingst)
Rustige ligging dicht bij het centrum, Wi-Fi, ruime vakantiewoning voor maximaal 3 personen met terras op het westen, klamboe, persoonlijke gids, wasmachine en droger in het complex.
Duurzaam
Welkom in ons gezinsvriendelijke en comfortabele vakantiehuis Meeresflüstern! Laat je ziel bengelen en ontspan...
Rustig gelegen dicht bij het strand, gezellig 2-kamerappartement op de bovenverdieping, klamboe, elk 400 meter naar het strand of het centrum van Zingst.
Duurzaam
5***** Vakantiehuis in Zingst met stijl en karakter 3 slaapkamers met 6 bedden 2 badkamers. W-Lan. Met direct uitzicht op het natuurpark Mecklenburgs Bodemlandschap
Geweldig 3-kamer appartement in het Oostzee kuuroord Zingst, nieuwbouw, eerste verdieping met balkon op het zuiden en verbouwde zolder.
AW Vakantiehuis Wieck (in Zingst)
Rustige ligging dicht bij het centrum, Wi-Fi, ruime vakantiewoning voor maximaal 4 personen met terras op het westen, klamboe, persoonlijke gids, wasmachine en droger in het complex.
Duurzaam
Uw modern ingerichte vakantiewoning (begane grond) ligt op slechts enkele minuten lopen van het fijne zandstrand van de Oostzeebadplaats Zingst.
Rustige ligging dicht bij het centrum, WLAN, met tuin en terras op het zuiden, klamboe, fietsenstalling, persoonlijke gids
Duurzaam
Uitzonderlijke feel-good sfeer op 104 m²! Een droom voor veeleisende gasten die veel ruimte waarderen! Gelijkvloers, rolstoeltoegankelijk, drempelvrij!
15% Actie 13-01-2026 - 31-01-2026
AW Appartement Pramort (in Zingst)
Rustige ligging dicht bij het centrum, WLAN, gezellige vakantiewoning voor 2 personen met grote loggia op het zuiden, klamboe, persoonlijke gids, wasmachine en droger in het complex.
Duurzaam
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
februari - Ø 77€/nacht
Duurste maand:
juli - Ø 140€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
februari - 85% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
augustus - slechts 33% vrij
77€ voor 17 jan. - 24 jan.
102€ Jaarlijks gemiddelde
85% voor 17 jan. - 24 jan.
59% Jaarlijks gemiddelde
U kunt vakantiehuizen en appartementen in Zingst vinden vanaf 35 € per nacht.
Als u hier uw vakantie doorbrengt, kunt u al vanaf 35 € per nacht een mooie accommodatie huren.
Als u op zoek bent naar de beste vakantieappartementen en -huizen in Zingst, moet u zeker Min Sünn in de Groene Hoek, Lindeneck en Vakantieappartement Gezinsvakantie Zingst nader bekijken.
In Zingst zijn er 158 vakantieaccommodaties waar honden zijn toegestaan.
Vakantieappartementen & vakantiehuizen direct bij de verhuurder boeken - dat gaat het beste op Ferienhausmiete.de. Hier betaalt u geen extra kosten, alleen de pure huurprijs. Een vakantieappartement van particulieren is ideaal voor gezinnen, stellen of zelfs voor een vakantie met een hond.