Hoe duur is een vakantiewoning in Zingst?
U kunt vakantiehuizen en appartementen in Zingst vinden vanaf 35 € per nacht.
Rustig gelegen vakantiehuis Min Bloom 1 met tuin en sauna in Zingst, Oostzee, 93 m², voor maximaal 6 personen, open haard, grote lichte woon- / eetkamer, open keuken, 3 slaapkamers.
Welkom in ons gezinsvriendelijke en comfortabele vakantiehuis Meeresflüstern! Laat je ziel bengelen en ontspan...
Idyllisch in het centrum van het dorp gelegen, rustig gelegen 3 kamer vakantiewoning met ruim dakterras, exclusieve inrichting en aparte barbecueplaats.
Vakantiehuis Herzmuschel in Zingst: tot 6 personen, 3 slaapkamers, 2 badkamers, open haard, omheinde tuin, wifi, fietsenberging en twee parkeerplaatsen.
-5% Korting 16-11-2025 - 19-12-2025
De FH werd in 2008 gebouwd volgens ecologische aspecten in Zingst en biedt gezond wonen met stijl en karakter 3 slaapkamers 2 badkamers
Modern en royaal ingericht halfvrijstaand huis (max. 6 volwassenen + 2 kinderen) centraal en rustig gelegen aan de idyllische Zingster Bodden met sauna en houtkachel.
Ostsee-Fewo-Zingst - bij het strand
Een mooie vakantie: 2-kamerappartement op de begane grond - ideaal voor 2 - 3 personen - WLAN - 30 m² terras op het westen (omheind) - klamboe - parkeerplaats bij het gebouw -- Aankomst mogelijk op ZONDAG.
Het moderne huis met 2 slaapkamers, 2 badkamers, ruime keuken met aangrenzende eet- en woonkamer, WLAN-aansluiting ligt aan de rand van Zingst op het schiereiland "Fischland-Darß-Zingst" aan de Oostzee, in het wooncomplex "Kiek över", weg van de hoofdweg
Zeer duurzaam
Vakantieappartement Gezinsvakantie Zingst
Zeer duurzaam
Gezinsvriendelijk huis met 97m², groen perceel van 400m² met omheining, 2 x honden welkom, 2 WC, 1 x bad met douche/bad, 3xTV, houtkachel, wi-fi flat, 2 parkeerplaatsen,
Het vakantiehuis is geschikt voor maximaal 6 personen en een klein kind. Het huis biedt voor de helft genoeg ruimte voor een ontspannende vakantie met uw familie of vrienden.
Vakantiewoning nr. 13 in Zingst ligt in Haus Kormoran aan de Darßer Weg 32, in het vakantiecomplex "Achtern Diek West". Het appartement op de begane grond ligt op een rustige, maar centrale locatie dicht bij de Oostzee. Het is ongeveer 250 - 300 m naar de
Duurzaam
Compleet gerenoveerd huis op een absolute toplocatie! Het lichte huis, dat met veel oog voor detail is heringericht, staat garant voor een droomvakantie!
-15% Korting 19-11-2025 - 27-12-2025
Vrijstaand vakantiehuis met exclusieve inrichting op ca. 95 m² met eigen omheinde tuin en terras!
-30% Korting 22-11-2025 - 20-12-2025
Rustig gelegen, hoogwaardige en gezellig ingerichte comfortflat onder riet bij het strand voor 2-4 personen, sauna in het complex.
-10% Korting 21-11-2025 - 19-12-2025
Halfvrijstaande woning met twee parkeerplaatsen voor auto's
Duurzaam
2-kamerappartement met terras -Type 03
Gezellige vakantiewoning in Fischland-Darß-Zingst! U woont op 37m² met een slaapkamer en een woonkamer met kitchenette, eethoek en slaapbank en een badkamer met douche/wc.
Rustige ligging dicht bij het centrum, WLAN, aantrekkelijke vakantiewoning voor 2 personen in een 2-gezinswoning met balkon op het zuiden, klamboe, persoonlijke gids.
Duurzaam
AW Appartement Pramort (in Zingst)
Rustige ligging dicht bij het centrum, WLAN, gezellige vakantiewoning voor 2 personen met grote loggia op het zuiden, klamboe, persoonlijke gids, wasmachine en droger in het complex.
Duurzaam
AW Haus Ahrenshoop (in Zingst)
Ruim vakantiehuis met terras en balkon, Wi-Fi, rustige ligging dicht bij het centrum, klamboe, persoonlijke gids, fietsenstalling.
Duurzaam
OSTSEOASE - Vakantiewoning aan zee
Comfortabele en gezellige vakantiewoningen in Prerow + Zingst, nabij bos en strand, aparte ingangen, met terras of balkon, zonder borg. HONDEN WELKOM!
Modern ingerichte maisonnette ideaal voor koppels & gezinnen, 3 kamers, 2 slaapkamers, 2x douche & WC, 2 x Flat TV alsook WLAN.
Zeer duurzaam
2-kamer maisonnette type 04-S met balkon
Vakantiewoning type 04-S (60m²) voor 2-4 personen. Het bevindt zich op de eerste verdieping en is verdeeld over 2 verdiepingen.
☼☼☼☼☼ Exclusief vakantiehuis op de beste locatie│✔ 3 slaapkamers│ ✔ 2 badkamers│✔ ruim terras│✔ omheinde tuin│✔ Whirlpool│✔ Sauna│✔ Kamin│✔ Massagestoel
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
november - Ø 76€/nacht
Duurste maand:
juli - Ø 140€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
februari - 85% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
augustus - slechts 32% vrij
78€ voor 29 nov. - 06 dec.
105€ Jaarlijks gemiddelde
91% voor 22 nov. - 29 nov.
58% Jaarlijks gemiddelde
U kunt vakantiehuizen en appartementen in Zingst vinden vanaf 35 € per nacht.
Als u hier uw vakantie doorbrengt, kunt u al vanaf 35 € per nacht een mooie accommodatie huren.
Als u op zoek bent naar de beste vakantieappartementen en -huizen in Zingst, moet u zeker Min Sünn in de Groene Hoek, Lindeneck en Vakantieappartement Gezinsvakantie Zingst nader bekijken.
In Zingst zijn er 178 vakantieaccommodaties waar honden zijn toegestaan.
Vakantieappartementen & vakantiehuizen direct bij de verhuurder boeken - dat gaat het beste op Ferienhausmiete.de. Hier betaalt u geen extra kosten, alleen de pure huurprijs. Een vakantieappartement van particulieren is ideaal voor gezinnen, stellen of zelfs voor een vakantie met een hond.