Hoe duur is een vakantiewoning in Zingst?
U kunt vakantiehuizen en appartementen in Zingst vinden vanaf 35 € per nacht.
2-kamer maisonnette - type 04 balkon
2-kamer vakantiewoning over 2 verdiepingen met balkon
Vrijstaand vakantiehuis met exclusieve inrichting op ca. 95 m² met eigen omheinde tuin en terras!
Idyllisch in het centrum van het dorp gelegen, rustig gelegen 3 kamer vakantiewoning met ruim dakterras, exclusieve inrichting en aparte barbecueplaats.
Zeer duurzaam
Ons zeer liefdevol en comfortabel ingerichte vakantiehuis in moderne maritieme stijl wacht op u. Kom aan en ontspan je - hier ontbreekt het je gewoonweg aan niets!
20% Actie 22-08-2026 - 04-09-2026
De FH werd in 2008 gebouwd volgens ecologische aspecten in Zingst en biedt gezond wonen met stijl en karakter 3 slaapkamers 2 badkamers
Uitzonderlijke feel-good sfeer op 104 m²! Een droom voor veeleisende gasten die veel ruimte waarderen! Gelijkvloers, rolstoeltoegankelijk, drempelvrij!
Het moderne huis met 2 slaapkamers, 2 badkamers, ruime keuken met aangrenzende eet- en woonkamer, WLAN-aansluiting ligt aan de rand van Zingst op het schiereiland "Fischland-Darß-Zingst" aan de Oostzee, in het wooncomplex "Kiek över", weg van de hoofdweg
Zeer duurzaam
Ostsee-Fewo-Zingst - bij het strand
Een mooie vakantie: 2-kamerappartement op de begane grond - ideaal voor 2 - 3 personen - WLAN - 30 m² terras op het westen (omheind) - klamboe - parkeerplaats bij het gebouw -- Aankomst mogelijk op ZONDAG.
Gezinsvriendelijk huis met 97m², groen perceel van 400m² met omheining, 2 x honden welkom, 2 WC, 1 x bad met douche/bad, 3xTV, houtkachel, wi-fi flat, 2 parkeerplaatsen,
11% Actie 06-09-2026 - 26-09-2026
Vakantiewoning met erker ca. 55 m²
Vakantiewoning met aparte keuken met oven en vaatwasser, terras met barbecue, douche/wc, aparte babykamer met kinderbedje
Vakantieappartement Gezinsvakantie Zingst
Zeer duurzaam
Het vakantiehuis is geschikt voor maximaal 6 personen en een klein kind. Het huis biedt voor de helft genoeg ruimte voor een ontspannende vakantie met uw familie of vrienden.
15% Last minute 01-09-2026 - 17-09-2026
Vakantiewoning nr. 13 in Zingst ligt in Haus Kormoran aan de Darßer Weg 32, in het vakantiecomplex "Achtern Diek West". Het appartement op de begane grond ligt op een rustige, maar centrale locatie dicht bij de Oostzee. Het is ongeveer 250 - 300 m naar de
Duurzaam
meer dan zee - net achter de dijk - fantastisch rustig gelegen -.. Gezellig ingerichte vakantiewoning aan de rand van Zingst, Achtern Diek, op steenworp afstand van het strand.
3-kamerappartement op de begane grond met terras van 20m², ideaal voor gezinnen
25% Last minute 31-08-2026 - 01-09-2026
Halfvrijstaande woning met twee parkeerplaatsen voor auto's
Duurzaam
Rustig gelegen, hoogwaardige en gezellig ingerichte comfortflat onder riet bij het strand voor 2-4 personen, sauna in het complex.
Compleet gerenoveerd huis op een absolute toplocatie! Het lichte huis, dat met veel oog voor detail is heringericht, staat garant voor een droomvakantie!
5***** Vakantiehuis in Zingst met stijl en karakter 3 slaapkamers met 6 bedden 2 badkamers. W-Lan. Met direct uitzicht op het natuurpark Mecklenburgs Bodemlandschap
Het Sonnenhus is rustig gelegen en slechts 6 minuten lopen van het Oostzeestrand verwijderd. Nu met wifi!
5% Actie 18-08-2026 - 22-08-2026
Reethaus Donath - een droom onder riet, ruim, hoge kwaliteit, terras en wintertuin! Voor 2 tot 6 personen.
Duurzaam
Rustige ligging dicht bij het centrum, wifi, groot balkon met geweldig uitzicht, ruim voor 2 personen, klamboe, persoonlijke gids, wasmachine en droger in het complex.
Duurzaam
Vakantiehuis direct aan het Oostzeestrand in het Oostzeebadplaatsje Zingst
Zeer duurzaam
Welkom in ons 3 kamer appartement "ISABEL", dat modern en hoogwaardig is ingericht, zich op de zolderverdieping bevindt en een woonoppervlakte heeft van ca. 60m².
Uw modern ingerichte vakantiewoning (begane grond) ligt op slechts enkele minuten lopen van het fijne zandstrand van de Oostzeebadplaats Zingst.
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
februari - Ø 77€/nacht
Duurste maand:
juli - Ø 140€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
februari - 83% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
augustus - slechts 29% vrij
140€ voor 22 aug. - 29 aug.
86€ Jaarlijks gemiddelde
29% voor 22 aug. - 29 aug.
59% Jaarlijks gemiddelde
U kunt vakantiehuizen en appartementen in Zingst vinden vanaf 35 € per nacht.
Als u hier uw vakantie doorbrengt, kunt u al vanaf 35 € per nacht een mooie accommodatie huren.
Als u op zoek bent naar de beste vakantieappartementen en -huizen in Zingst, moet u zeker Min Sünn in de Groene Hoek, Lindeneck en Kiek över 30a nader bekijken.
In Zingst zijn er 153 vakantieaccommodaties waar honden zijn toegestaan.
Vakantieappartementen & vakantiehuizen direct bij de verhuurder boeken - dat gaat het beste op Ferienhausmiete.de. Hier betaalt u geen extra kosten, alleen de pure huurprijs. Een vakantieappartement van particulieren is ideaal voor gezinnen, stellen of zelfs voor een vakantie met een hond.
Reisinspiratie in je inbox