Hoe duur is een vakantiewoning in Zingst?
U kunt vakantiehuizen en appartementen in Zingst vinden vanaf 35 € per nacht.
Comfortabel vakantiehuis 4 p. / Oostzee -Darß in Zingst
Appartement van 52 m² op twee verdiepingen met woonkamer en slaapkamer, aparte badkamer/douche, WC, volledig uitgeruste keuken, balkon op het zuidwesten. Parkeerplaats bij het huis.
Ostsee-Fewo-Zingst - bij het strand
Een mooie vakantie: 2-kamerappartement op de begane grond - ideaal voor 2 - 3 personen - WLAN - 30 m² terras op het westen (omheind) - klamboe - parkeerplaats bij het gebouw -- Aankomst mogelijk op ZONDAG.
Vakantieappartement Gezinsvakantie Zingst
Zeer duurzaam
Uitzonderlijke feel-good sfeer op 104 m²! Een droom voor veeleisende gasten die veel ruimte waarderen! Gelijkvloers, rolstoeltoegankelijk, drempelvrij!
Gezinsvriendelijk huis met 97m², groen perceel van 400m² met omheining, 2 x honden welkom, 2 WC, 1 x bad met douche/bad, 3xTV, houtkachel, wi-fi flat, 2 parkeerplaatsen,
Ons zeer liefdevol en comfortabel ingerichte vakantiehuis in moderne maritieme stijl wacht op u. Kom aan en ontspan je - hier ontbreekt het je gewoonweg aan niets!
Halfvrijstaande woning met twee parkeerplaatsen voor auto's
Duurzaam
Het vakantiehuis is geschikt voor maximaal 6 personen en een klein kind. Het huis biedt voor de helft genoeg ruimte voor een ontspannende vakantie met uw familie of vrienden.
2-kamer maisonnette - type 04 balkon
2-kamer vakantiewoning over 2 verdiepingen met balkon
Compleet gerenoveerd huis op een absolute toplocatie! Het lichte huis, dat met veel oog voor detail is heringericht, staat garant voor een droomvakantie!
Idyllisch in het centrum van het dorp gelegen, rustig gelegen 3 kamer vakantiewoning met ruim dakterras, exclusieve inrichting en aparte barbecueplaats.
Zeer duurzaam
Reethaus Donath - een droom onder riet, ruim, hoge kwaliteit, terras en wintertuin! Voor 2 tot 6 personen.
Duurzaam
Rustige ligging dicht bij het centrum, WLAN, met tuin en terras op het zuiden, klamboe, fietsenstalling, persoonlijke gids
Duurzaam
5***** Vakantiehuis in Zingst met stijl en karakter 3 slaapkamers met 6 bedden 2 badkamers. W-Lan. Met direct uitzicht op het natuurpark Mecklenburgs Bodemlandschap
2-kamerappartement met terras -Type 03
Klein, gezellig vakantieappartement met een extra slaapkamer en woonkamer met volledig uitgeruste keuken
Vrijstaand huis, niet geschakeld, dicht bij het centrum, rustig gelegen, WLAN, tot 6 personen, één (van 3) slaapkamers op de begane grond, klamboe, 2 parkeerplaatsen, persoonlijke gids
Duurzaam
Rustige ligging dicht bij het centrum, Wi-Fi, ruime vakantiewoning voor 3 personen met terras op het westen, klamboe, persoonlijke gids, wasmachine en droger in het complex.
Duurzaam
Het Sonnenhus is rustig gelegen en slechts 6 minuten lopen van het Oostzeestrand verwijderd. Nu met wifi!
5% Actie 15-08-2026 - 22-08-2026
Welkom in ons gezinsvriendelijke en comfortabele vakantiehuis Meeresflüstern! Laat je ziel bengelen en ontspan...
AW Vakantiehuis Born (in Zingst)
Rustige ligging dicht bij het centrum, Wi-Fi, ruime vakantiewoning voor maximaal 3 personen met terras op het westen, klamboe, persoonlijke gids, wasmachine en droger in het complex.
Duurzaam
Vakantiewoning met erker ca. 55 m²
Vakantiewoning met aparte keuken met oven en vaatwasser, terras met barbecue, douche/wc, aparte babykamer met kinderbedje
Vakantiewoning nr. 13 in Zingst ligt in Haus Kormoran aan de Darßer Weg 32, in het vakantiecomplex "Achtern Diek West". Het appartement op de begane grond ligt op een rustige, maar centrale locatie dicht bij de Oostzee. Het is ongeveer 250 - 300 m naar de
Duurzaam
Ruime halfvrijstaande woning, rustig gelegen nabij het centrum, WiFi, terras op het zuiden, 2 badkamers, klamboe, fietsenberging, wasmachine en droger in het complex, persoonlijke gids.
Duurzaam
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
februari - Ø 77€/nacht
Duurste maand:
juli - Ø 140€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
februari - 83% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
juli - slechts 30% vrij
141€ voor 18 jul. - 25 jul.
92€ Jaarlijks gemiddelde
28% voor 18 jul. - 25 jul.
58% Jaarlijks gemiddelde
U kunt vakantiehuizen en appartementen in Zingst vinden vanaf 35 € per nacht.
Als u hier uw vakantie doorbrengt, kunt u al vanaf 35 € per nacht een mooie accommodatie huren.
Als u op zoek bent naar de beste vakantieappartementen en -huizen in Zingst, moet u zeker Min Sünn in de Groene Hoek, Lindeneck en Kiek över 30a nader bekijken.
In Zingst zijn er 152 vakantieaccommodaties waar honden zijn toegestaan.
Vakantieappartementen & vakantiehuizen direct bij de verhuurder boeken - dat gaat het beste op Ferienhausmiete.de. Hier betaalt u geen extra kosten, alleen de pure huurprijs. Een vakantieappartement van particulieren is ideaal voor gezinnen, stellen of zelfs voor een vakantie met een hond.
Reisinspiratie in je inbox