Terug
Zoeken
Zoekopdracht
Gasten 2 gasten

Appartement Sterflat 259

Egmond aan Zee

Max.  2   gasten
50m²  Woonoppervlakte
1 Slaapkamers
1  Badkamer
Max. 2  gasten
50m²
1 Slaapkamers
Delen

100% Aanbeveling

24 keer aan de wensenlijst toegevoegd

Al meer dan 12 Jaren online


Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
2 gasten

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies

100% Aanbeveling

24 keer aan de wensenlijst toegevoegd

Al meer dan 12 Jaren online



Beschrijving

Een prachtig appartement op de 10e en hoogste verdieping van Sterflat. Gelegen aan de noordwestzijde van het appartementengebouw. Vanuit dit appartement kunt u genieten van het schitterende uitzicht op de zee, het strand en de duinen en 's avonds de dag afsluiten met een romantische zonsondergang op het ruime balkon.

Vanuit het appartement loopt u in enkele minuten naar het gezellige centrum van Egmond aan Zee. Er zijn hier veel restaurants, winkels en supermarkten.

Uiteraard kunt u in dit appartement gratis gebruikmaken van WiFi en is er een veilige fietsenstalling aanwezig voor eventuele meegebrachte fietsen.

Classificatie:
- Badkamer met grote douche, wastafel en toilet.
- Woonkamer (25m²) met open keuken (6m²)
- Een mooie aparte slaapkamer (14m²) met twee eenpersoonsbedden
- Er is ook een comfortabele slaapbank in de woonkamer
- Tevens aanwezig: vaatwasser, inductiekookplaat, heteluchtoven/magnetron, (kabel)TV met 6 Duitse zenders, radio/CD/DVD-speler. Draadloze internetverbinding (WLAN)
- Het gebruik van een privégarage is bij de prijs inbegrepen. Hier kunt u ook uw fietsen stallen

Opmerkingen:
- Huisdieren: In overleg worden er extra kosten in rekening gebracht.
- Parkeren: Privégarage, toegang 2,30m breed en minimaal 1,97m hoog
- Het is helaas niet toegestaan ​​om een ​​elektrisch voertuig in de garage op te laden.

Slaapplaats

Slaapkamers
Tweepersoonsbed

Kamers en inrichting

Huisdieren in overleg Huisdieren in overleg
Niet-rokers Niet-rokers
WiFi WiFi
Televisie Televisie
Vaatwasser Vaatwasser
Wasmachine Wasmachine
Balkon Balkon
Kinderbed Kinderbed
Parkeren Parkeren
Toon alle faciliteiten

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Afstanden

Strand 0.1 kilometer

0.1 kilometer

Supermarkt 0.3 kilometer

0.3 kilometer

Restaurant 0.2 kilometer

0.2 kilometer

Stadscentrum 0.5 kilometer

0.5 kilometer

Bus 0.05 kilometer

0.05 kilometer

Luchthaven 52 kilometer Schiphol A'dam

52 kilometer

Station 9 kilometer Heiloo/Alkmaar

9 kilometer

Snelweg-afrit 9 kilometer A9

9 kilometer


Plaats en de locatie van de accommodatie

Egmond aan Zee ligt in de gemeente Bergen in de provincie Noord-Holland. Het dorp heeft een zandstrand van maar liefst 8 kilometer lang en is populair bij gezinnen. Het is een aangename plek met een ruime keuze aan restaurants, strandpaviljoens en winkels die het hele jaar door dagelijks geopend zijn.

Houdt u van een gezellige sfeer, bezoek dan Egmond aan Zee. Wat maakt Egmond aan Zee zo leuk? Egmond aan Zee is een vriendelijk dorp met een lange geschiedenis. Een geschiedenis die overal in Egmond zichtbaar is en het dorp een authentiek karakter geeft. Bekijk de boten op de parkeerplaatsen, de kleine eeuwenoude vissershutten, het voormalige zeemanshuis en de J.C.J. vuurtoren. Speijck, de smalle straatjes, de velden in de duinen. Dit, gecombineerd met de vele leuke, kleine en iets grotere winkels in de Voorstraat en de aanwezigheid van restaurants, strandpaviljoens en ijssalons op loopafstand, maken Egmond tot een gezellig, sfeervol en vooral vriendelijk dorp. En na het winkelen kunt u heerlijk ontspannen op één van de gezellige (verwarmde) terrassen van Egmond.

Egmond is een ideaal vertrekpunt voor uitstapjes in de regio. Vanuit Egmond bent u zo in het artistieke Bergen, Schoorl, de kaasstad Alkmaar of Castricum.


Recreatiemogelijkheden

Vissen
Fietsen
Golfen
Mountainbiken
Paardrijden
Zwemmen
Zweefvliegen
Surfen
Tennis
Wandelen
Surfen

Richtlijnen

Aanwijzingen van de verhuurder

Inchecken: 15:00
Uitchecken: 10:00
Aanbetaling: 25 % bij het boeken
Resterend bedrag: 6 weken voor aankomst

Aanvullende informatie bij de huurprijs:

Eindschoonmaak: €95 eenmalig
Huisdieren: €5 per huisdier per nacht
Extra personen: €5 per nacht per persoon
Toeristenbelasting: €2,35 per nacht per persoon
energiekosten: €5 per dag
Beddengoed: €15 per stuk (max. 10). Kies voor gemak en laat ons uw beddengoed verzorgen! Bij de keuze 'per stuk' betreft het beddengoed voor één persoon. Desgewenst kunt u er ook voor kiezen zelf uw beddengoed (laken, dekbedovertrek en kussensloop) mee te nemen.
Handdoeken: €12,5 per stuk (max. 10). Voor een klein bedrag is een handdoekenset te reserveren, deze set bestaat uit drie (3) handdoeken (2x 60x110cm en 1x 50x100cm).LET OP: "Per stuk" betreft een set van 3 handdoeken.Uiteraard kunt u ook zelf uw handdoeken meenemen, geen probleem!
Babybedje: €7,5 per stuk (max. 2). Opklapbaar campingbed met matras zonder beddengoed
Kinderstoel: €7,5 per stuk (max. 2)

Beschikbaarheid

toon 12 maanden

vrij bezet Aankomst- of vertrekdag

Voor het laatst bijgewerkt: 10-09-2025


104 Beoordelingen

Totale beoordeling

4,4 van 5
4.3 Inrichting
4.3 Prijs / kwaliteit
4.3 Service
4.3 Ligging
4.3 Reinheid
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.

4,4
4.4 4.4 4.4 4.4 4.4

3,5
3.5 3.5 3.5 3.5 3.5

Martin

4,6
4.6 4.6 4.6 4.6 4.6

peter ewers

3,5
3.5 3.5 3.5 3.5 3.5

4,4
4.4 4.4 4.4 4.4 4.4

meer weergeven

Contactpersoon

Bedrijf Rentals Egmond
.. Team Rentals Egmond

.. Team Rentals Egmond

Wij zijn het team Rentals Egmond en wij verhuren in opdracht van verschillende huiseigenaren vele vakantiehuizen in Egmond aan Zee en directe omgeving. Wij doen dit al vanaf 2005 met veel plezier en gevoel voor service, comfort en persoonlijke aandacht van onze gasten. Als u vragen heeft, kunt u contact met ons opnemen per e-mail of telefoon. Tot ziens in Egmond aan Zee! Team Rentals Egmond +31 72 88 88 330


Andere accommodaties van .. Team Rentals Egmond

Alle accommodaties weergeven van .. Team Rentals Egmond

meer informatie

Vakantie-ideeën: Vakantie met hond

Objectnummer: 55353

Laatst bijgewerkt: 10.09.2025

Advertentie online sinds: 12 Jaren, 5 maanden

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/55353.htm


«Appartement Sterflat 259» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.4 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 104 gegeven Beoordelingen.

Verwijderen
toevoegen als favoriet
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
2 gasten

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies
Contactgegevens van de gastheer/-vrouw weergeven
Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat
Opgeslagen in
Verwijderd uit