Terug
Zoeken
Zoekopdracht
Gasten 2 gasten
Max.  5   gasten
65m²  Woonoppervlakte
2 Slaapkamers
1  Badkamer
Max. 5  gasten
65m²
2 Slaapkamers
5% 10.01 tot 17.01.2026
Delen

Fantastische ligging

Brandschone accommodatie

100% Aanbeveling

155 keer aan de wensenlijst toegevoegd

Al meer dan 10 Jaren online


Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
5% Korting 10.01 tot 17.01.2026
Gratis afzegging
2 gasten

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies

Fantastische ligging

Brandschone accommodatie

100% Aanbeveling

155 keer aan de wensenlijst toegevoegd

Al meer dan 10 Jaren online



Beschrijving

Ons vakantiehuis is een lichte, ruime bungalow voor 5 personen in een rustig park in Sint Maartenszee. De tuin is ongeveer 500 m² groot en is omheind met hagen en hekken, ideaal voor kinderen, honden en om te zonnebaden (niet zichtbaar). Het terras is op het zuiden gericht. In de woonruimte is er een houtkachel (hout dient u zelf mee te brengen), een flatscreen met internetverbinding, mediatheek, harde schijfrecorder, stereo-installatie en satellietontvangst. Een gezellige zithoek is ook aanwezig, ideaal om te chillen. De keuken is goed uitgerust en heeft een keukenbar met veel ruimte voor 5 personen om te eten, te praten en te koken. De bungalow heeft 2 slaapkamers met een breed tweepersoonsbed (160x200 cm, matras niet gedeeld) en een tweepersoonsbed (140x200 cm, enkele matras) met een hoogslaper (90x200 cm). De badkamer heeft een douche met wastafel, en het toilet is apart. Er mogen tot 2 honden meegenomen worden, op aanvraag ook meer.
Keukenuitrusting: oven, magnetron, mixer, waterkoker, wafelijzer, broodrooster, citruspers, koffiezetapparaat, Senseo, eierkoker, wasdroger.

Bijzondere kenmerken:

De bungalow beschikt over Wi-Fi: Een abonnement van het bedrijf Ziggo

2 parkeerplaatsen bij het huis
De bungalow is in 2015 volgens Nederlandse standaard met 4 sterren geclassificeerd.
Gelieve uw eigen beddengoed mee te nemen. De matrassen zijn niet gescheiden: één matras (160 x 200 + 140 x 200 + 90 x 200)

Slaapplaatsen

Slaapkamers 1
Tweepersoonsbed
Slaapkamers 2
Stapelbed (140x200 cm)
Stapelbed (100x200 cm)

Kamers en inrichting

Huisdieren welkom Huisdieren welkom
Niet-rokers Niet-rokers
WiFi WiFi
Tuin Tuin
Televisie Televisie
Terras Terras
Vaatwasser Vaatwasser
Haard Haard
Kinderbed Kinderbed
Toon alle faciliteiten

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Afstanden

Strand 1.8 kilometer

1.8 kilometer

Supermarkt 0.3 kilometer

0.3 kilometer

Restaurant 1 kilometer

1 kilometer

Stadscentrum 0.8 kilometer

0.8 kilometer

Bus 1 kilometer

1 kilometer

Luchthaven 60 kilometer Schiphol

60 kilometer

Station 8 kilometer Schagen

8 kilometer

Snelweg-afrit 20 kilometer Alkmar

20 kilometer


Plaats en de locatie van de accommodatie

De goed onderhouden park "Eureka" biedt rust en vriendelijk, waardoor het zeer populair bij jonge gezinnen en ouderen. Dit park beslaat ongeveer negen hectare en 122 vrijstaande bungalows in steen of houten constructie (45 tot 70 m) tot 500 tot 800 vierkante meter grond. Een grote speeltuin is ook beschikbaar. Het huis heeft ongeveer 65 vierkante meter.
Klein rustig dorp met supermarkt, pizzeria ,, restaurant, restaurant.
De supermarkt is geopend van maart tot oktober. Van 9 tot 18 .a grote supermarkt er in Callantsook 5 km van de open dagen op de 365

Sport:

Vissen, fietsverhuur, zwembad, mini-golf, wandelen.


Recreatiemogelijkheden

Vissen
Fietsen
Golfen
Inline skaten
Kanoën
Mountainbiken
Paragliding
Paardrijden
Zwemmen
Zeilen
Snowboarden
Surfen
Duiken
Tennis
Wandelen
Surfen

Richtlijnen

Aanwijzingen van de verhuurder

Inchecken: 15:00
Uitchecken: 10:00
Borg: € 50
Aanbetaling: 30 % bij het boeken
Resterend bedrag: 4 weken voor aankomst

Aanvullende informatie bij de huurprijs:

Toeristenbelasting: 1,25 euro per persoon per dag extra in rekening gebracht. Kinderen jonger dan 3 jaar niets (tot )

Dog: 20,00 EUR keer toen drie honden 10 € meer

25 euro voor het boeken van alleen voor juli en augustus om iets anders te betalen 10 euro (in juni, juli en augustus neemt over de verdere verwerking van het verhuurbedrijf Grote)

Linnen kan gehuurd worden voor een meerprijs van 10 euro per persoon voor

Annuleringsvoorwaarden:

Gratis annuleren mogelijk tot 45 dagen voor de aankomstdatum.

Gratis annuleren mogelijk tot 45 dagen voor de aankomstdatum.

meer informatie:

Sport faciliteiten in de buurt:

Wandelen, tennis, surfen, zeilen, duiken, zwemmen, golfen, kanoën, fietsen, vissen.

Alleen 1000mtr. weg, ook een grote speeltuin "De Goudvis" met een overdekte speeltuin met klimmen netten en Balbecken gecombineerd met een grote speeltuin en een zwembad.
Zwembad met sauna en zonnebank

Extra handelingen:

Aldi, Lidl, Albert - Heyn, Vormar, in naburige steden. In de zomer in Schagen op donderdag grote Traditonsmarkt


Beschikbaarheid

toon 12 maanden

vrij bezet Aankomst- of vertrekdag

Voor het laatst bijgewerkt: 04-09-2025


23 Beoordelingen

Totale beoordeling

4,9 van 5
4.8 Inrichting
4.8 Prijs / kwaliteit
4.9 Service
4.9 Ligging
4.7 Reinheid
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.

September 2024

Ralf und Ines P. uit Legden

5,0
5 5 5 5 5
Toon Duits

Zeer mooie bungalow

Hallo Familie Keppel,

hartelijk dank voor een zeer mooie vakantie.
Helaas is onze vakantie voorbij. Het huis heeft alles wat je nodig hebt en is erg gezellig.
De tuin is heerlijk rustig en groot.
Dat beviel niet alleen de hond. Het overdekte terras is super.
Het park is, ondanks de goede bezetting, zeer rustig en goed onderhouden.
Wij vonden het zo fijn dat we graag terug willen komen. Bedankt ook voor de prettige communicatie met u. Het is zeker aan te raden.

Aanbevolen voor: Vakantie met huisdier

Antwoord van Mevr. U. Keppel:

Schön das es Ihnen gut gefallen hat. Wir würden uns freuen wenn Sie nochmal wieder kommen würden.

April 2024

Hans-Wilhelm D. uit Wuppertal

5,0
5 5 5 5 5
Toon Duits

Vakantiehuisje droom

We waren helaas slechts een week na Pasen in dit SUPER vakantiehuis. Zoals beschreven, klopt alles. Het was erg schoon, de tuin goed onderhouden, de serre een droom, er ontbrak niets in huis. Van de meubels tot het inventaris was alles aanwezig wat je nodig had. Zo is vakantie leuk. De tulpenvelden in deze tijd van het jaar zijn gewoon prachtig en als alles niet al volgeboekt was, zouden we graag in de zomer terugkomen, maar dat is geen verrassing met dit huis. We komen graag nog eens terug als het past. Nogmaals bedankt aan Mevrouw Keppel.

Aanbevolen voor: Mindervaliden, Senioren, Gezinnen met kinderen, Vakantie met huisdier, Strandvakantie

Antwoord van Mevr. U. Keppel:

Danke für die tolle Bewertung. Das freut uns natürlich sehr das es Ihnen gut gefallen hat.
Am besten schon früh buchen. Ansonsten immer wieder gerne.

Februari 2024

Susanne P. uit Borchen

5,0
5 5 5 5 5
Toon Duits

Mooie time-out

Het vakantiehuis was super schoon (helaas zeldzaam), echt top. De beschrijvingen in de advertentie klopten allemaal. De uitrusting was uitstekend. De communicatie met de gastheren was vriendelijk, behulpzaam en altijd goed bereikbaar. Je kon mooie fietstochten maken. Tijdens de bloei van de tulpen moet het daar fantastisch zijn. Ik heb me daar heel comfortabel gevoeld. Bedankt daarvoor.

Aanbevolen voor: Senioren, Gezinnen met kinderen, Vakantie met huisdier, Single-vakantie, Strandvakantie

Antwoord van Mevr. U. Keppel:

Vielen Dank für tolle Bewertung. Das freut uns natürlich sehr. Und wenn die Tulpen blühen ist es wirklich fantastisch, meist April Mai.

November 2023

Benjamin B. uit Mettmann

5,0
5 5 5 5 5
Toon Duits

Gewoon geweldig

Zeer goede uitrusting hadden we niet zo verwacht. Rustige locatie, aardige verhuurders, schoon huis, grote verzorgde tuin - wij en onze honden hebben ons zeer op ons gemak gevoeld. We komen terug. Groetjes.

Aanbevolen voor: Gezinnen met kinderen, Vakantie met huisdier, Cultuur en bezienswaardigheden, Strandvakantie

Antwoord van Mevr. U. Keppel:

Danke für die super Bewertung und das es Ihnen gut gefallen hat. Wir haben meistens auch Gäste die immer wieder kommen und alles ordentlich auch wieder verlassen ,sorgsam mit der Einrichtung umgehen. LG Ulrike keppel

September 2023

Sabine T. uit Daun

5,0
5 5 5 5 5
Toon Duits

Het vakantiehuis laat niets te wensen over!!!!

Een zeer goed uitgeruste, geweldige vakantiewoning waar geen wens onvervuld blijft. Er ontbreekt absoluut niets aan de inrichting.

De indeling van de ruimte is geweldig, naar onze mening is de keuken recent gerenoveerd en zeer goed uitgerust, echt geweldig, mooie vloeren, ook achter het huis is absoluut alles aanwezig voor mooie avonden.

Kortom, wij en onze Labrador hebben ons zeer op ons gemak gevoeld, bedankt.

Antwoord van Mevr. U. Keppel:

Liebe Frau Sabine T. Danke für die positive Bewertung. Es macht uns immer froh wenn unsere Gäste zufrieden sind. Ich hoffe wir hören mal wieder von Ihnen. LG Ulrike keppel

meer weergeven

Contactpersoon

Mevr. U. Keppel

Mevr. U. Keppel

Ulrike Keppel +49 (0) 2014864283 mobiel: 004917645755383 e-mail: harry. Opjekt nr. 69941


meer informatie

Vakantie-ideeën: Vakantie met hond

Objectnummer: 69941

Laatst bijgewerkt: 08.09.2025

Advertentie online sinds: 10 Jaren, 2 maanden

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/69941.htm


«Park Eureka» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.9 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 23 gegeven Beoordelingen.

Verwijderen
toevoegen als favoriet
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
5% Korting 10.01 tot 17.01.2026
Gratis afzegging
2 gasten

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies
Contactgegevens van de gastheer/-vrouw weergeven
Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat
Opgeslagen in
Verwijderd uit