Hoe duur is een vakantiewoning in La Palma?
Op basis van onze gegevens hebben vakantieverblijven in La Palma een gemiddelde prijs van 95 € voor één nacht.
La Palma, 2 gasten, Datum toevoegen
Regio's
Moderne vakantiewoning voor maximaal 4 personen met sensationeel zeezicht vanaf een groot gedeeltelijk overdekt terras
Gratis afzegging
Deze plant MOIJAMA bestaat uit acht appartementen en ligt net boven Puerto Naos tot 200 meter boven de zeespiegel met de mooiste terrassen van het eiland. Zwembad, sauna en Wi-Fi zijn gratis.
Gratis afzegging
COMFORTABEL DROOMHUIS in fancy ALLEINLAGE aan de zonnige kant WEST
Zeer duurzaam
Uitzonderlijke luxe villa met adembenemend panoramisch uitzicht op zee, privé zwembad, sauna, open haard, privacy en alle comfort voor maximaal 10 personen
Zeer duurzaam
Rust en ontspanning op een fantastische afgelegen locatie aan de rand van het natuurreservaat van de caldera aan de zonnige westkant. 60m², 2 tot 3 personen.
Chique cottage met een wijds panoramisch uitzicht over de zee in La Punta op La Palma. Het ligt in Alleinkage in absolute rust op 350 meter hoogte.
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Breña Alta
Gratis afzegging
Gratis afzegging
Finca Fortuna / oase in een fantastische locatie met zoutwaterzwembad / zonzijde
Gratis afzegging
Duurzaam
Romantische finca aan de zonnige westkant
Gratis afzegging
Duurzaam
Vakantiehuis Casa Pedregales op La Palma biedt comfort, een ruim zonneterras en veel privacy.
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Breña Alta
Gratis afzegging
Gratis afzegging
Gratis afzegging
Klein, gezellig vakantiehuis voor twee personen met jacuzzi op een terrein van 3000 m² met romantische verblijfplaatsen.
Gratis afzegging
Gratis afzegging
Duurzaam
Typisch La Palma huis met ongeveer 100 vierkante meter leefruimte en een prachtig uitzicht op zee - Gelegen in de warme regio West van La Palma. Zon het hele jaar gegarandeerd!
Gratis afzegging
Duurzaam
Casa Mar y Sol - direkt am Meer
Casa Mar y Sol ligt direct aan zee met een groot, gedeeltelijk overdekt terras. Elke dag is anders omdat de blauwe tinten van de Atlantische Oceaan steeds veranderen.
Mooi huis in Canarische stijl boven Los Llanos in een subtropische tuin. Rustige locatie met uitzicht op de Atlantische Oceaan. Ideaal uitgangspunt voor vele wandelingen.
Mooi vakantiehuis met privé zwembad direct aan zee in El Remo. Dit vakantiehuis heeft drie slaapkamers.
Gratis afzegging
Gratis afzegging
Casa Castillo
Juni 2023
Haidi G. uit Friedrichshafen
De Casa Castillo is een charmante kleine vakantiewoning, ideaal voor 2 personen. Het uitzicht vanaf het dakterras over het eiland is fantastisch en we zullen ons nog lang herinneren aan de zonsondergangen vanaf hierboven. WiFi, sleuteloverdracht en communicatie werkten perfect. Bedankt (we huurden het huis samen met Casa Musica, die ook eigendom is van de heer Klawitter en ideaal was voor 6 personen).
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Breña Alta
April 2022
Claudia K. uit Austria
Wij waren ongeveer 1 maand te gast in Casa Papaya 1 en waren vanaf het eerste moment helemaal enthousiast!
Zowel van de heerlijk knusse, als gedetailleerde en liefdevol ingerichte kamers, als van de bekwame, behulpzame en sympathieke gastvrouw. Het huis is schoon, super uitgerust, mooi en absoluut weerbestendig - een zeldzaamheid op het eiland!
Lucy heeft op al onze vragen een antwoord en was er altijd om ons te helpen en te adviseren. Haar vriendelijke attenties maakten ons verblijf nog aangenamer!
Absoluut een aanrader!
Casa Papaya 2
September 2021
Dieter und Sonja N. uit Worms
We verbleven voor de eerste keer in Casa Papaya 2 en konden geen woorden vinden om te beschrijven wat Lucy hier heeft gecreëerd. De uitrusting: van wandelstokken tot boeken, spelletjes enz. is moeilijk te overtreffen. De locatie is geweldig (uitzicht op de zee en de bergen) en de tuin is ongeëvenaard. Ook het grote terras met hangmat en barbecue en zithoek . We hadden zelfs een vakantievervanger "Lola" voor onze huiskatten , huisdieren zijn hier zeer welkom ! Oh ja, er is de "unieke" Lucy die je alles kunt vragen en graag een praatje maakt. We komen volgend jaar zeker terug, met versterking.
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers
voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Op basis van onze gegevens hebben vakantieverblijven in La Palma een gemiddelde prijs van 95 € voor één nacht.
In vergelijking met andere regio's is een vakantie in El Remo of Barlovento bijzonder voordelig. Hier kunt u al vanaf 34 € per nacht een mooi vakantieappartement of vakantiehuis huren.
In La Palma zijn er veel mooie vakantieverblijven, maar Casa Castillo, Vakantiehuis Ontspannende vakantie Breña Alta en Vakantiehuis Ontspannende vakantie Breña Alta zijn bijzonder aan te bevelen.
In La Palma zijn er 54 hondvriendelijke vakantieaccommodaties beschikbaar voor uw volgende vakantie. Vooral populair zijn deze vakantieregio's en vakantiebestemmingen: El Paso, Los Llanos de Aridane en Tijarafe.
Een ruime keuze aan vakantieappartementen vindt u bij ons. Het directe contact met de gastheer zorgt voor een authentieke vakantie-ervaring. Bovendien betaalt u zo ook de laagste prijs. Geen boekings- of servicekosten!