Waar is het mooiste an der Côte d'Azur?
Wie Côte d'Azur bezoekt, mag de vakantiebestemmingen Antibes, Cannes en Nice niet missen. Hier zijn adembenemende landschappen, historische bezienswaardigheden en een rijk cultureel aanbod.
Moderne Provençaalse villa met een prachtig uitzicht, prive zwembad, grote tuin en een perfecte functies. Vrijgevigheid binnen en buiten voor 6 personen
Fi, airconditioning, uitzicht op zee, in de buurt van St. Tropez, 6 personen, 2 badkamers, solarium, volledig uitgeruste keuken - met vaatwasser, parkeerplaats
Côte d'Azur vakantiehuis met prachtig uitzicht op zee te huur aan de Giens / Zuid-Frankrijk schiereiland. 120m² op 2000m² grond, comfortabel, stil! De schilderachtige hoogtepunt !!!
Duurzaam
30% Last minute 27-01-2026 - 31-01-2026
Eco-verantwoordelijke gîtes aan zee
Le mas de la Gavaresse Groot Provençaals huis 220m², drie aangrenzende woningen, in het beschermde gebied van het Port-Cros National Park. ideaal voor 2 tot 17 personen, families,
Bijzonder duurzaam
Uitzonderlijke villa. uitzicht op zee 180° Airconditioning privézwembad 9x4m, maximaal 4 pers. =2 / 4 volwassenen of 2V+2 kinderen zeer rustig, grote terrassen, afgesloten privétuin, gratis parkeren.
Duurzaam
Anse de Pramousquier Veronese App.4208
Anse de Pramousquier Veronese App.4208, appartement in Le Lavandou- Pramousquier, 40m², tot 6 personen, 2 kamers, balkon met panoramisch uitzicht op zee, ca. 7 m², eigen parkeerplaats op het parkeerdek
Duurzaam
Het vakantieappartement LA CASCADE is een gastvrije accommodatie in het Domaine de Saint Amour en ideaal voor maximaal 4 personen.
Rustig huisje met prachtig uitzicht op zee en een verwarmd zwembad
Duurzaam
Villa Paradies, nur 2 km vom Meer
Uitzicht op zee en Saint-Tropez. Privézwembad, op het zuiden. Pure natuur direct voor de deur.
Voor de wijngaarden, in het hart van de Golf van Saint Tropez, op 5 minuten van het strand, villa met 4 slaapkamers en 4 badkamers in een gerenoveerde bastide, met privé zwembad.
Vrijstaande prachtige villa in een grote, volledig omheind en video bewaakte parkeergelegenheid, op het zuiden, zeer rustig, centraal, direct uitzicht op zee. Alle ingangen worden gecontroleerd code.
Duurzaam
Villa met prachtig uitzicht op zee en een verwarmd zwembad voor 6 personen. Cote d'Azur
Mooi en comfortabel vakantiehuis (voor 6 personen) met zwembad en adembenemend uitzicht over de vallei - in het achterland van Saint-Tropez en de stranden van de Franse Rivièra.
Rustig gelegen, knusse villa. 500 m naar het strand en de supermarkt. Gezins- en hondvriendelijk.
Duurzaam
Gîte die moderniteit en authenticiteit combineert in een groene en rustige omgeving.
Ontdek het vakantiehuis LA BASTIDE, ondergebracht in een authentieke bastide uit de 18e eeuw.
Ontdek het vakantiehuis LE COTTAGE, een gezellige accommodatie voor 6 personen in een idyllisch park in het Domaine de Saint Amour.
Prachtig Vakantiehuis met uitzicht op zee tussen Saint Aygulf en Les Issambres boek te huur.
La Campanette mit Pool voller Natur
Provençaalse villa voor 6 tot 12 personen met zwembad (15 x 4) op privéterrein Ideaal voor rust en ontspanning.
Bij St. Tropez rustig dorpshuis
Rustig gelegen dorpshuis boven in het dorp met ver uitzicht, kleine tuin met terras, 3 slaapkamers, woon-eetkamer - volledig voorzien van airconditioning 2 badkamers - 2 toiletten apart -2 eigen parkeerplaatsen!
Bijzonder duurzaam
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
januari - Ø 163€/nacht
Duurste maand:
juli - Ø 290€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
november - 53% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
augustus - slechts 12% vrij
168€ voor 31 jan. - 07 feb.
246€ Jaarlijks gemiddelde
51% voor 31 jan. - 07 feb.
38% Jaarlijks gemiddelde
Wie Côte d'Azur bezoekt, mag de vakantiebestemmingen Antibes, Cannes en Nice niet missen. Hier zijn adembenemende landschappen, historische bezienswaardigheden en een rijk cultureel aanbod.
Gemiddeld kosten vakantieappartementen en vakantiehuizen an der Côte d'Azur 196 € per nacht.
In vergelijking met andere regio's is een vakantie in Hautes-Alpes of Fréjus & omgeving bijzonder voordelig. Hier kunt u al vanaf 46 € per nacht een mooi vakantieappartement of vakantiehuis huren.
Onze gasten hebben de vakantieaccommodaties Lou Paradou, Le Clos d'Azur en Bij St. Tropez rustig dorpshuis an der Côte d'Azur het beste beoordeeld.
U hoeft uw huisdier an der Côte d'Azur niet achter te laten, want er zijn 1.073 vakantieaccommodaties die huisdieren toestaan. Hondenbezitters voelen zich Hautes-Alpes, Fréjus & omgeving en Saint-Tropez region bijzonder comfortabel.
Een ruime keuze aan vakantieappartementen vindt u bij ons. Het directe contact met de gastheer zorgt voor een authentieke vakantie-ervaring. Bovendien betaalt u zo ook de laagste prijs. Geen boekings- of servicekosten!