14 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor een vakantie zonder drempels in Calabrië
Handig enkele villa met tuin, 2 badkamers, airconditioning, internet, satelliet-tv, vaatwasser, direct boven de zee met een super panorama op de Etna en Stromboli
Bella Calabria: vrijstaand huis midden in een tuin van 3000 m² met palmbomen en mediterrane planten op 2 km van het zandstrand aan zee. Alleen bereikbaar met de auto.
Zeer duurzaam
Leeftijd adel Palazzo in de straat van het centrum van Gerace met zijn eigen ommuurde tuin en een dakterras met uitzicht op zee, 2 slaapkamers, stijlvolle meubels, een wasmachine en TV
Vakantieappartement Gezinsvakantie Santa Domenica di Ricadi
Ruime villa in het zuidwesten van Calabrië, met directe toegang te voet naar de zee.
Super luxe penthouse eenheid alles is nieuw in 2017. Met uitzicht op de zee en het strand promenade. Pizzeria en beach bar naast de deur - geen massatoerisme, het Caribisch gebied Feeling + Bella Italia maaltijd
Last minute met hond Italië TROPEA
Day: zaterdag Afstand tot de volgende luchthaven: Lamezia Terme 50 Km Afstand tot de volgende station: Tropea 7 Km Afstand tot de volgende snelweg: Vibo Val
Duurzaam
De woonstructuur biedt een verblijf van ontspanning en plezier met respect voor de natuur en de omliggende omgeving, de zee het exclusieve decor van de vulkaan Stromboli.
Op de 1e etage: (open keuken(eettafel), woon/slaapkamer(2x 1-pers. slaapbank, 2-pers. bed, TV(satelliet)), badkamer(douche, wastafel, toilet, bidet))
Parterre: (open keuken(kachel, afwasmachine, wastafel), woon/slaapkamer(2x 1-pers. slaapbank, 2-pers. bed, TV(satelliet)), badkamer(douche, wastafel, toilet, bidet))
Parterre: (woonkamer(TV, eettafel, zithoek, airconditioning), open keuken(waterkoker, fornuis(gas), koffiezetapparaat(filtermaling)
Op de 1e etage: (woonkamer(TV(satelliet)), open keuken(koffiezetapparaat, magnetron), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(1-pers. bed, 2-pers. bed)
Op de 1e etage: (woonkamer, eetkamer, woonkeuken(oven, koel-/vriescombinatie), slaapkamer(stapelbed), slaapkamer met badkamer(2-pers. bed, douche), slaapkamer met badkamer(2-pers.
Het huis ligt dicht bij de zee en diensten, maar omgeven door groen in een rustige omgeving met een panoramisch zwembad. Er zijn 1 villa met 1 slaapkamer