Vakantieappartementen en huizen in de oostelijke Costa del Sol
Gezellige vakantiewoning in Nerja voor maximaal 4 personen, 54m² woonoppervlak.
Sfeervolle woning met heerlijk zonnig balkon (zeezicht, tuin en zwembad)
Duurzaam
Comfortabele ruime villa met privé zwembad en verbluffende 360° panoramische uitzichten. Landelijk en zeer rustig gelegen , de toegangsweg naar de villa is volledig in beton.
Casa al Andalus is gelegen op een heuvel in absolute zin Rustpositie aan het einde van een aanvoerweg. Prachtig uitzicht op de baai van Torre del Mar naar Torremolinos
Het huisje is geschikt voor 6 personen en het zwembad ligt in de bergen van de Axarquia een uur van de luchthaven van Malaga. De woning is rustig en afgelegen.
Duurzaam
klassiek Andalusisch vakantiehuis met groot terras van 44 m² en fantastisch uitzicht op de zee en de bergen
Mooie ruime villa op een fantastische locatie met tuin, zwembad en een panoramisch uitzicht op de bergen en de baai van Torre del Mar
Traumvilla Mara, nabij Málaga, met 211m² verdeeld over twee verdiepingen, zeezicht, goed onderhouden perceel en privézwembad biedt optimaal comfort voor maximaal 9 gasten.
nette mooie vrijstaande villa in een rustige omgeving met zwembad en uitzicht op zee voor 2 - 6 personen
Zeer mooi appartement in Torrox-Costa, direct aan het strand, 2-4 personen, privé-garageplaats
Penthouse in San Juan de Capistrano, Nerja
Vakantieappartement in Nerja, 56 m², voor maximaal 4 personen, 2 kamers.
El Escalador (el-escalador. Com)
Vernieuwde afgelegen villa met prachtig uitzicht en prive zwembad. De vroege terras met tuinhuisje biedt een 270 ° panoramisch uitzicht. 100% privacy!
Mooie ruime villa op een fantastische locatie met tuin, zwembad en een panoramisch uitzicht op de bergen en de baai van Torre del Mar
Villa Valentina in Andalusië, Caleta de Vélez met privé zwembad, groot zwembadterras, 3 slaapkamers, 3 badkamers, voor maximaal 6 personen.
Luxe Villa in droomlocatie met een onvergetelijk uitzicht op zee Villa, 3 slaapkamers, 2 badkamers, droomlocatie
Bijzonder duurzaam
mooie kleine vakantiewoning met fantastisch zeezicht, groot terras, grote tuin en privé zoutwaterzwembad, voor 2-4 personen
Vakantiehuis Casa la Encina in Algarrobo, 100m² bewoonbare oppervlakte, max. capaciteit: 7, 4 slaapkamers.
Zeer mooie vrijstaande villa met groot zwembad, prachtige tuin en uitzicht op zee. Quaint, ruim en comfortabel ingericht.
ruime, moderne vakantiewoning Uitzicht op zee en bergen, lounge, 115 m2, voor 2-6 pers.
Bijzonder duurzaam
Vida Calma in Periana: Gezellige casita met 2 kamers voor maximaal 4 personen.