18.022 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor uw vakantie met hond aan de Oostzee
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Rabenholz
25% Actie 28-09-2026 - 08-11-2026
Mooi, comfortabel en gezellig ingericht riethuis aan zee met 4 slaapkamers voor 8 personen. Wellnessruimte met sauna, whirlpool en WC, WLAN, flatscreen,
10% Actie 28-09-2026 - 28-11-2026
Oostzee met Hamptons-charme, vakantie voor gezinnen en stellen. Ontspan in stijlvolle strandhuizen met gezellige inrichting, grote tuin en centrale ligging.
25% Actie 01-10-2026 - 17-10-2026
Wintertuindroom, vakantiehuis in het natuurgebied, bij de Bodden, ideale uitvalsbasis voor het verkennen van Rügen,vakantie met hond. Rügen vakantie met hond. Kinderspeelplaats
Mooi vakantiehuis in het zeer rustige Barendorf bij Travemünde. Gratis WiFi, strandstoel, open haard, fietsenstalling, carport, grote omheinde tuin, honden zijn welkom.
Maritieme vakantiewoning voor maximaal 4 volwassenen en 1 peuter, 2 slaapkamers met tweepersoonsbedden, grote woonkamer met zithoek, terras op het zuidwesten, gratis wifi, ondergrondse parking, sauna
5% Last minute 28-09-2026 - 02-10-2026
Vakantiehuis voor 4+ pers. in de Oostzeebadplaats Rerik, OT Roggow
Huis met rieten dak type B - 3 slaapkamers
Huis met rieten dak met 3 slaapkamers voor maximaal 6 personen. Open haard en sauna in het huis.
Dicht bij het strand in Kellenhusen: 115 m², tot 8 p. – Geniet van vakantie aan de Oostzee! Strandstoel incl.
gezellig ingericht vakantiehuis met ruimte voor 4-5 personen, biedt een fantastisch uitzicht op de grote tuin met de oude fruitbomen, ca. 800m naar het strand
****Wellness Residence Dünenschloss
luxe 4-sterren appartement met zwembad, Finse sauna, biosauna, fitnessruimte & wellnessruimte direct aan het strand !!! Internet, strandstoel, fietsen en havenrondvaart gratis !!!
15% Actie 03-10-2026 - 11-10-2026
200 m2leefruimte,14 personen, 5 Open haard, barbecue, alle nutsvoorzieningen, handdoeken en beddengoed incl., infrarood sauna, overdekt terras, 5 Smart TV's, Netflix, 5 slaapkamers
Het vakantiehuis ligt op het schiereiland Burg en biedt een prachtig uitzicht over de "Grote Breedte" van de Schlei en het prachtige landschap tot aan Sleeswijk.
Fachwerkloft met sauna in Buschvitz: 75 m², 1 kamer, voor 2 personen – pure ontspanning!
FEWO Am Hafen 4 Appartement 36
2-kamerappartement direct aan de haven met een fantastisch uitzicht
Drijvende Hideaway - Coco de Mer
Uw droom begint in Coco de Mer". Geniet van luxe op het water met: open haard, sauna, 2 terrassen
Vakantie met het geluid van de zee
Vakantie aan zee - slechts 1 min. naar het witte Oostzeestrand van Kühlungsborn aan de Oostzee (MV)
Fam. met kinderen 150 euro minder
Bij ons staat VRIENDELIJKHEID centraal - Jullie Verwöhn-Fehaus, 1.500 m² met strandstoel, gerookte vis...
32% Actie 28-09-2026 - 31-10-2026
Vakantiehuis Am Teich Rerik-Blengow
Mooi vakantiehuis direct aan de idyllische dorpsvijver met fontein in de gezellige wijk Rerik-Blengow. 3 slaapkamers, 2 badkamers, sauna, houtkachel, grote tuin, 2 km naar het strand.
Appartement "Ruhepol", terras, strandstoel
Comfortabel appartement, 2 kamers met terras/tuin in het noorden van het eiland, op ca. 250 m loopafstand van het strand, parkeerplaats, gratis WLAN
Pas gerenoveerd vakantiehuis in Damp. Dicht bij het strand. Om te ontspannen, te genieten en tot rust te komen voor u, uw gezin en uw huisdier.
Comfortabel vakantiehuis dicht bij het strand in Dahme voor max. 6 personen in een rustige doodlopende straat met omheind tuingedeelte incl. strandstoel op het strand. Het is een rookvrij huis.
Vakantiehuis aan de Oostzee voor 6 personen
Mooi vakantiehuis, Wlan inclusief, compleet ingericht tot 6 personen ook graag met hond, 2 slaapkamers, gr0ße terras, omheinde tuin. Parkeerplaats voor het huis.
4 sterren penthouse appartement voor 2-3 personen en honden met groot dakterras & geweldig uitzicht op de Oostzee, slechts 300m van het witte Oostzeestrand!
15% Last minute