Vakantieappartementen en huizen in de Algarve
Geniet van een verblijf in Appartement Casa da Horta Nº 1 in Albufeira, Algarve. Slaap 5
Atelier-Studio, 95 m2, veel ruimte en hoge plafonds, ideaal voor kunst voor 2 personen + kind, dichtbij Tavira-Algarve en de zee - artistiek privéhuis, airconditioning, tv, wifi, zwembad.
In het achterland van de Algarve huis met drie slaapkamers, een zwembad, air conditioning, groot dakterras Geniet van de rust en authenticiteit in een prachtige omgeving.
Liefdevol en detail ingerichte accommodatie in een rustige locatie met een grote eigen tuin, diverse terrassen met uitzicht op de zee en zeer goede faciliteiten (gebouwd in 2013)
Zeer duurzaam
Casa Fajo vakantie op het strand
Het appartement met terras bevindt zich op de begane grond van een rijtjeshuis in een rustige straat, slechts drie minuten van het strand verwijderd.
Villa met uitzicht op zee en het zwembad, tot 6 personen. Rustig gelegen, maar toch eenvoudig toegang tot alle infrastructurele voorzieningen. Maid service inbegrepen. Ideaal voor golfers en gezinnen.
-10% Korting 08-09-2025 - 15-09-2025
Duurzaam
Orange Grove Residence in Silves, Algarve: 110m², 2 kamers, 6 slaapplaatsen.
Bijzonder duurzaam
Q. d. Pavoes / appartement f. 2 Pers.
Appartement in de buurt van het strand, speciale prijzen voor lange termijn verhuur. 's winters
Het pension maakt deel uit van een 1902 Portugese Quinta. Het is traditioneel ingericht in blauw en wit en heeft een prachtige tuin, terrassen en een zwembad.
Prachtig Vilamoura villa met verwarmd zwembad Zeer luxe villa in Vilamoura, Algarve, Portugal 4 slaapkamers, 3 badkamers. Prive verwarmd zwembad, Grote tuinen Vilamoura, Algarve
CentrePraia do Carvoeiro strand
Twee naast elkaar gelegen appartementen met zwembad 500m van de zee, individueel te huren. Afhankelijk voor 5 personen. Afzonderlijk tge huur
Vila Maria, alleen voor jou alleen.
Carvoeiro, prive villa met zwembad, alleen voor u alleen! dicht bij stranden en zee. Airconditioning, Wifi Internet, 6 personen. Laadpaal voor elektrische auto.
Vakantieappartement Gezinsvakantie Lagos
Geklimatiseerd appartement met uitzicht op de haven en de stad Lagos, op slechts enkele minuten lopen van het strand Meia Praia en de jachthaven van Lagos.
-15% Korting 23-07-2025 - 02-08-2025
Villa Diana is geschikt voor maximaal 5 personen. Het is rustig, heeft een prive zwembad en een prachtig uitzicht. De zee kan worden bereikt met de auto in een paar minuten.
Apartment Casa da Horta Nº7__copyht
Geniet van een verblijf in Appartement Casa da Horta Nº 1 in Albufeira, Algarve. Slaapplaatsen tot 5
Prachtige villa met privé-zwembad in Sagres dicht bij het strand, tuin, dakterras, satelliet-tv, WiFi
De villa Celta is een comfortabel vakantiehuis voor maximaal 10 personen met een spectaculaire locatie en een spectaculair uitzicht. Prive zwembad en tuin, BBQ, Internet, TV, air conditioning ...!
Ruime vrijstaande woning voor 6 personen, rustig gelegen op een heuvel met 360 ° panoramisch uitzicht vanaf het dakterras. Zeer goede kwaliteit, met licht gevulde kamers.
AuroraMar 207 Carvoeiro,500M Strand
Aurora 207 Mar 207 en 208 (kan ook apart gehuurd worden). Twee aangrenzende appartementen/appartementen met zwembad op 500m van de zee, kunnen ook individueel gehuurd worden. Elk voor 5 personen.
Stijlvolle villa in Praia da Luz, 8 minuten lopen naar het strand, bars, restaurants en supermarkten
Artistiek privé vakantiehuis, 90m2 met airconditioning, +gr. buitenbed, keukenhuis, Wifi, TV, zwembad, dichtbij de prachtige lagunelandschap Ria da Formosa, de zee en Tavira.
Duurzaam
Casa Jerónimo, Porches, Algarve
Schitterende vakantie villa met zwembad en grote tuin met tropische planten, fruitbomen in de buurt van de mooiste stranden (2,5km) en de beste restaurants, centraal, Wifi, Airco
Bijzonder duurzaam
geschikt sfeervol huis met een panoramisch zwembad, voor maximaal 5 personen als de "Casinha" is verhuurd aan het. Zeer centraal en landelijke omgeving, niet ver van het strand
Prachtig zwembad villa met grote tuin voor 6 personen met 3 slaapkamers, 2 badkamers, prive zwembad, 2 terrassen, dakterras, vloerverwarming, airconditioning, 2 km tot aan de zee.